این صفحه از پروژم مشکلش چیه ؟

Al_boy

New Member
سلام دوستان عزیز
این یکی از برگهای پروژم هست . دکمه Forward عکس جلو می بره و دکمه Back عکس به عقب بر می گردونه .
خب این در صورتی هست که یک بار این کارو انجام بدی ! ولی برای بار دوم دوباره جلو یا عقب بزنم کدها اجرا نمیشه می شه بگید چرا ؟
پروژم با ورژن 4.9.6a هست.

مرسی

hobgm

Member
خوب مشکل اینجاست که با این کد فقط جای عکس اول و دوم عوض میشه!
و اگه عکس سومی باشه نمیشه اون عکس آورد!
شما برای حل مشکلتون یا باید در اسکریپتتون کدی بزارین که بعد از هر بار اجرا محتویات کد رو عوض کنه و یا برای هر عکس دو دگمه و یک اسکریپت بزارین :|
پیشنهاد من اینه که برای هر عکس یه صفحه بزارین و در صفحه دو دگمه ( یکی برای صفحه یا همون عکس بعدی و یکی هم برای صفحه یا عکس قبلی) :)

mohamadarab

Active Member
دوست عزیز یک نمونه گذاشتم که به مثال شما خیلی نزدیک هستش و امکان سرچ هم دارد.
فقط اینکه : 1- در درایو D یک فولدر به نام tools ایجاد کنید و عکس هاتون رو هم داخل فولدر قرار بدید.. 2- در درایو D یک عکس با نام End.jpg هم قرار بدید.
موفق باشید

پیوست ها

• Desktop.rar
    134.1 کیلوبایت · بازدیدها: 35

Al_boy

New Member
[h=2][/h]
خوب مشکل اینجاست که با این کد فقط جای عکس اول و دوم عوض میشه!
و اگه عکس سومی باشه نمیشه اون عکس آورد!
شما برای حل مشکلتون یا باید در اسکریپتتون کدی بزارین که بعد از هر بار اجرا محتویات کد رو عوض کنه و یا برای هر عکس دو دگمه و یک اسکریپت بزارین :|
پیشنهاد من اینه که برای هر عکس یه صفحه بزارین و در صفحه دو دگمه ( یکی برای صفحه یا همون عکس بعدی و یکی هم برای صفحه یا عکس قبلی)

اینجوری جالب نمیشه فقط دکمه عقب و جلو به صفحه میشه ، این کد حرکت که داره جالب هست و استاد هم همینو می خواد ، چون کد نوشتم. حالا بلد نیستم چطوری باید با هر بار اجرا کد رو عوض کنم!!!

آخرین ویرایش:

hobgm

Member
فک کنم تو mmb نمیشه محتویات اسکریپت رو عوض کرد، اگه می خواین حالت انیمیشن هم داشته باشه یا برای هر عکس یه اسکریپت بنویسین یا از نرم افزار های دیگه استفاده کنید.
در نئو بوک این امکانات هست Neobook
و همین طور Auto play design
امید وارم مشکلتون حل بشه :)

محمدمهدی

Well-Known Member
فک کنم تو mmb نمیشه محتویات اسکریپت رو عوض کرد،
اتفاقا میشه. به روش های بسیار مختلف و کاربردی مثل استفاده از RunScriptCode یا ُSetObjectParam و... ضمن اینکه توی اینطور پروژه ها وجود متغیر کافیه و نیازی نیست کل کد عوض بشه. نمونه برای تایید عرایض بنده توی مثال های خود ام ام بی بسیار زیاد هست و راهنمای ام ام بی هم به بهترین نحو توضیح داده و این انجمن هم که...

پروژم با ورژن 4.9.6a هست.
به نظرم میرسه که از آخرین نسخه ی ام ام بی استفاده کنید بهتره تا کمتر به مشکل برخورد کنید. چون تفاوت خاصی بین این دو نسخه نیست و واقعا آخرین نسخه بهترین نسخه هست. مگر مشکل کامنت فایل کامپایل شده رو داشته باشید که اونم خیلی وقته حل شده.

جدیدترین ارسال ها

بالا