این اتوران جالب روباچه برنامه ای ساختن؟؟؟

bagher2

Member
سلام دوستان
می خواستم ببینم که این نوع اتوران روباچی ساختن؟؟؟طرزاجراش هم به این شکله که موقعیکه سی دی روتوی سی دی رام بذاریم فقط همون آرم ظاهرمیشه وبعدازچندثانیه میره!!!
هرچی هم توی سی دی نگاه می کنم که این آرم یافایل اتوران اونوببینم هیچی پیدانمی کنم!!!
نمی دونم اینوباچه برنامه ای ساختن؟؟؟؟؟؟!!!!!
هرکی میدونه کمکم کنه!

مرسی

شاگردتون

باقر

auotorun.PNG

ALI_TAKHTI

Active Member
ببخشيد يك كمي زيادي ستاره و علامت سوال مصرف نكردي؟ اين چطور مشخص كردن اسم تايپيك آخه
از تو هم استاني عزيز با اين همه پست انتظار نداشتم

nik_sali

Member
سلام

باقر جان من عكسه رو نديدم يه چك بكن ببين لينك درسته

ممنون

bagher2

Member
جناب سپنتاحالا که این علامتها ناراحتت کردن باشه عزیزم برشون میدارم!!!
خودمونیم هافکرمی کنم اینچیزاهمش تقصیراین فلفل قرمزه مگه نه!!!!!!!!!!!

ودرپاسخ دوست عزیزم نیکی بایدبگم که اشکال ازهاست بودواسه همینه که عکس دیده نمی شد!!!

بهرحال ازلطفتون ممنونم

کوچیک شما
باقر

در برنامه نويسي و طراحي فرم ها يه خاصيت وجود داره كه به اون پترن گفته مي شود
توي اين برنامه هم همچين خاصيتي براي طراحي فرم هاي مختلف در نظر گرفته شده !
هنگام طراحي بايد عكسي به برنامه به عنوان پترن فرم بدهيد كه يك قسمت متمايز داشته باشه !
مثلا :
يه عكس مربع درست كن و توش يه دايره بكش !
حالا داخل دايره هرچي دلت مي خواد طراحي كن و بيرون دايره ( يعني تمام محيط مربع بدون دايره ) رو مثلا سياه كن
حالا به برنامه اين عكس رو به صورت پترن بده !
الان چون نصب ندارم نمي تونم دقيق بگم
توي تنظيمات صفحه ( همونجا كه اندازه رو تعيين مي كنيد ) بايد اين پترن رو به برنامه بدي
بهش دستور بده كه محيط سياه رو در حالت پترن حذف كن و نتيجه شما فقط يه فرم داره كه به جاي مربع به شكل دايره هست
اين دقيقا همين كاريه كه اينا كردن

به سايت هاي آموزش اين برنامه رجوع كني بهتره !

Hamed_jon

Member
بله اين با نرم افزار MMB هست !!!
يادش بخير وقتي صبح مينشستم تا شب باهاش ور ميرفتم... آقا نرم افزار MMb رو بگير بعد اگه مشكل داشتي بگو تا برات توضيح بدم

CyberBoy

New Member
سلام به همه دوستان
برنامه هاي زيادي براي اين كار هست
با هر زبان برنامه نويسي حتي وي بي هم ميشه اين كار روكرد
برنامه هاي ديگه مثل MMB و Swfkit pro هم هستند
در همه اين برنامه ها قسمتي براي تعيين شكل فرم وجود داره كه به كمك اون مي تونيد بوسيله يك تصوير بيتمپ سياه و سفيد شكل فرم رو از حالت استاندارد خارج كنيد

Pooriya_Online

Active Member
راستي تاپ سي-دي رو باچي ساختن؟ منظورم صفحه ليست نرم افزاراشه كه پوستش هم عوض ميشه...

bagher2

Member
آقایون فکرنمی کنم که اینوبابیلدرساخته باشن!
اگه اینطوره پس چراتوی کل سی دی اثری ازفایلهاش نیست فکرمی کنم لااقل بیلدریه فایلی یه علامتی یه چیزی ازخودش باقی میذاره!!!!!!!!!
باورکنین هرچی میگردم توی این سی دی فقط نرم افزارهاش موجودن وهیچ اثری ازفایلهای اتوران یااینچیزانیست!اگه باورتون نمیشه بگین تایه عکس ازمحتویات سی دی براتون بذارم !!!

شاگردتون
باقر

haniye_

Member
با سلام
دوست عزيز همونطور كه ساير دوستان فرمودند اين كار رو با نرم افزار مولتي مديا بيلدر طراحي كردند شما مي تونيد براي ساخت چنين طرحي ابتدا يه عكس gif رو به صورت transparent تو photoshop درست کنید بعد توی نرم افزار مولتی مدیا بیلدر از منوی project گزینه project setting رو انتخاب کنید بعد طبق شکل زير پیش برید
(1) آوردن منوي project setting
(2)تیک این قسمت رو بردارید
(3)عکس gif ورد نظر خودتون رو وارد کنید

iman1981

Member
آقا باقر اين كارا با تموم زبوناي برنامه نويسي ميشه كرد من تو دلفي با يه كامپوننت كردم توي دايركتورم ميشه با يه xtra .
فايل exe اتوران هم توي cd نيست؟

جدیدترین ارسال ها

بالا