[phpNuke] اطلاعیه ایو پرشین !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

komiteh2

Member
با سلام

ما هم اکنون در حال بیرون دادن ورژن جدید نیوکمان با امکانات جدید :

کد:
Updated phpbb to 2.0.22
Updated Sentinel to 2.5.05
Updated attachment mod to 2.4.5
Updated advanced time management to 2.2.1
Fixed download errors
Improved CBYA to not allow duplicate users
Fixed CBYA not saving settings
Fixed CBYA allowing POSTs users
Improved RSS - Thanks Rodmar
Updated member application module - Thank DBF_Tim
Fixed quickreply destroying modcp links
Improved IE embed bug
Improved sitemap
هم چنین مد تشکر از پست در انجمن
که برای اطلاع بیشتر به : http://www.evo-persian.com/Evo-Forums_-_file_-_viewtopic_-_t_-_677.html مراجعه کنید

جدیدا اتفاقاتی افتاده و افراد زیادی دست به حماقت هایی زدن که به زودی نتیجه اش رو می بینند !

نمونه :

این سایت که هاستینگ میده : http://www.persianhosting.ir/ که مدیرش یکی از مدیران انجمن های ما بود و به خاطر اینکه از 100 تا پستی که میداد 1 دونش موثر بود ما از مدیریت انداختیمش

این آدم شیاد به مشتری های خود به دروغ میگه که www.evo-persian.com و www.peteam.ir که از سایت های اصلیه نیوک فارسی ایو هستند روی هاست وی هست و با این کلک مشتری های زیادی را جلب کرد

اگر خواستید چند نفر از افراد به دام افتاده رو میارم اینجا :mad:

دیگر اینکه شاید همه ی شما کلمه ی lammer روی در هک شنیده باشید ! ولی بدونید که lammer فقط در هک نیست بلکه در ثبت دامین هم هست
دامین یکی از سایت های اصلی ایو پرشین که مدیرش خودم هستم peteam.ir هست ! حالا همین آقای جواد مدیر persianhosting.i ئامین ثبت کرده به نام pteam.ir :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

و من رو تهدید کرده که از مطالب سایت من الگو و کپی برداری می کنه !

و همچنین از وقتی از سایت اخراج شده به فکر ثبت دامنه ها nuke-evo.ir و persian-nuke.ir افتاده و می خواد نیوک فارسی کنه :lol: :lol: :lol: :lol: ! البته می دونم فایل های مارو میخواد ادیت کنه بزار تو سایتش برای دانلود :lol: :lol: :lol:

و .................... کارهای دیگه واقعا سر هر کس رو شیره مالیده و به هر نحوی پول گرفته !

از دوستان میخوام که ایشون رو تحریم کنند !

ممنون !:oops:

آخرین ویرایش:

Nuke-Evolution

New Member
دفاع از حقوق نیوک ایو

سلام دوستان من به عنوان مدیر انجمن www.peteam.ir و www.evo-persian.com این خبر رو تایید می کنم
و به اطلاع همگی دوستان می رسانم که این آدم از طریق نیوک ایو معروف شده البته به خیال خودش.:mad:

دفاع می کنم از حقوق ایو پرشین ، چون بهترینه!!!!

سلام به دوستان عزیز. اما در مورد کارهای این جوادتی!!!!!
این چه کاریه . با حیله و سؤ استفاده پول به جیب زدی!!!! .که چی.من وقتی تو evo-persian.com بودم ، تو همش تاپیک قفل می کردی و با evo-persian.com سر دعوا داشتی.:mad:
.ببین حال می کنم پتت افتاده رو آب.حالت گرفته!!!!!!!!!!!!:D :D
آخه فنچ ماله نیوک فارسی کردنی!!!!
هم اکنون ما شما را تحریم می کنیم!!! تا بفهمی چی کردی. اما وقتی می بخشیمت که اینجا از آقا سینا عذر خواهی کنی!!!
مثلا خواستی بگی هکریـــــــــــــــی !!!!!!!!!!!!!!!؟ ماله این کارا نیستی!!!:lol: :lol:

آخرین ویرایش:
دوستان من فکر نمی کنم که کشیدن این بحث ها به چنین تالارهایی کاریی به جایی ببره و مفید باشه و با این سرعت اینترنت های ایران جز اینکه وقت کاربران رو بگیره و ... چیز دیگه ای دست ما رو نمی گیره . اگر هم قرار به اطلاع رسانی باشه فکر می کنم بهترین راهش می تونست اعلان عمومی در سایت اصلی Nuke-Evolution باشه. و از مدیران استدعا می کنم این تاپیک رو قفل و حذف نمایند

Nuke-Evolution

New Member
سلام دوست عزیز

عزیز من هم فکر نمی کنم با حذف و یا قفل کردن تاپیک کاری از پیش بره حفظ اعتبار ایو مهم تر هست
چون این اعتبار همینجوری به دست نیومده!

komiteh2

Member
بله ! شما درست میگی

ولی اینو اینجا مطرح کردم تا کسی از ایشون هاست نخره

به زودی هم جواب تمام کاراشو رو سایتاش میبینه

J4vad

Member
باسلام به كاربران گرامي

اولا شما اصلا نمي دونيد ما داريم روي چي كار ميكنيم به شما هم مربوط نميشه اگر واقعا ميخواين دعوا به فاروم ها كشيده بشه ما رو هم با خبر كنيد ! تا الان فقط تحمل كرديم !

به شما مربوط نميشه سطح اطلاعات من چقدر هست فقط ميدونم من دانشجوي كامپيوتر و شما دانش آموز دوم دبيرستان هستيد شناسنامه هم بدم به كاربران ايوو كه ببينند بچه مدير سايت هست.

اين آقايان با Package ايوو در سايت Evo-Persian.com فايل Shell ميدهند بيرون و گروهي به نام Xmorse كه با اينها هم دست هست با نام يك گروه امنيتي وارد كار شده و سايتهاي آنها را هك ميكند . جالب اينجاست تمام سايت هاي هك شده در از نيوك ايوو پرشين توسط همين گروه ‍‍Xmorse دوست و آشنا ي ايوو صورت گرفته به زودي مداركي بر اين مبنا در اختيار عموم قرار ميدهم !

اين گروه حتي ابروي مارا در خارج از ايران هم خريده :eek: به طوري كه مديريت سايت اصلي ايوو Techno اين چنين مي گويد :

من با Techno مدير ايوو صحبت كردم اونها گفتند كه فعاليت شما غير قانوني وسايت شما در حال بسته شدن هست !

Techno از ما درخواست اين رو كرد كه دوباره نيوك رو فارسي و تابع قوانين اونها باشيم !

اما ما هنوز تصميم نگرفتيم در هر حال به شما هيچ ارتباطي نداره آقاي Komiteh !

اين آخرين باري هست كه با متانت با شما حرف ميزنم بار ديگر سايت هاي Peteam و Evo Persian رو مورد هدف قرار ميدم تا دعوا رو به اين فاروم نكشيد !

و اما آخرين كلام تا چند وقت ديگه سايت Persian-Nuke.com بسته و چند روز بعد آن فعاليت ما با ورژن جديد به طور كلي آغاز ميشه از كابران هم خواهش مي شود به شايعه ها گوش ندهند !

بي صبرانه منتظر نيوك جديد با چندين فاروم باشيد !
با بهترين قالبها !

Persian-Nuke.Com

---------------------------------------
تمام اين مسائل به دليل Pteam.ir هست كه هر دامنه اي آزاد است و قابل ثبت و كسي هم با آن مخالفت ندارد

من مدير اصلي ايوو بودم نه يك مدير انجمن كم كم اين روال پيش اومد كارها زيادي كردم در ايوو كه هيچ يك از اين آقايان نكردند !
اين مسائل هم به دليل اعتماد من به يك سري بچه بود !

و شباهت دامنه Pteam با Peteam باعث اين كار آقاي Komiteh بود نه چيزه ديگه !

--------------------

در مورد هاستينگ بنده در سايت تمامي ليست سايت هايي كه روي سرور ما قرار دارند را نام برده ام

آدم بيكار براي شهادت زياده اما من اين آقايان كه اگر به تعداد پست هاشون توجه كنيد هنوز جوهر پست هاشون خشك نشده را در اندازه هايي نمي بينم كه شهادت نياز باشد !

