اعتراض ( افتر افکت )

با راه اندازی یک انجمن مخصوص در صفحه اصلی برای افتر افک

• مجموع رای دهندگان
    10
  • نظرسنجی بسته .

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
دوست من ... شما تا حالا چه قدر تو این فروم بودین که اعتراض دارین؟!! چقدر کار کردین ؟! چقدر براش زحمت کشیدید ؟! ساختار ناکارآمد الانو رو بچه ها با کلی همفکری کنار هم گذاشتن و با همکاری هم بهترش میکنن ... حداقل بذارین پستای مفیدتون دو رقمی بشه بعد اعتراض کنید ...

یه سری از دوستان دیگه هم اعتراض داشتن با نهایت احترام برام پیشنهاداشونو فرستادن که کلی ازشون تشکر هم کردم بابت دلسوزیشون ... اعتراض تنها هیچ ارزشی نداره ... اگر واقعا دلسوزید پیشنهاد بدین نه اعتراض!

خوش باشید ...

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
هی خدا از دست اینا

دوست من ... شما تا حالا چه قدر تو این فروم بودین که اعتراض دارین؟!! چقدر کار کردین ؟! چقدر براش زحمت کشیدید ؟! ساختار ناکارآمد الانو رو بچه ها با کلی همفکری کنار هم گذاشتن و با همکاری هم بهترش میکنن ... حداقل بذارین پستای مفیدتون دو رقمی بشه بعد اعتراض کنید ...

یه سری از دوستان دیگه هم اعتراض داشتن با نهایت احترام برام پیشنهاداشونو فرستادن که کلی ازشون تشکر هم کردم بابت دلسوزیشون ... اعتراض تنها هیچ ارزشی نداره ... اگر واقعا دلسوزید پیشنهاد بدین نه اعتراض!

خوش باشید ...

:sad:

اولندش : که این نحوه صحبت کردن یه مدیر نیست . ( درست جواب بده و معدب باش )
:snap:
دومندش : مدیر باید مدیریت بلد باشه و راهکار درست رو انتخاب کنه . میثم رو نمی دونم چقدر واسه انجمن زحمت کشیده ولی اینجوری که معلومه تو هم زیاد زحمت نکشیدی که اینجوری جواب اعتراض هارو میدی .
:-?
سومندش : مثل اینکه فکرتون و راهکارتون موثر نیست .
:mad:

:green:پیشنهاد : یه نظر سنجی کلی بکن نه ( با بچه ها و دوستان همفکری
)

:shock:نکنه : فکرم نکن چون پستات یشتر پس بیشتر میدونی .

هر چی نباشه یه سلسله مراتبی که هست. مدیری گفتن، کاربر جدیدی گفتن!
در ضمن ظاهرا شما هنوز فعالیت خاصی انجام ندادین که نارسایی خاصی رو حس کرده باشید!

meysam_m

Member
آقا من تسلیم ...
گیگامکس (آقا مدیر) راست میگه، من فعالیتی در این فروم نداشتمه بنا به دلایلی ....
اما سعی دارم از این به بعد اینجا بیشتر سر بزنم تا شاید تعداد پستام (مفید+غیرمفید) دو رقمی بشه!:there:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
دعوا که نداریم که هر پیشنهادی دارید بدید اینکه افتر بیاد تو صفحه اول در کل قبول نشده چون ساختار انجمن که 8 سال همه زحمت کشیدن براش از تعداد یوز هاش مشخص که چه تعداد یوزر داشته انجمن

بیشتر دنبال این هستیم کار حرفه ای ارائه بشه نه راحتی کاربر :rose:

این ساختار فیلم سازی جایگاه یک فرد تو سیستم فیلم سازی افتر افکتز هم فقط یک برنامه کامپوزیت

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
جناب M3HDI98 وقتی یه جایی میری که تازه وارد هستی حداقل کاری که باید بکنی اینه که به بقیه و مخصوصا قدیما و سوپر مخصوصا به مدیر ها احترام بذاری...
مدیرای سایت این نظر سنجی رو برای همه اعضا باز گذاشتن و به همه حق انتخاب و رای داده شده...
شما از سر راه اومدی با فونت بزرگ و قرمز میگی اعتراض دارم!!! نه دلیلی ، نه پیشنهادی برای بهتر شدن!!
بعدشم هم اینطوری به مدیر بی احترامی میکنی!!

شما اگه اعتراضی داری دلیلش رو بگو و پیشنهادی رو که هم میخوای بدی در میون بذار تا در موردش بحث کنیم...
=============================================================
من خودم با این چیدمان مشکلی ندارم و خیلی هم دوسش دارم:rose:
چون همونطور که متین جون گفت ، همه مدیرا کلی نشستن فکر کردن و طرح دادن تا به این طرح رسیدن و مثل کار تو یه استودیو حرفه ای هست. مثلا کسی که تو قسمت پیش تولید کارش سوال یا مشکلی داره میره تو اون قسمت میپرسه ، همینطور بخش های دیگه...
به نظرم هم اینکه یه نرم افزار یه لینک تو صفحه اول داشته باشه نه احترامی بهش هست نه نشون دهنده قدرت بالاش...
الان انجمن منظمی داریم.
موفق باشید:oops:

bahman.k70

Member
سلام به همه دوستان عزیزم , من همه جوابا رو خوندم و یه پیشنهاد دوستانه دارم که روش فکر کردم اینطور احتمالا نه سیخ بسوزه نه کباب !
حالا نظر اصلی رو مدیران محترم میدن که انشالا یه جوری باشه که کاربر ها هم راضی باشن .
درسته , مدیرا چند ساله رو این سایت زحمت میکشند پس حق دارن که یه کم دلگیر بشن از بعضی نظرا که با عنوانه اعتراض . بیان شده .
پیشنهاد من حد واسط هردوی نظر مدیرا و کابراست .
.
اصلا همه صورت مسئله رو فراموش کردید ! درخواست همه دسترسی بهتره , نه جابجاییه فروم .
خواهشن کابرا و مدیرا این پیشنهاد رو از این برادر کوچیکشون قبول کنن تا همینجا مسئله خاتمه پیدا کنه .
راه حل ساده س جا و مکان فروم رو هیچ دستکاری نکنید , بجاش یه لینک ساده تو همون صفحه اصلی کنار سایر نرم افزارهای تخصصی به همین فروم و همین ادرس بدید . نه جابجایی لازمه نه تغییر ساختار .

خب انشالا که اینبار دیدتون مساعد باشه چون نظر بدی نیست .
درسته؟

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

(از کسی دلخور نیستم ... لطفاً با لحن آروم بخونید. :wink: )
بابا دمتون گرم.
شما که این قدر آتیشتون تُنده، یوخده واسه فروم خرج کنید؛ نه اینکه بریزید روی سر ما.

اعتراض واسه وقتیه که حرفا و پیشنهادا و انتقادا گفته شده؛ ولی این وسط داره حقی پایمال می شه.
کدوم از شما به منه مدیر بخش فیلم سازی نظرتونو گفتید که حالا اومدید توی بخش انیمیشن درمورد افتر افکتز نظرسنجی می ذارید؟

اینی که شما می خواید یه پیشنهاده که با یه پیغام خصوصی حل می شد.
البته الانم چیزی نشده ها ... ولی خب ...

ساختار قبلی بخش فیلم سازی (که اسمشو گذاشته بودیم ساختار کاربردی) بدک نبود؛ ولی خیلی ایراد داشت.
هیچی سر جای خودش نبود و واسه خیلی از موضوعات جای مناسبی نداشتیم و اگه می خواستیم در آینده بخشو توسعه بدیم، توی خیلی از موارد به مشکل بر می خوردیم.

دوست عزیزمون gigamax پیشنهاد داد که ساختار رو تغییر بدیم و به صورت فعلی دربیاریم.
ما هم طرحو کاملاً بررسی کردیم و دیدم پیشنهاد خیلی عالی ای بود. چون:
- رَوند تولید یه فیلم (از صفر تا صد) توش گنجونده شده بود.
- ظاهر ساختار هم خودش یه آموزش بود که بدونیم واسه تولید یه فیلم چه کارایی باید انجام بشه.
- برای همهء موضوعات (حتی موضوعاتی که بعدها ممکنه بهشون پرداخته بشه) جای مناسبی درنظر گرفته شد.
- هر چیزی در جایگاه مناسب خودش قرار می گرفت. یعنی مثلاً افتر افکتز یه نرم افزار جلوه های ویژه هست که هم زمان با نرم افزارهای مونتاژ بعد از مرحلهء تولید فیلم استفاده می شه. الانم همین جایگاه رو داره.

به نظر ما این ساختار جدید (که اسمشو گذاشتیم ساختار تولیدی) واقعاً بدون ایراده. البته نقص داره؛ دلیلش هم اینه که هنوز طرح ما به طور کامل اجرا نشده.

لطفاً بخشای دیگه رو با فیلم سازی مقایسه نکنید؛ می تونم ثابت کنم که بخش ما (از همه نظر) هیچ شباهتی با بقیهء بخشای انجمن نداره. (البته فعلاً جاش نیست)

این که لینک و نام این نرم افزار توی صفحهء اول نیست، هم از کم لطفی دوستانه (که زحمت یه کلیک اضافی رو به خودشون نمی دن) و هم از کامل نشدن ساختار جدید.
همین درخواست شما (به علاوهء کلی کارای کاملاً جدید و ابتکاری) هم جزو کارای تکمیلی ساختار جدید بوده.

دلیل دیر شدن جواب تاپیک، مشورت دوباره با بقیهء مدیرا بود.
چشم ... این کارو زودتر انجام می دیم.

یه کم صبور باشید و سعی کنید هر صحبتی رو در حد خودش بگید.
پیشنهاد دیگه ای هم باشه در خدمتیم؛ البته از راه درستش.
بازم از همتون ممنونم که واسه فروم خودتون وقت می ذارید و زحمت می کشید.

التماس دعا
یا علی

bahman.k70

Member
حالا این دوستان کجان ؟ یا کیا هستن ؟
ما که به هر دری زدیم ادرس شما رو دادن داش مهدی . گذاشتن یه لینک انقدر مهمه یا انقدر سخته که هیچکدوم نمیتونید و باید اجازه بگیرید ؟
شما که مدیرید ! حالا اخرش کی میتونه ؟ کلید این معما در دست چه کسی میباشد؟!!!!!!!

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

صبر یکی از معدود خواهش های من از شما بود. انجامش این قدر سخته ... ؟
تو مو می بینی و من پیچش مو ...
من که نمی خوام سمبل کنم. از رفقایی که توی vbتخصص دارن درمورد امکانات فنی انجمن و کارای شدنی کمک گرفتم تا ببینم بهترین کار چیه.
متأسفانه vb اون قدر بهمون امکانات نمی ده که هر جور دلمون می خواد تنظیمش کنیم.
فقط می شه یه لینک برای همهء نرم افزارا گذاشت که اونم شنبه براتون آماده می شه.

التماس دعا
یا علی

mohammad.sub7

کاربر فعال
سلام من تازه افتر افکت شروع کردم واقعاً تو طراحی مالتی مدیا واسه فلش کمکم میکنه از همتون تشکر میکنم .

سوالم اینه که افتر افکت cs5 که 32 بیت نداره . آیا دیگه قصد نداره تو ورژن های بعدی رو سیستم های 32 بیت اجرا بشه؟

چون من 1 سری نرم افزار خاص دارم که رو 64 بیت جواب نمیدن. اونوقت باید واسه همیشه با افتر افکت 32 بیت کار کنم یا اینکه 2 تا

ویندوز نصب کنم

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام من تازه افتر افکت شروع کردم واقعاً تو طراحی مالتی مدیا واسه فلش کمکم میکنه از همتون تشکر میکنم .

سوالم اینه که افتر افکت cs5 که 32 بیت نداره . آیا دیگه قصد نداره تو ورژن های بعدی رو سیستم های 32 بیت اجرا بشه؟

چون من 1 سری نرم افزار خاص دارم که رو 64 بیت جواب نمیدن. اونوقت باید واسه همیشه با افتر افکت 32 بیت کار کنم یا اینکه 2 تا

ویندوز نصب کنم

سلام
تبریک می گم ورودتون را به عرصه افتری ها:rose:
افتر CS5 فقط ورژن 64 بیتی داره و روی نسخه 64 بیتی XP هم اجرا نمیشه
من چیزی نشنیدم و ندیدم که بخواد ورژن 32 بیتی برای آینده بزنه و بعید بدونم بره طرف اینکار، چون یک جا خیلی وقت قبل خوندم ( فکر کنم وین بتا بود ) که سیستم های 32 بیتی بزودی کنار می رن و مایکروسافت هم احتمالا نسخه بعدی سیستم عامل را بر اساس 64 بیتی و 128 بیتی طراحی می کنه
کلا اکثر برنامه های 32 بیتی روی 64 بیتی جواب می دن ولی اگه ندادن بهتر است منتظر ورژن های جدیدش باشی

GAEmo

New Member
با سلام خدمت دوستان

والا من الان بعد از مدتها وارد انجمن که شدم اين موضوع را ديدم و نظرم اين است که اين ساختاري که براي بخش فيلم سازي قرار دادين عالي است فقط يک پيشنهادي که دارم اين که در قسمت پس از توليد همان طور که لينک مستقيم براي بقيه نرم افزار ها و کارها گذاشتيد لينک مستقيمي که هم براي نرم افزار افتر افکت بگذاريد چون هم کاربراي عادي مي تونن سريع به مباحث مربوط به افتر افکت بروند (جهت يادگيري و يا پرسش و...) و هم اينکه به نظرم خود نرم افزار افتر افکت آنقدر از لحاظ فني گسترده هست که بتونه يک جا کار بقيه نرم افزارهاي قسمت پس از توليد را انجام بده.

aligraphic

Well-Known Member
دوست عزیز bahman.k70 از کجای دنیای پهناور افتر بگیم!
من که شاگرد کوچیکتم ولی هر چه در رابطه با افتر به نظرت میرسه بگو. در خدمتیم

جدیدترین ارسال ها

بالا