اين Cd.php كجاس ؟؟

Sabzine

Member
آقا مجيد من اين فايل Cd.php رو پيدا نميكنم !!!!
phpBB-2.0.4 رو از همين سايت لود كردم اما نصب و كاراي اوليه رو نميدونم ! :cry:
مجيد جان من هر جا كه تا حالا مشكل ام رو مطرح كردم تو اتاق هاى گفتمانش اين سايت و سايتهاى ديگه كسي به من جواب نميده .انگار اصلا نوشته هاى منو نميخونن :roll:
آقا مجيد اگه مشكلم حل نشه باهات تماس ميگيرم .2 بار هم تا حالا گرفتم قسمت نشده باهات صحبت كنم.

saman_sweden

Active Member
Sabzine گفت:
آقا مجيد من اين فايل Cd.php رو پيدا نميكنم !!!!
phpBB-2.0.4 رو از همين سايت لود كردم اما نصب و كاراي اوليه رو نميدونم ! :cry:
مجيد جان من هر جا كه تا حالا مشكل ام رو مطرح كردم تو اتاق هاى گفتمانش اين سايت و سايتهاى ديگه كسي به من جواب نميده .انگار اصلا نوشته هاى منو نميخونن :roll:
آقا مجيد اگه مشكلم حل نشه باهات تماس ميگيرم .2 بار هم تا حالا گرفتم قسمت نشده باهات صحبت كنم.
آقا توكه دومين نامه ات هست تو اين سايت مطرح مي كني براي چه الكي ميگي
در موزد مشكلت Cd.php چي هستمن كه يادم نمياد توي phpBB همچين فايلي داشته باشيم شايد من اشتباه ميكنم اين Cd.php را توضيح بده

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

سبزينه جان عملا اون فايل cd.php براي شما كاربردي نداره..اون زماني بدرد شما ميخوره كه توي كامپيوتر خودتون بخواين برنامه رو نصب كنيد..چون كار cd.php اينه كه براتون يك ديتا بيس ايجاد ميكنه و اگر توي اينترنت بخواي اينكارو بكني نميشه خودت ديتابيس رو بسازي بلكه بايد از طريق كنترل پنل سايتت اقدام كني...

مشكل ديگه اي داشتي بگو آقا...

مجيد

Sabzine

Member
باز سلام

آقا مجيد فكر ميكنم شما تو راهنماي نصب phpbb در مورد فايل subSilver_Farsi.zip و lang_farsi.zip و cd.php گفته بودين حالا من بيل ميرم كه يعني چي كه اون فايل cd.php در عمل كاربردي نداره ؟؟
subSilver_Farsi.zip رو پيداكردم و كپي كردم اما بقيه رو نهههههه !
آقا من ناك رو نصب كردم اما حال نكردم باحاش ! . راستي من تو ناك هم نمي تونستم admin بشم .ميخوام بي بي نصب كنم همين نصخه اي هم كه تو سايت هست لود كردم . منتظر راهنماييتون هستم ! من تا آخرش هستم ، نا اميد نكنيد ما رو
من از اين bb هيچي ياد ندارم هاااااااااااا :arrow:

Sabzine

Member
چرا ديگه جواب منو نميدين ؟

پس كوش؟ كجا رفتين ؟ حالا ديدين به هيچي جواب نمي دين . اينم از اين سايت مجيد !!!! :arrow:
نخواستيم بابا :x

MnavidM

Active Member
Re: باز سلام

با سلام

Sabzine گفت:
آقا مجيد فكر ميكنم شما تو راهنماي نصب phpbb در مورد فايل subSilver_Farsi.zip و lang_farsi.zip و cd.php گفته بودين حالا من بيل ميرم كه يعني چي كه اون فايل cd.php در عمل كاربردي نداره ؟؟
subSilver_Farsi.zip رو پيداكردم و كپي كردم اما بقيه رو نهههههه !
آقا من ناك رو نصب كردم اما حال نكردم باحاش ! . راستي من تو ناك هم نمي تونستم admin بشم .ميخوام بي بي نصب كنم همين نصخه اي هم كه تو سايت هست لود كردم . منتظر راهنماييتون هستم ! من تا آخرش هستم ، نا اميد نكنيد ما رو
من از اين bb هيچي ياد ندارم هاااااااااااا :arrow:

اول اين رو بگم كه اين فايل فقط وقتي استفاده داره كه بخواهيد يه سايت مجازي روي سيستم

خودتون راه اندازي بكونيد . فقط روي كامپيوتر شخصي اين فايل كار ميكنه نه توي سرور واقعي .