دوستان خودتان تصميم بگيريد من ديگر جوابي به اين تاپيك و پست هاي بعد اين نمي دم !

از مديريت انجمن هم خواهش ميكنم تاپيك را مسدود و به خرافه گويي هاي اين آقايان خاتمه دهد !

در پناه حق !

:wink:

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
اين آقايان با Package ايوو در سايت Evo-Persian.com فايل Shell ميدهند بيرون و گروهي به نام Xmorse كه با اينها هم دست هست با نام يك گروه امنيتي وارد كار شده و سايتهاي آنها را هك ميكند . جالب اينجاست تمام سايت هاي هك شده در از نيوك ايوو پرشين توسط همين گروه ‍‍Xmorse دوست و آشنا ي ايوو صورت گرفته به زودي مداركي بر اين مبنا در اختيار عموم قرار ميدهم !

من چيزي نميخواستم توي اين تاپيك بگم ولي اين مورد رو بايد ياد آور بشم كه :
كاري با موضوع اول ندارم ولي دومي ... گروه Xmorse رو من ميشناسم و فكر نميكنم كه سايت اوو باهاشون همكاري كنه ! شايد چند تا از سايت هايي كه از اوو استفاده ميكنن رو زده باشن ولي دليل نميشه بگيم همكاري ميكنن !
از طرفي تا جايي كه من ميدونم خود نيوك رو زدن و كاري با شل نداشتن !

من در اين رابطه كامل تحقيق ميكنم و همينجا ميزارم نتايجم رو .

از مديريت انجمن هم خواهش ميكنم تاپيك را مسدود و به خرافه گويي هاي اين آقايان خاتمه دهد !
خب اينها به شما تهمت زدن و شما هم بايد رفع تهمت كنيد .

اگر ببينم موضوع به سوي ديگري ميل پيدا كنه تاپيك كه هيچي يك مدت دسترسي رو هم ميبندم .

J4vad

Member
با سلام

صادق جان من چون احترام زيادي براي شما قائلم حرفهام رو اثبات ميكنم

اما خودتون ميدونيد اين بحث اولين بار نيست مطرح ميشه و اين موضوع تكراري هست يك بار دعوا شد و قرارا شد براي هميشه تموم بشه !

خودتون بچه هاي نيوك ايوو رو ميشناسيد من مكلماتم با Techno و فايل Shell اي كه در پك وجود داشته رو اثبات ميكنم به زودي !

ايوو هميشه دعوا به پا كرده و من فقط بخاطر حرف هاي فرهاد (Izone) مدير محترم Irannuke ادامه ندادم !

اما چشم به خاطر حرف شما ادامه ميدم !

يا حق .

رفتی مهد؟؟؟؟

باسلام به كاربران گرامي

اولا شما اصلا نمي دونيد ما داريم روي چي كار ميكنيم به شما هم مربوط نميشه اگر واقعا ميخواين دعوا به فاروم ها كشيده بشه ما رو هم با خبر كنيد ! تا الان فقط تحمل كرديم !

به شما مربوط نميشه سطح اطلاعات من چقدر هست فقط ميدونم من دانشجوي كامپيوتر و شما دانش آموز دوم دبيرستان هستيد شناسنامه هم بدم به كاربران ايوو كه ببينند بچه مدير سايت هست.

اين گروه حتي ابروي مارا در خارج از ايران هم خريده :eek: به طوري كه مديريت سايت اصلي ايوو Techno اين چنين مي گويد :

من با Techno مدير ايوو صحبت كردم اونها گفتند كه فعاليت شما غير قانوني وسايت شما در حال بسته شدن هست !

Techno از ما درخواست اين رو كرد كه دوباره نيوك رو فارسي و تابع قوانين اونها باشيم !

اما ما هنوز تصميم نگرفتيم در هر حال به شما هيچ ارتباطي نداره آقاي Komiteh !

اين آخرين باري هست كه با متانت با شما حرف ميزنم بار ديگر سايت هاي Peteam و Evo Persian رو مورد هدف قرار ميدم تا دعوا رو به اين فاروم نكشيد !

