[MT] بابا ! اين MT رو ول كنيد! خودتون دست به كار شيد!

amin-asemi

Member
آخه مگه اين ام تي داره كه همه بهش چسبيدند؟ چيز فوق العاده اي هم نيست. بايد خودتون دست به كار شين و يه سيستم تميز بنويسيد تا همه بلاگرهاي ايراني ازش استفاده كنند. ما براي هموطنان خودمون هم احترام قاپل نيستيم. مگه اسپ سوار چش بود؟ به اين خوبي! شايد بگين خوب asp بود هاست ويندوز ميخواست .خوب phpشو بنويسين. من طرفدار اسپ سوار يا هيچ سيستم ديگه اي نيستم. فقط يه نگا به كنترل پنل اسپ سوار بندازين ...

Salar

Active Member
آره اسب سوار مهشره ولي ببخشيدا شما خودتون تو سايتتون از Movable Type 2.64 استفاده كردين...

amin-asemi

Member
salar گفت:
آره اسب سوار مهشره ولي ببخشيدا شما خودتون تو سايتتون از Movable Type 2.64 استفاده كردين...
بله . من هم مثل دوستان فكر ميكردم ام تي چيز فوق العاده اي هست ولي نظرم برگشت. در صدد تغيير سيستم هستم

kami_mz

Well-Known Member
سلام. والله من دارم روي سيستم publishing news به زبان php و با mysql كار ميكنم. امكانات خوبيم دارم. ( يعني قراره داشته باشه). سه چهار تا قالب قشنگ هم دارم ميسازم. ولي تا آماده بشه يه كم طول مي كشه.
ولي كلا با چيزهايي كه كار ايراني ها باشه خيلي
بيشتر حال مي كنم.

miladmovie

Active Member
يكي از برتري هاي ام تي اينه كه صفحات استاتيك درست مي كنه
كه اين برتري بر خيلي از برتري هاي اسپ رايدر و يا پي مشين مي چربه

daryvary

Member
دوستان من اسپ سوار رو به صورت مولتي وبلاگ در آوردم
يعني ديگران هم ميتونن بيان و ازتون وبلاگ بگيرن
البته يه مشكل كوچولو داره... اون هم اينه كه براي اينكه بتونم اين كار رو سريع انجام بدم و ديدم كه خيلي دردسر داره اگر بخوام همش رو روي يه ديتا بيس بذارم واسه همين واسه هر يوزر يه ديتابيس درست ميشه كه البته ديتابيس ها حجمشون 300 كيلو هست... زياد نيست

اگر خواستيدش باهام نماس بگيريد
[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا