اعلام نتایج مسابقه سوم نور پردازی ( موضوع رندر اتومبیل )

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
( در حال بالا رفت از پله های سن ، ایستادن جلوی میکروفون ( صدای سوت میکروفون ) ) : از همه ی دوستان ممنونم ! من این تندیس رو به همه عزیزانی که وقت گرانبهاشون رو گذاشتن برای مسابقه تقدیم میکنم ( صدای تشویق ) :green: من متعلق به همه ی شمام ! ( صدای تشویق ) :lol: ( شوخی محض !)

دست همگی درد نکنه و تشکر ویژه خدمت عارف عزیز و اقای میلاد کامبری که وقتشون رو اختصاص دادن به مسابقه ...

تقدیم به همه عزیزان
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

davoodice عزیز حرف شما درسته اما خوب :
- این یک مسابقه کوچک بود .
- عارف مسئول بخش مسابقات هستن و اجرای مسابقات وظیفه ی ایشونه از اجرا ، ایده گرفته تا بررسی و نوع داروی و تایین قوانینه مسابقاته
- کاری که شما بدون هماهنگی انجام دادید دخالت در امور مدیریتی سایت بود که عارف جان هم خیلی مودبانه پاسخ شمارو دادند .
- قوانین هم مرور میکنیم :

E3 - اگر نسبت به عملکرد یک مدیر یا ناظم اعتراضی دارید مشکل را با سرویس پیغام خصوصی به مدیران کل اطلاع دهید.
چنانچه یکی از مدیران کل به دلیل مشغله های شخصی فرصت رسیدگی به مشکل شما را در آن زمان نداشت، یا در پاسخ دادن به پیغام شما تاخیر زیادی رخ داد پیغام را به مدیر کل دیگری ارسال نمایید. همچنین می توانید از سیستم تماس با ما برای مکاتبه با مدیر کل مجیدآنلاین استفاده نمایید.

E2 - در صورتی که در مورد عملکرد یک مدیر یا ناظم سوالی دارید، فقط از سرویس پیغام خصوصی استفاده نمایید.
اگر تخلفی از سوی کاربری صورت بپذیرد، احتمال دارد مطلب ارسالی اش ویرایش و یا حذف گردد. در اینگونه موارد برای مطلع شدن از موضوع تخلف و جزئیات بیشتر با سرویس پیغام خصوصی به مدیر انجمن مربوطه یا ناظم پیغامی
ارسال نمایید و دلیل اش را جویا شوید.

davoodice

Well-Known Member
دوست عزیز من چندتا سوال دارم

اول از همه خود شما تا حالا به دفعات مکرر بان شده اید یعنی این قوانین رو خودت قبول نداری

بنده دوست داشتم نظر عموم رو بدونم این مشکلش کجاست؟ نکنه میترسید با نظر داور یکی نباشه بعد...

سوم به ماست بند نمیشه گفت ماستت ترشه اون کسایی که قوانین رو تغییر میدن مدیران نیستد بلکه عموم مردمند وگرن مدیران همیشه دیکتار هستند یه جواب میدن جلوی دهن بقیه رو هم میگیرن تا حرفشون به گوش کسی نرسه

چهارم : خوش باشین با مسابقاتتون شما اگه یه مسابقه جهانی برگدار کنین چکار میکنین؟

من کلا نقد و انتقاد رو دوست دارم ولی مدیرای ما اکثرا بی جنبه اند.

و آخر اگه منو بان کردید برای همیشه بان کنید.

و یادمم نرفته مجید آنلاین هرکس رو بان میکنه دلیلش رو نمینویسه.

گوودبای

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
اول از همه خود شما تا حالا به دفعات مکرر بان شده اید یعنی این قوانین رو خودت قبول نداری
بله بن شدم نه تنها من بلکه مدیران دیگه هم دارند اما خوب همیشه ادم ها یکجور نیستند .

اما دلیل من به نظر خودم سنی که من بودم و کمی طول کشید تا بتونم درست رو تشخیص بدم و مهران هم خیلی کمکم کرد تا بتونم خیلی چیز ها و رفتار هارو بهتر بشناسم .

بنده دوست داشتم نظر عموم رو بدونم این مشکلش کجاست؟ نکنه میترسید با نظر داور یکی نباشه بعد...

واقعا فکر میکنید این کار ارزش داره ادم این کار هارو بکنه ؟ نه واقعا من محتاجم اینجا اول بشم ؟
من اصلا به فکر اول شدنم نبودم مهم این بود دور هم باشیم دوباره بچه های مجید انلاین و گرنه عزیز نه جایزه در کاره برای مسابقه نه هم چیزی که من بخوام الکی طرفداری کسی رو بکنم .
فکر نمیکنید این حرف ها کمی زیاده روی باشه ؟

سوم به ماست بند نمیشه گفت ماستت ترشه اون کسایی که قوانین رو تغییر میدن مدیران نیستد بلکه عموم مردمند وگرن مدیران همیشه دیکتار هستند یه جواب میدن جلوی دهن بقیه رو هم میگیرن تا حرفشون به گوش کسی نرسه
من واقعا این جمله رو نمیتونم درک کنم . شرمنده !

چهارم : خوش باشین با مسابقاتتون شما اگه یه مسابقه جهانی برگدار کنین چکار میکنین؟
...

من کلا نقد و انتقاد رو دوست دارم ولی مدیرای ما اکثرا بی جنبه اند.
بله با شناختی که از شما دارم 100% !
نقد خیلی سازندست اما نقد دست ، دلیل نمیشه هر نقدی درست باشه چون صاحب نظر میگه درسته !

و آخر اگه منو بان کردید برای همیشه بان کنید.
نه عزیز چرا بن کنیم ، کاری نکردید که ...

و یادمم نرفته مجید آنلاین هرکس رو بان میکنه دلیلش رو نمینویسه.

اینو از من بپرسید که 2 دفعه بن شدم . چرا مینویسه و خب واقعا تاثیر داشته و الان میفهمم چقدر بچه بازی در اوردم .

و این هم جمله ی اخری که میتونم بگم : به مسائل بیشتر فکر کنیم و قبول کنیم که خیلی وقت ها اشتباه میکنیم و به جای حق دادن به خودمون یک بار خودمون رو جای طرف مقابل بگذاریم . این کار خیلی تغییر تو تصمیمات ایجاد میکنه .
مدیران هم انسانند و خیلی وقت ها اشتباه میکنند اما اگر اون ها هم قبول میکردد که اشتباه کردد شاید خیلی حاشیه ها تو این انجمن به وجود نمیومد اما به هر حال ، در حال حاضر جو فروم دوستانست و مشکل خاصی وجود نداره ، پس بهتره
با بحث های بیخود جو رو بهم نریزیم .

از تمامی عزیزان عذر میخوام که این حرف ها اینجا زده شد:rose:

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
ممنون از میلاد کمباری
داوود جان الکی جوش نیار. :rose:اصلا موضوع به این پیچیدگی میبینی نیست:green: هم شما هم من هم حمید همه با هم مثل عضو یه خانواده هستیم. شما هم عزیز مایی.
من شخصا برای اینکه نظم برقرار بشه اون نظر سنجی رو بستم و قصد دیگه ای نبود
داور مسابقه من بودم اما دیدم جو درست میشه و ممکنه یه سری سوء تفاهم ها بوجود بیاد واسه همین با میلاد کمباری صحبت کردم و ایشون قبول زحمت کردن
و ضمنا من شخصا اسپانسر این مسابقه هستم. چیزی که برای جایزه گذاشتم توی فروشگاه اینترنتی خودم 60 تومن قیمت داره و نفر دوم 40 تومن.
و اعلام نتیجه من

نفر اول حمیدرضا آقاجانی
نفر دوم سینا تهرانی
نفر سوم سیدعارف رضوی ( کار خودم )
نفر چهارم airbos
نفر پنجم Korosh kh
نفر ششم ایمان شیرانی shirani
نفر هفتم hr3d
نفر هشتمali cg
نفر نهم n.Abedi
نفر دهم عماد emad4d
نفر یازدهم حسام ساکن

کار حمید کار خیلی خوبی بود.فضا سازی بسیار با ارزش بود. پست پروداکشن کامل بود. به کار حمید از 100 نمره 95 میدم
کار دوم سینا تهرانی تقریبا میشه گفت perfect! نمره 94
کار سوم کار خودم به نظرم مدلسازی خیلی خوب شده. پست پروداکشن عالی شده. نقاط ضعف کار قطرات روی بدنه ماشین و زیادی کثیف بودن بدنه ماشین 90
کار چهارم عباس جان. کارش بسیار عالی شده. زاویه ها عالی شده.اما کارش فاز تکنیکی مشکل داره و خیلی سطح alias شده. 85
کار پنجم کروش جان.کار خوب شده. اون ویو که کثیف شده ماشین خیلی واقعی شده.اما خب هر صحنه ای رو نمیشه مچ کرد.باید فضای خیره کننده داشته باشه جذاب باشه و ...75
کار ششم ایمان شیرانی در کمال سادگی بسیار زیبا شده. 70
کار هفتم خیلی خوب شده.فضا سازی زیبا شده پر دیتیل هست اما نمیفهمم خیلی تاریک و زرد شده.حداقل با پست پرو میشد خیلی بهتر بشه . 60
کار هشتم علی جان.کار خوبی شده.فضا خیلی ریل شده اما به نظرم زاویه دوربین زیاد جالب نیست. 55
کار نهم خوب شده.ویو دوم زاویه خوب نیست. 50
کار دهم عماد رندر استدیو خوب شده بد نشده اما رندر 2 تا مزدا نمره رو به شدت کاهش داد 40
کار یازدهم حسام ساکن که رندری که توی پارکینک میخوان برن خوب شده. 35
همگی موفق باشین.سینا و حمید آدرس پستیشون رو برام پیغام خصوصی کنن بسته رو براشون بفرسم.

SinaTR

Well-Known Member
تبريک می گم به حميد.:rose:

راستش من يه مدت سر نمیزدم به خاطر اينکه بعضی بحثا و نمره دادنا اعصابمو بهم می ريخت (چرا دروغ بگم؟!) واسه همين منتظر اعلام نتيجه نهايی بودم.

خب اگه اجازه بدين منم ضعف کارا رو بگم:

کار اول که خب برندس ديگه! ولی يه بی دقتی کوچيک (که تو کامنتا گفتم) اون رنگ قاب آينس که با بدنه يکی نيست و هنوز رو مخمه!

کار دوم کار خودمه واسه همين می خوام ايرادشو از دوستان بشنوم :wink:

البته کار من و حميد خيلی عجله ای زده شد، مال من اگه نويز داره واسه همين وقت کم بود (حتی اگه يادتون باشه حميد گفت شايد وقت نکنه کارشو تموم کنه....)

کار سوم کار عارف خب خيلی خوب شده، ولی وقتی سايز بالا رندرو می بينی قطرات آب يکم حال آدمو می گيره ولی در کل خيلی خوب شده

کار چهارم استوديو خوبی شده ولی سايه تندی داره بنظرم

کار پنجم استوديو به نظرم معموليه، موقع ارسال رندر سوم گفتين displace اذيت کرده من اصلا متوجه منظورتون نشدم

کار ششم به نظرم می تونست نمره کمتری بگيره، من به شخصه اين استوديو رو قبول ندارم، حجم و خط بغل ماشين هم اصلا معلوم نيست

کار هفتم هم به نظرم کار خوبيه، حميد خيلی پيشرفت کردی و مطمئنم می تونی کارای خيلی خوبی بزنی

کار هشتم يه نکته ای که هست اينه که رو بدنه ماشين حس سرعت ديده نمی شه، يعنی همه چی ثابت روی بدنه رفلکت انداخته

کار نهم به نظر من راستشو بخوای اين HDRI تکراری شده و ديگه جذابيت گذشته رو نداره، سايه ماشين هم مشکل داره

کار دهم هم خوبه، ولی هم ماشين کوچيکه و هم اينکه آدم فکر می کنه 2 تا ماشين تصادف کردن... رندر استوديو به نظرم گذاشتن منبع نور زير ماشين اصلا کار درستی نيست

کار يازدهم ارسال 3 تا کار فقط با چرخوندن ماشين و تغيير رنگ ماشين و يه تکسچر خب ... من اگه بودم يکيش که از 2 تای ديگه بهتره رو فقط ارسال می کردم، سايه هم مشکل داره

به دوستمون davoodice بايد بگم که حرکت شما توهين به همه بود، اگه همين الآن نتيجه نظر سنجی رو ببينی کاملا غير منطقی کارا رای اوردن، مثال هم می زنم کار حميد که همه قبول دارن کمتر از کار کوروش رای اورده...

davoodice

Well-Known Member
دوست عزیز همه زبون دارن شما بجای خودت حرف بزن. بعدشم همون چندتا رای که دیدی همین همه داده بودن شاید حواسشون نبوده که کار کورش رو انتخاب کردن .شما یه نظر سنجی عمومی بذار اونوقت میبینی کار کیا بهتر مورد پسند قرار میگیره البته من بی خیال شدم دیگه.

SinaTR

Well-Known Member
دوست عزیز همه زبون دارن شما بجای خودت حرف بزن. بعدشم همون چندتا رای که دیدی همین همه داده بودن شاید حواسشون نبوده که کار کورش رو انتخاب کردن .شما یه نظر سنجی عمومی بذار اونوقت میبینی کار کیا بهتر مورد پسند قرار میگیره البته من بی خیال شدم دیگه.

اولا درست صحبت کن، منم يکی از شرکت کننده ها بودم و با اون نظر سنجی به منم توهين کردی
دوما انتظار ندارم که کسی به من بگه چيکار کنم چيکار نکنم، چون به خودم مربوطه
سوما مگه همه مثل تو هستن؟

شاید حواسشون نبوده که کار کورش رو انتخاب کردن

چهارما مگه موقع کليک کردن شرکت کننده های نظر سنجيت اونجا بودی که می گی حواسشون نبوده؟
پنجما خوبه تو مسابقه نبودی وگرنه چی می شد؟!!

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
بچه ها بحث ها رو ادامه ندین تاپیک رو میبندم.
داوود جان دوستانه عرض میکنم فعلا فقط شما نظم رو به هم ریختی.حتما میخواین بگین مدیربازی و این حرفها.اما در شان انجمن نیست. همه آدم و عالم میگن همه چی نرماله.شما میگی مشکل داره پس شاید دیدگاه تون مشکل داره. اینجا یه جامعه مجازی هست.وقتی شما اینجا اینقدر شدید در تضاد هستین امیدوارم توی دنیای بیرون مثل اینجا نباشید.موفق باشید همه
هرکسی بحث رو ادامه بده پستش حذف میشه.

فکر میکنم سلیقه ای عمل کردن جالب نباشه. شما باید بجای داور از هیئت داوران استفاده کنید شایدم همین کار رو کردید دوست عزیز تمام مطالبی که شما فرمودید نظر شماست و بر همه واضح و روشن تنظیم لنز و این جور حرفا اصلا با مدل سازی محیط و تکسچرشو و غیرش قابل مقایسه نیست. به نظر من مدیران این مسابقه اول شروع این مسابقه یه اشتباهی کردن و اینا رو باهم قاطی کردن و تا آخرم رو اشتباهشون پافشاری کردن و هزار تا توجیج میارن تا تا ماست رو با شمبلیله مقایسه کنند. البته تو کشور ما همیشه همین روش بوده حرف کلی آدم رو اصلا حساب نمیکنند آخرشم حرف خورشونو میزنند. بابا کجای دنیا hdir رو با مدلینگ مقایسه میکنند. کار لینک البته به نظر من هم از بهترین ها بود.
بنده نظر سنجی میسازم تا همه نظر بدن آقای عارف جان میگن این کارا یعنی چی و بستند نظر سنجی رو انگار دیکتاتوری تو اینجام نفوذ کرده.
و در آخر اینا همش نظر بود. حرفای خودمو میگم

واقعاً صحبت هات عالی بود، عالی
اگه دست من بود این پستت رو همه جای مجید آنلاین پخش می کردم

جدیدترین ارسال ها

بالا