و اما آخرين كلام تا چند وقت ديگه سايت Persian-Nuke.com بسته و چند روز بعد آن فعاليت ما با ورژن جديد به طور كلي آغاز ميشه از كابران هم خواهش مي شود به شايعه ها گوش ندهند !

بي صبرانه منتظر نيوك جديد با چندين فاروم باشيد !
با بهترين قالبها !

Persian-Nuke.Com

---------------------------------------
تمام اين مسائل به دليل Pteam.ir هست كه هر دامنه اي آزاد است و قابل ثبت و كسي هم با آن مخالفت ندارد

من مدير اصلي ايوو بودم نه يك مدير انجمن كم كم اين روال پيش اومد كارها زيادي كردم در ايوو كه هيچ يك از اين آقايان نكردند !
اين مسائل هم به دليل اعتماد من به يك سري بچه بود !

و شباهت دامنه Pteam با Peteam باعث اين كار آقاي Komiteh بود نه چيزه ديگه !

--------------------

در مورد هاستينگ بنده در سايت تمامي ليست سايت هايي كه روي سرور ما قرار دارند را نام برده ام

آدم بيكار براي شهادت زياده اما من اين آقايان كه اگر به تعداد پست هاشون توجه كنيد هنوز جوهر پست هاشون خشك نشده را در اندازه هايي نمي بينم كه شهادت نياز باشد !

دوستان خودتان تصميم بگيريد من ديگر جوابي به اين تاپيك و پست هاي بعد اين نمي دم !

در پناه حق !

:wink:

سلام جواتی.فکر می کردی با این کار این قدر معروف بشی!!!؟ . این همه جنجال به پا کنی.بگن ااااا جواتی فارسی می کنه!؟؟؟ بابا دانشجو ، مگه تو مدرسه یا مهد کودک تون چی بهتون می گن!!!! .دانشجوووو/.
تو دانشگاه ویندوز نصب کردن هم نشون کسی نمی دن!!! .یکی باید حالی استاده کنه!!!
مگی اینا شل می زاشتن.خوب ثابت کن.روی (...) حرف نزن. مگه (...) مفته خوب ، انرژی مملکتیه خوب.
در ضمن Xmorse اشتباه ، به مربی مهد کودکتون بگو بهته یاد بده Xmors . آخه فنچ تو در حدی هستی که در مورد Xmors بگی!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ .همه می دونن که تو از یه دامین می خواهی استفاده کنی که به دامین سینا شباهت داره.مگه خودت نمی تونی یکی دیگه داشته باشی.تو شباهت رو لازم داری که سؤ استفاده کنی.
اگه مثلا دانشجویییی ، خوب خودت بساز و ................ ، سلام منو به مربی تون برسون!!!
خودمونیم ها از اسم Evo Persian خول پولی زدی جیب .
ولی شاید لقمه بزرگ می خوری دندونات نریزه ، اما ریزش مو پیدا می کنی!!!(...)

آخرین ویرایش:

komiteh2

Member
خوب من دوستان من کلاس سوم دبیرستان از زیرمجموعه های انرژی اتمی هستم !

شما این دو لینک زیر را نگاه کنید می فهمید سطح اطلاعات من بیشتر یا این جواد شیاد !

www.evo-persian.com/Evo-Forums_-_file_-_search_-_search_author_-_Placebo.html
www.evo-persian.com/Evo-Forums_-_file_-_search_-_search_author_-_J4vad-Ki||er.html

خوب حالا در مورد shell !
اولا که xmors نه xmorse !
دوما اگر ما رو پک ایو shell گذاشته بودیم به سایت های pteam.ir و persian-nuke.com که کاملا از پک ما استفاده می کنند رحم نمی کردم
سوما ادمین ایکسمورس به زودی میاد اینجا جواب حرف های مفت شما رو بده
چهارما
دوستان به زودی لینک مستقیم پک evo رو میزارم اینجا ! به غیر از فایل های language هیج فایلی بالاتر از 100 kb پیدا نخواهید کرد ! که به خواد shell باشه !

