اطلاعات اعضا

MSHADroo

Member
من وقتی رو نام کاربران کلیک میکنم تا اطلاعاتشون رو ببینم صفحه سفید میاد و تو status bar کلمه done رو میزنه . فکر میکنید کجای فرومم ایراد داره !!!!

sunrise

Member
الگوي Memberinfo در بخش الگوهاي قالب انتخابي وجود داره يا نه؟

sunrise

Member
اینیکه میگی چیه و کجا هست ؟ من گیر نیاوردم!!!!:shock:
در اين قسمت از مديريت vBulletin بايد مشاهده بشه:
کد:
Style Manager -> Edit Templates {for destination template} -> Click Expand All Template Groups
All Template Groups = « »
حالا بايد در ليست الگوها در گروه Member Info Templates الگوي MEMBERINFO (تمامي حروف بزرگ هست) وجود داشته باشه.

IranPardakht

Well-Known Member
من وقتی رو نام کاربران کلیک میکنم تا اطلاعاتشون رو ببینم صفحه سفید میاد و تو status bar کلمه done رو میزنه . فکر میکنید کجای فرومم ایراد داره !!!!

postbit ، postbit_lagancy و memberinfo رو در بخش قالبها revert کنید.
اشکال از فارسی ساز هست که با نسخه های جدید بروز نشده

MSHADroo

Member
در اين قسمت از مديريت vBulletin بايد مشاهده بشه:
کد:
Style Manager -> Edit Templates {for destination template} -> Click Expand All Template Groups
All Template Groups = « »
حالا بايد در ليست الگوها در گروه Member Info Templates الگوي MEMBERINFO (تمامي حروف بزرگ هست) وجود داشته باشه.

اینی که گفتی وجود داره !!!!:neutral:

MSHADroo

Member
postbit ، postbit_lagancy و memberinfo رو در بخش قالبها revert کنید.
اشکال از فارسی ساز هست که با نسخه های جدید بروز نشده

اینکاری رو که گفتی چطور باید انجام داد.
من یه جا دیدم نوشته بود revert all زدم همه چیز وارونه شد!!!:eek:

IranPardakht

Well-Known Member
نه نه همه رو نگفتم.. فقط همون سه تا...

فقط کافیه روی هر کدوم highlight کنی (موس رنگ آبی بشه روش) و از سمت راست روی revert کلیک کنی.

با این کار اون بخش به حالت پیشفرض انگلیسی در میاد.بعد سر فرصت برای فارسی کردن و چیدمان اش تغییر بده.

MSHADroo

Member
نه نه همه رو نگفتم.. فقط همون سه تا...

فقط کافیه روی هر کدوم highlight کنی (موس رنگ آبی بشه روش) و از سمت راست روی revert کلیک کنی.

با این کار اون بخش به حالت پیشفرض انگلیسی در میاد.بعد سر فرصت برای فارسی کردن و چیدمان اش تغییر بده.

revert کردم ولی درست نشد .
سر فرصت چه چیزایی رو باید توش تغییر بدم .
دستت درد نکنه!!:lol::lol:

MSHADroo

Member
IRANPARDAKHT عزیز لطفا اگه ممکنه و code های MEMBERINFO قابل انتقال هست یه نسخه از Code های این قسمت رو برام بفرست که دیگه این مشکل رو نداشته باشه!!!:D

sunrise

Member
جان مادرتان یکی کمک کنه ! جایه دوری نمیره !
آیا غیر از خود vBulletin پلاگین دیگه ای هم رویه سیستم نصب کرده اید؟ و اگر بله آن پلاگین یا پلاگین ها کدام هستند؟ و یه سوال دیگه با نصب مجدد هم مشکل حل نمیشه؟

MSHADroo

Member
هیچ پلاگینی نصب نکردم ، نصب مجدد رو هم امتحان نکردم ببینم نتیجش چی میشه!

MSHADroo

Member
فعلن دیگه مهم نیست هاستم زنگ زد گفت اگه تا سه سوته دیگه نسخه نال رو برنداری سایتو میبندیم . خوبه هنوز سایتممون راه نیافتاده و بازدید کننده ای نداشته ، بیست روز نمی شد نصبش کرده بودم !

جدیدترین ارسال ها

بالا