براي جوابتون در مورد اينكه گفته بوديد اينم از مجيدآنلاين :

هر كس كه صبر داشته باشه به جواب خودش ميرسه.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا چقدر عجولي :wink: بابا نامتو نديدم اگر نه كه مخلصيتيم همون اول جوابتو ميدادم..

آقا در مورد اون فايل cd همونطوري هم كه نويد گفت در اصل براي اينه كه مثلا شما ميخواي توي كامپيوتر خودت اين انجمنها رو نصب كني و بعد بلد نيستي ديتابيس بسازي با اون برنامه ديتابيس رو ميسازي.. اما وقتي كه بخواي انجمنها رو توي سايتت و توي اينترنت راه بندازي ديگه نميتوني از اون برنامه استفاده كني چون سايتت به اون برنامه اجازه نميده كه ديتا بيس برات ايجاد كنه! بلكه بايد بري به كنترل پنل سايتت و ازاونجا ديتا بيس رو ايجاد كني بصورت دستي.. براي همين گفتم عملا كاربردي نداره چون كه توي اينترنت و توي سايتت نميتوني ازش استفاده كني فقط توي كامپيوتر خودت و براي تست ميتوني استفاده كني ازش اون برنامه رو نوشتم كه كساني كه توي كامپيوترشون ميخوان تست كنن بتونن..

حالا اگر توي كامپيوتر خودت ميخواي راه بندازي كه بگو توضيح بدم..

مخلصيم

مجيد

Sabzine

Member
مجيد جااااااااااااااان !

ببين عزيز ... من اين برنامه هاي زير رو دارم : phpbb2, Mysql, mysqlfront , apache, , php 4.2.3 , mysql cc
Zend server and client
اينها كه اينجا گفتم و كلي چيزه بيخود ديگه ...
همه ي برنامه هام هم درست و بي عيب نصب هستند فقط mysql من در قسمت MyODBC اين پيغام رو داده: NotFound-Driver Notfound همين و البته من ناك رو تونستم وصل بشم اما نميتونستم به عنوان مدير ناك وارد شم و Id ,pass كه وارد ميكردي هيچ اتفاقي نميافتاد.
بگذريم ، الآن ميخوام PHPbb رو نصب كنم ! :arrow: و گفتم چه برنامه هايي دارم .
در واقع با اين توضيحاتي كه دادي من نيازي به cd.php ندارم ! اما حالا بايد چي كار كنم كه mysql با phpbb من mach بشه و به هم ربط پيدا كنند ؟ ميخوام از اول بدونم و كامل ... اگه لطف كنيد و مارو نپيچونيد ممنون ميشم ! به خدا خيلي عجله دارم :!: باور نكردنيييييي :!:
آقا من منتظر جوا هستم هااااااا ! هر روز 20 بار چك ميكنم :cry:

Sabzine

Member
مجيد جان ن ن ن ن ن ن ن ن!!!!

من تا مرحله ى وارد كردن Database Configuration و Admin Configuration اومدم .
حالا بايد چي كار كنم. مشخصات رو كه وارد مي كنم Could not connect ميزنه !
چي بايد كرد :arrow: :?: :?:

با با منم مشكل تو رو دارم اگه به جواب رسيدي منم خبر كن اگر منم چيزي فهميدم بهت ميگم
حتي اگه شده تلفن ميزنم

Sabzine

Member
من موفق شدم بعد از يه عمري اين برنامه رو رويت كنم.
الان بعد از كلي وقت كه اومدم اينجا رو ديدم خجالت كشيدم. ههههه. مجيد جان شرمنده.

Sabzine

Member
من حالا در قسمتهاي داخلي مديريت گيرهايي دارم. شما به كجا رسيدي؟

جدیدترین ارسال ها

بالا