البته تو منو به این فکر انداختی واقعا ممنون ! چون داریم ورژن جدید میدیم حتما راهی برای آدم کردن تو امثال میلاد میزارم تو نیوکمون که ببینم بازم جرات داری از فایل های ما استفاده کنی یا نه !
حالا بشینید 2 خط از فایل های زبان مارو ویرایش کنید به اسمه خودتون بدید بیرون ! :D:D:D:D ! ریسک بزرگیه !

دوستان ببینید کار ما به کجا کشیده که می خوایم از دست آسیب ها و کارهای زشت اینها در نیوکمون حفره ی امنیتی ایجاد کنیم تا اینا جرات نکنند فایل های مارو به اسمه خودشون بدن بیرون ! :( !

در مورد technocrat و tulisian هم بگم که ایشون یقه ی من و بهرام رو چند روز پیش در یاهو گرفتن میگن به این اعضای سایتتون بگید انقدر نیان با من چت کنند ! من فقط جواب تو و xtreme رو تو یاهو به عنوان مدیران ایو پرشین میدم !
در ضمن شما که abcd بلد نیستی ادعای اینگلیسی نکن که بخوای با اینا صحبت کرده باشی ! :D:D:D:D !

وای به حالته اگر اون shell که میگی رو نیای اینجا رو کنی !!! :D:D:D ! دروغی بیش نیست

ایکمورسم اگه بفهمه تو چه تهمتی زدی بهش یک لحظه هم آروم نمی گیرده که من این تاپیک رو به زودی بهشون نشون میدم !

در ضمن به زودی افرادی که بالای 50 تومن ازشون گرفتی تا نیوک مارو نصب کنی براشون رو میارم اینجا صحت حرف های مارا تایید کنند

و صادق جان ! همین که می گزای این تاپیک اینجا باشه از تو سپاس گزارم دوسته من ! چون مردم باید امثال این افراده شیاد رو بشناسن ! واقعا ممنون

البته کاره من با این تاپیک تموم نمیشه و بلایی به سره ایشون و این آقا میلاد که اصلا اون میلاد با منطق و دوست داشتی سال های گذشته نیست خواهم اورد که بای نت بدن جفتشون !

با تشکر !

J4vad

Member
با سلام كاربران گرامي

اگر واقعا به طرز صحبت ها نگاه كنيد مي فهميد كه من دارم به خاطر صادق جان به صحبت ها و تهمت هاي چه كساني جواب ميدم !:-?

من در اينجا فايلي را پيوند ميكنم كه در Pack ايوو در سايت Evo-Persian.Com بود و فكر ميكنم تا الان اين Pack تغيير كرده باشه اما براي من فرقي نمي كنه فقط قول دادم به صادق جان كه اثبات كنم و مي كنم !:)

در جواب حرفهاي كساني كه پست هاشون جوهرش خشك نشده حرفي نمي زنم :neutral:

فقط مي مونه صحبتهاي من و Techno‌ كه به زودي اونها رو هم ميزارم !

صادق جان در مورد كلاه برداري هاي من :eek: :eek: :eek: :eek: هم كه دارن واقعا تهمت ميزنن كافه شما سايت Persianhosting.ir رو ببيني و تمام سايتهايي كه رو سرور ما هست نوشته و ثبت شده در سايت كسي كه هاست ميخره سايتهاي مارو ميبينه مگه الكيه كه بري بگي سايت مثلا ياهو رو هاست ماست پس Whoise و ِDNS چي ميشه ! در اين مورد صادق جان شم اگر مشخصات تمام كاربران رو هم خواستي ميدم تا ببيني به كي اينو گفتم !! واقعا شما قصد داري صادق جان باز هم به سوالات اين بچه ها جواب بدم !!! ؟؟؟؟:cry:

pe_placebo: http://www.majidonline.com/forum/showthread.php?t=65579&page=2
pe_placebo: chizi azat kam mishe inja dar moghabele in ashghal az ma defa koni

من حرفي ندارم در مورد اين بزنم !!!

