Fa اکشن دادن به دکمه

soofi

Member
سلام
وقتی روی صفحه اول موزیک میزارم با رفتن به صفحه دوم و برگشت به صفحه مذکور موزیک از ابتدا شروع به پخش میکنه برای جلوگیری از اینکار یک صفحه اضافی ایجاد کردم درابتدای صفحه اصلی و روی این صفحه موزیک گذاشتم و اکشن next page بهش دادم یعنی تا نرم افزار اجرا بشه میره روی صفحه اصلی ودیگه توهر صفحه ای برم وبرگردم موزیک قطع نمیشه مشکل اینجاست که توصفحه اصلی یک دکمه گذاشتم برای Pauseکردن موزیک چه دستوری بهش بدم تا موزیکی که توصفحه ابتدایی پخش میشه کنترل کنه؟

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
لطفا قبل از ایجاد هرتاپیکی جستجو کنید.
در صورتی که از تابع AudioPlay استفاده کردین با تابع AudioPause و در صورت استفاده از تابع BackgroundPlay با تابع BackgroundPause

soofi

Member
لطفا قبل از ایجاد هرتاپیکی جستجو کنید.
در صورتی که از تابع AudioPlay استفاده کردین با تابع AudioPause و در صورت استفاده از تابع BackgroundPlay با تابع BackgroundPause
من جستجو میکنم ولی مطلبی که برای حل مشکل من باشه پیدا نمیشه ضمن اینکه دروقت خودم هم صرفه جویی میشه
درمورد سوالم فکر کنم مطلب را درست نرسوندم من دوتا صفحه دارم آهنگ روی صفحه اول هست ولی دکمه توی صفحه دوم
درصفحه اول از طریق
Background mosic به آهنگ لینک دادم ولی این دکمه توصفحه دوم هست که میخوام آهنگ راPause کنه وقتی AudioPause به دکمه میدم عمل نمی کنه!!
وقتی هردوتا توی یک صفحه باشه مشکلی ندارم ولی حالا که تو دو تا صفحه مجزا هست نمیدونم بایدچکار کنم
ضمنا کدنویسی بلد نیستم

mohamadarab

Active Member
سلام.
دوست عزیز نمونه رو ببین امیدوارم مشکلت حل بشه.
فقط یک فولدر کنار برنامه به نام tools بساز و آهنگی که میخوای پخش بشه رو با فرمت و نام 01.wav بزار اونجا.موفق باشی

پیوست ها

• 1.rar
    508 بایت · بازدیدها: 18

soofi

Member
سلام.
دوست عزیز نمونه رو ببین امیدوارم مشکلت حل بشه.
فقط یک فولدر کنار برنامه به نام tools بساز و آهنگی که میخوای پخش بشه رو با فرمت و نام 01.wav بزار اونجا.موفق باشی
خیلی ممنون
من نظرم روی
Pause کردن بود یعنی بجای دکمه stop دکمه Pause باشه که بشه با کلیک دوم دوباره آهنگ از همونجایی که قطع شده شروع کنه
اینکار دریک صفحه مشکلی ندارم ولی وقتی اهنگ دریک صفحه ودکمه درصفحه دیگری باشد مشکل دارم

mohamadarab

Active Member
دوست عزیز نمونه پیوست شد. فقط در قسمت بکگراند موزیک یک موزیک قرار بده.
موفق باشی

پیوست ها

• 1.rar
    553 بایت · بازدیدها: 16

soofi

Member
دوست عزیز نمونه پیوست شد. فقط در قسمت بکگراند موزیک یک موزیک قرار بده.
موفق باشی
متنشکرم
همین خودشه (البته دکمه من ار نوع bitmap button هست)ولی جندتا سوال داشتم
اول اینکه :وقتی در پروژه خودم دکمه میزارم وطبق روش شما کدبهش میدم دکمه
Pauseکارخودش را انجام نمیده حتی اگر یک
bitmap button
بذارم
البته مشکل به نظر خودم اینجاست که راهی که شما رفتید با راه من احتمالا فرق میکنه تصاویر پیوستی را نگاه کنید شماره 1مال من است شماره 2 روش کار شماست اختلاف بین کادر قرمز رنگ هستش(چرا مال شما کدبخودش میگیره ولی مال حتی کدرا کپی میکنم تحویل نمیگیره)؟
دوم اینکه: همین روشی که الآن انجام دادین میشه بجای
بکگراند موزیک از طریقembedded sound این کار را انجام دادودکمه کار خودش را انجام بده چون من اینکار را باbitmap buttonانجام میدم کار نمیکنه

پیوست ها

• em1.JPG
    em1.JPG
    34.3 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • em2.JPG
    em2.JPG
    32.1 کیلوبایت · بازدیدها: 9
آخرین ویرایش:

mohamadarab

Active Member
دوست عزیز ی تلاش کوچولو کنی مشکلت حل میشه.
ی نگاه هم به مرجع آموزش بیلدر بندازی خودت کارت رو انجام میدی..می تونی از انجمن دانلود کنی.
موفق باشی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا