افکت لنز

SH_ZAHRA

Member
من نميدونم اما حالا چرا پريماير 6.5 چرا با پريماير پرو 1.5 كار نمي كني؟

من الان نیز با 1.5 کار میکنم اما می خواهم بدونم که چه طزور میشه در پریمایر 6.5 به افکت لنز حرکت داد.
یه سوال دارم پلاگین جدید توپ مثل پلاگین های که صدا وسیما استفاده میکنه خدمتتون نیست

gon4431

Member
دوست عزیز

می خواستم بگم صدا وسیمای ایران که با پلاگین های ساده زیاد کار نمی کنه

خودشون کارت بالای 10 میلیون تومانی دارن که دیگه واقعاً کارشون محشره...

در ضمن اون نرم افزار ها رو هم اگه پیدا کنی ..بدون کارتشون به هیچ دردی نمی خوره .. چون هر نرم افزار شون
با کارت های مخصوص خودشون کار می کنه

آخرین ویرایش:
ممنون از اینکه جواب دادی
تو روزهای نیمه شعبان داخل برنامه جشنواره فیلمهای سینمایی شبکه 2 پشت سر بهمن هاشمی یه مانیتور بود
که چند تا عکس یا صاحب الزمان بود وبین این عکس ها یه سری افکت های توپ گذاشته بود که نمایش داده می شد
من این افکت هارو جاهای دیگه ای هم دیده بودم
راستی گفتی صدا وسیما با نرم افزارهای خاصی کار میکنه نه بابا صدا وسیمای مرکز فارس از آشغال ترین برنامه ها
وافکتها استفاده میکنه
من 3 تا از نرم افزارهای صدا وسیما رو دارم
فقط یکیش با حاله که هر چیزی که پشت زمینه تصویرت باشه ور می داره
البته سیستم من توانایی اجرای اونو نداره سیپیو 3 و رم 1024
راستی یه نگاه به تبلیغی که مال کلاس های کنکور توفیقیان هست بنداز می دونی افکت استفاده شده در اون چیه
فهمیدی به ما هم بگو

gon4431

Member
پاسخ

:) دوست عزیز امروز تبلیغ توفیقیان رو دیدم

نمی دونم ..اما فکر کنم منظورت .. از اون قسمتیه که پسره تو سالن می دوید ... که تصویر حالت جمع شدن داشت

حالا فکر می کنم .. دقیق نمی دونم ... ولی اون قسمت لنز بود ..

اگر اون قسمت نبود خودت بگو کدوم قسمتشه تا بگم !

===============================:) :) :) :) :) :) :) :)
در ضمن منظورم از نرم افزار های صدا و سیما .... صدا و سیمای استانی نبود .... درسته تو استان ما هم

با نرم افزار های معلولی ..سر و ته قضیه رو می بندند ...

منظورم صدا و سیمای کشوری بود .... کانال 3 - 2- 1 اینا با نرم افزار های قوی گرافیکی کار می کنن

حتماً چندتاشونو تو تلویزیون دیدی .... :d

سلام منظورم کل تبلیغ بود همهی آدمها حالت روتوش شده دارن رنگ تصاوریم خیلی توپه مثل تبلیغای ال جی
اگه می دونی بگو

راستی من یه تکه کلیپ 3 دقیقه ای از طبیعت(آبشار غروب جنگل و.... میخواهم شما ندارید

gon4431

Member
سلام منظورم کل تبلیغ بود همهی آدمها حالت روتوش شده دارن رنگ تصاوریم خیلی توپه مثل تبلیغای ال جی
اگه می دونی بگو

=========================

متوجه شدم

آره دیدم ...اونم یه فیلتره ... همون طور که خودت گفتی ...زدی تو خال ... فیلتر روتوش .. که عامل اصلی ...

اون فیلتر ...contrast زیاد ... و و یک محوی خاص است ... اسم دقیق انگلیسی شو اگه پیدا کردم حتماً به شما اطلاع می دم .... و می گم که با چه برنامه هایی میشه انجام داد ...

gon4431

Member
شاید داخل سی دی هام داشته باشم اما !!

راستی من یه تکه کلیپ 3 دقیقه ای از طبیعت(آبشار غروب جنگل و.... میخواهم شما ندارید

============
اگر سی دی هام رو بگردم داخل بعضی از کلیپ هام شاید باشه ... اما با سرعت دیال آپ ..آپلودش خیلی سخته

3 دقیق هم میشه 40 mb خودت که می دونی

... ولی داخل مجوعه هایی با مظمون تصاویر کوتاه و منظره .. که بعضی از شرکت ها می فروشن شاید پیدا کنی

شاید با قیمت یه مقدار بالا !!!!!!!

Patris Net

Member
سلام
من هم یه سی دی شامل یه سری برنامه های اضافی واسه پریمایر دارم
هر کسی خواست بخره
باهام تماس بگیره

09131006003

موفق باشید

omid sarmad

Active Member
:) دوست عزیز امروز تبلیغ توفیقیان رو دیدم

نمی دونم ..اما فکر کنم منظورت .. از اون قسمتیه که پسره تو سالن می دوید ... که تصویر حالت جمع شدن داشت

حالا فکر می کنم .. دقیق نمی دونم ... ولی اون قسمت لنز بود ..

اگر اون قسمت نبود خودت بگو کدوم قسمتشه تا بگم !

===============================:) :) :) :) :) :) :) :)
در ضمن منظورم از نرم افزار های صدا و سیما .... صدا و سیمای استانی نبود .... درسته تو استان ما هم

با نرم افزار های معلولی ..سر و ته قضیه رو می بندند ...

منظورم صدا و سیمای کشوری بود .... کانال 3 - 2- 1 اینا با نرم افزار های قوی گرافیکی کار می کنن

حتماً چندتاشونو تو تلویزیون دیدی .... :d

اگه شما تو صدا و سیمای کشور عزیزمون یه ادیتور نیمه حرفه ای پیدا کردی مارو خبر کن.
تبلیغات حرفه ای که در صدا و سیما می بینی نیز به سفارش صدا و سیما ساخته می شند نه توسط صدا و سیما.

جدیدترین ارسال ها

بالا