صادق جان اگر بگي ادامه ميدم اما واقعا داره به من توهين ميشه !! آيا اين جا شده كوچه بازار كه هر كسي افرادي رو جمع كنه و آبروي يك نفر رو مورد حمله قرار بده سخن من با شما كاربران عزيز و صادق جان هست نه اين بچه ها !

صادق جان ما گروه جمع كرديم شما اساتيد در آفاق و ايران نيوك چيز هاي زيادي به ما آموختيد خود همين ايوو از بچه هاي ايران نيوك بودند! ما داريم يك نيوك فارسي ميكنيم اينكه به جاي قدر داني بيان به ما تهمت بزنن كاره درستيه ؟!!! شما گفتيد جمع بشيم سيستم مديريت محتوا فارسي كنيم و شما هم كمك ميكنيد آيا غير از اينه ؟! فكر ميكنيد به قول فرهاد جان - نيوكي رو كه كسي نوشته و ما فقط براي خدمت به ايرانيان فارسي مي كنيم و مال ما نيست بايد اينقدر ما رو به جون هم بندازه ؟!!!

تا جواب صادق جان به اين موضوع حرفي براي گفتن ندارم !

يا حق .

پیوست ها

• nuke.zip
    27.3 کیلوبایت · بازدیدها: 5

victor

Member
من نمیدونم چرا هر کی میرسه به محضه اینکه طریقه نصب نیوک رو بلد میشه سریع به فکر ارایه پک جدید به اسم خودش میفته که حتی درست حسابی نمیدونه ماژول و بلوک چیه و فقط یه ویرایش تو فایل Lang انجام میده

من به عنوان یکی از مدیران ارشد شرکت پارس زئون به شما بایستی به خدمتتون برسونم که گفته های کمیته جان کملا صحت داره
این شخص که نماینده شرکت جهان هاستینگ هست ادعای داشتن سرور رو میکنه و چند دفعه نیز مشتهریهای مهم و معتبر مارو تحریک کرده که از روی پارس زئون بیایین بیرون و از من هاست بگیرین که اونها هم همشون به من خبر دادن لازم باشه اسم تکتکشون رو اینجا میارم

قابل ذکر است که ایشون از اختلال دو ماه پیش ما که سرور لینوکس مشکل بوجود اورده بود سواستفاده کرده و همه افراد رو به طرف خودش میکشوند!

اینم بگم که ما الان هیچ مشکلی نداریم و مشتریهای ما هم کسانی هستند که با اطمینان کامل از کیفیت خدمات اقدام به خرید نمودند و هیچ وقتی با وعده های ... منحرف نمیشن

جواد عزیز اصلا مسله دانشجو و دانش آموز بودن مطرح نیسیت من خودم الان با یک استاد دانشگاه در بوشهر دوست هستم که بیشتر سوالات خود را در مبحث بانکهای اطلاعاتی و زیبان PHP از من میپرسن!!!

الان من چند تا دانشجو میشناسم که هنوز نحوه نصب ویندوز رو بلد نیستن!!! دانشجو به دانشجوهای دانشگاه صنعتی شریف میگن نه شماها

انشالله سرویس دهی شما رو هم خواهیم دید که چه نیوکی اماده خواهین کرد و به خورد ملت خواهین داد

دوست دارتان شهرام

Parham

Well-Known Member
اینگونه بحث ها را در سایت خودتون انجام بدید و این مساله به این سایت هیچگونه ارتباطی‌ نداره ، من تعجب می‌کنم که چرا این تاپیک و اینگونه بحث ها که قرار بود پیشتر از این در این انجمن تموم شده باشد را باز داریم مشاهده می‌کنیم ... تاپیک قفل شد و در صورت مشاهده تاپیک مشابه دسترسی‌ فرد خاطی‌ محدود می‌ شود !

این بار آخر بود که اخطار دادیم در اینگونه موارد و در صورت مشاهده فورا دسترسی‌ فرد/افراد را می‌ بندیم ... !

Parham

Well-Known Member
ادامه این موضوع هم در [ این لینک ] ادامه بدید و باز هم دقت داشته باشید که هرگونه ایجاد تاپیک های مشابه نتیجه ای جز محدود شدن دسترسی‌ به سایت نخواهد داشت ... !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا