افکتها در یولید

gmd

Member
با سلام
افکتهای مربوط به تایتل در برنامه یولید چه نام دارد و محل ذخیره آن کجاست و چطور میشود این افکتها وافکتهای دیگر و تمپلیتها و استایلهای ( پلاگینها ) دیگر را به برنامه یولید اظافه کرد.

anayurdu

Member
سلام
فکر نمی کنم پلاگین برای یولید باشه
یولید ظاهر و باطنش همینه

anayurdu

Member
سلام دوست عزیز
من یه چیزایی پیدا کردم
برو تو مسیر نصب یولید و پوشه هایی که تو فایل پیوستی هست رو پیدا کن فکر کنم هر کدومش مربوط به یه بخش از افکتهای یولید میشه

در ضمن اگه لطف کنی اون پلاگین ها رو برای ما هم بذاری ممنون میشیم

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    71.1 کیلوبایت · بازدیدها: 71
  • Like
Reactions: gmd

mohghk

Member
برچسب فایلهای افکت برای یولید ویدئو استودیو یا ورژن جدیدش که کرل ویدئو استودیو نام داره vfx هست و اگه پلاگین برای اون میخواید نصب کنید و یا بهتر بگیم برنامه هایی که افکتهاش رو بیشتر کنه روی اون نصب کنیم تا اونجا که من میدونم دو تا برنامه هست که میشه نصب کرد یکی adorage و دیگری هالیود اف ایکس ورژن 4.5 هستش که حتما باید پلاگین خاص این کار رو هم روش نصب کنید . اما بعد از نصب باید داخل فولد هرکدوم از این برنامه ها بشید . یه فایل با برچسب vfx وجود داره (با سرچ کردن راحت تر پیدا میشه ) اون رو برداشته و داخل فولد یولید ،‌فولدر vfxplug کپی میکنید بعد که برنامه یولید رو اجرا کنید برای دفعه اول افکتها رو میکخونه و به لیست افکتها اضافه میکنه ، شما با انتخاب افکت و قرار دادن در جای دلخواه میتونید روی افکت کلیک کرده و بعد کاستومایز رو بزنید تا بهتر افکت رو تنظیم و نوع افکت رو انتخاب کنید . امیدوارم که براتون مفید واقع بشه

جدیدترین ارسال ها

بالا