ايمان - فلش كار و طراح صفحات وب حرفه اي

iman_ebru

Active Member
:p با عرض سلام و تبريك سال نو خورشيدي به تماماي همراهان و بازديدكنندگان سايت محبوب مجيد آنلاين .
من طراح حرفه اي صفحات وب هستم . با فلش هم كار كردم و ميتونم اينترو ها و كليپهاي در حد عالي بسازم . الان هم دارم بر روي نرم افزار و توليد نرم افزارهاي مالتي مديا كار ميكنم و در حال تكميل يك بسته نرم افزاري به نام شركت خودمون هستم .

با آرزوي روزهاي خوب براي شما - ايمان

rahincom

Member
iman_ebru گفت:
:p با عرض سلام و تبريك سال نو خورشيدي به تماماي همراهان و بازديدكنندگان سايت محبوب مجيد آنلاين .
من طراح حرفه اي صفحات وب هستم . با فلش هم كار كردم و ميتونم اينترو ها و كليپهاي در حد عالي بسازم . الان هم دارم بر روي نرم افزار و توليد نرم افزارهاي مالتي مديا كار ميكنم و در حال تكميل يك بسته نرم افزاري به نام شركت خودمون هستم .

با آرزوي روزهاي خوب براي شما - ايمان

[/align]
novruz1.jpg

novruz2.jpg
نمونه كار داري شما ؟

iman_ebru

Active Member
دن الان دارم سايت خودم رو راه اندازي ميكنم كه شما ميتونيد نونه كار من رو اونجا ببينيد.
من قبلا صفحات سايت www.makucity.com رو درست كرده بودم كه مثل اينكه هاستش تموم شده و ظاهرا كه باز نميشه ( البته من كه يه مدتي هست نتونستم بازش كنم )
فلش هم كليپ الان رو اينترنت دارم ولي اينترو براي شركت خدمون و چند تا شركت ديگه ساختم كه اونا براي سي دي مالتي مديا ميخواستن و الان تو كامپيوترم دارم كه اگه خواستين براتون ميفرستم

http://www.taranehha.com/flashf/ebru.swf

جدیدترین ارسال ها

بالا