[phpNuke] ايميل فعالسازي ارسال نمي شه

Mohi Design

Member
سلام...
من ناك نصب كردم ...

ولي وقتي مي خواي عضو بشي ايميل فعالسازي ارسال نمي شه ... البته فقط براي ياهو اينطوريه ... يعني وقتي ايميل ياهو مي دم اينجوريه ... ولي باقيه ميل سرور ها رو قبول مي كنه ...

چه كنم؟

MnavidM

Active Member
تو قسمت مدیریت یه جایی هست که می تونی ایمیل بفرستی .

ببین از اوجا می تونی به کاربری تو یاهو میل داره میل بفرستی .

میدونی کجا رو میگم .

در اصب منطور اینکه ببین می تونی از میلی که nukeّ برای بفرستادن استفاده می کنه به یاهو میل برنی .

موفق باشی .

izone

Active Member
دوست من

اگر ورژن نيوك را كه نصب كردي و اينكه فارسي سازي كدام گروه است را بگي شايد زودتر بشه كمك تان كرد.

izone

Active Member
PERSIAMIX گفت:
فارسی سازش مال مشهدتیم هست!

نه جانم قالب كار مشهد تيم است. نيوك كار ايدنا هست و ورژن آن نيز 7.5 است.

خوب اين مشكل براي خيلي ها پيش آمده است. البته من خودم تا يكي دو هفته پيش از همين نيوك استفاده ميكردم.

من همين الآن عضو شدم و چند ثانيه بعد هم ايميل فعال سازي برام اومد :lol: البته نه با ايميل ياهو.

اين مشكل براي من هم هم اكنون هست. خودم كه در تارنماي خودم عضو ميشم و ايميل ياهو ميدم برام ايميلي نمياد ولي خيلي هاي ديگر با ياهو ايميل فعال سازي را گرفتند و همه چيز خوب پيش ميره.

من در چند تالار خارجي هم ديدم كه همين مشكل را با ياهو داشتند.

پيشنهاد من به شما اينه كه به نيوك 7.7 ما كه بزودي 7.8 اون هم بيرون مياد ارتقا بدهيد. اينكار باعث ميشه كه ماژول ثبت نام و كاربري شما مديريت بهتر و بيشتري داشته باشد. مثلا شما ميتونيد ببينيد كه چند نفر منتظر ايميل فعال سازي هستند و اگر با ياهو هستند و بعد از يك يا دو روز هنوز فعال نشدن خودتون دستي اونها را فعال كنيد يا دوباره و صد باره برايشان ايميل فعال سازي بفرستيد.

مديريت كاربران از جمله ارتقا يا حذف يا معلق كردن موفتي كاربر با اين نيوك بسيار آسان است.

از جمله خوبي كه داره اينه كه شما اطلاعاتي را كه هم اكنون داريد را حفظ ميكنيد.

اگر بيشتر خواستيد يك سر به اينجا بزنيد:

http://www.irannuke.com

باز هم اگر كمكي از دستم بر آيد در خدمتم.

S4DEGH

Well-Known Member
سلام

اين مشكل براي خيلي ها پيش مي ياد . البته بستگي به تنظيمات در حين نصب و ... است .

همانطور كه izone جان گفت مي توني استفاده كني .

-------
اگر هم دنبال يك ناك به همراه 82 مد و در عين حال قوي . بهتره از ناك پلوتونيوم استفاده كني .
بنظر من ناك پلوتونيوم رو دانلود كن و نصب كن ببين چطوره . در ضمن فارسي هم است .
آدرس سايت : www.afagh.biz . بعد از دانلود نسخه اصلي بايد فارسي ساز هم دانلود كني و ....

ضرر نداره .

جدیدترین ارسال ها

بالا