اصول سئو مهم تره یا لینک دادن به سایتهای ثب لینک

my1zarb

Member
با سلام اشتباه نکنید این درصدی که میده مربوط به کل سئو ساتتون نیست بلکه مربوط به سئو قالبتون هست سایت پیام سرا سئو سورسش 46% ولی رنکش توی گوگل خوبه این درصدو به قالب میده ...
منظورتون از سئو کل سایت و سئو قالب رو متوجه نشدم.
اما این مثالی که زدید ، به خاطر سئو رنک گوگلش رو به دست آورده؟ به نظر من اینطور نیست.

Mohammad

Member
نظرتون قابل توجه هست. یه منبع مفید و کامل برای آموزش سئو معرفی می کنید؟

راستش لینک دانلود ندارم ولی اسم کتاب " یک یا دوهزار و یک " بود
نکته تخصصی به نظر من ذکر نکرده بود یا کد خاصی نداده بود که بذاری تو سایت ، فقط تجربه هاش رو گفته بود که
برای من خیلی کارآمد بودن

دستش درد نکنه (نویسنده کتاب)

Webber

Well-Known Member
سلام
همونطور كه دوستان فرمودند،سئو يه موضوع نسبيه و نميشه نسخه واحد پيچيد.ولي اصولي هستند كه همه مي دونيم و با رعايت شون ميشه نتيجه بهتري گرفت.مثلا قرار دادن alt براي عكس ها،استفاده از تگ هاي h براي عناوين،سبك بودن سايت،برچسب ها،تبادل لينك(مخصوصا با دامنه هاي معتبر مثل edu يا gov كه امتياز ويژه اي داره)،استفاده از كلمات كليدي در عنوان و در لينك مطلب،پيشنهاد مي كنم از كلماتي با زبان يكسان محتويات استفاده كنيد.مثلا براي سايت هاي فارسي،لينك فارسي پيشنهاد ميشه(گرچه بعضي از دوستان عقيده ديگري دارند)،دامنه مرتبط،سرعت سايت،محتويات خوب و ايجاد شبكه اي از لينك ها در داخل سايت.استفاده از sitemap و ...

موفقيت

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
البته تنظیمات در گوگل وب مستر هم بی تاثیر نیست!
جالب اینجاست که در بعضی از سرور های ضعیف، بالا بردن سرعت روبوت گوگل برای خواندن وب سایت، باعث دان شدن آنها میشه!!!

phpweb

Active Member
سلام
همونطور كه دوستان فرمودند،سئو يه موضوع نسبيه و نميشه نسخه واحد پيچيد.ولي اصولي هستند كه همه مي دونيم و با رعايت شون ميشه نتيجه بهتري گرفت.مثلا قرار دادن alt براي عكس ها،استفاده از تگ هاي h براي عناوين،سبك بودن سايت،برچسب ها،تبادل لينك(مخصوصا با دامنه هاي معتبر مثل edu يا gov كه امتياز ويژه اي داره)،استفاده از كلمات كليدي در عنوان و در لينك مطلب،پيشنهاد مي كنم از كلماتي با زبان يكسان محتويات استفاده كنيد.مثلا براي سايت هاي فارسي،لينك فارسي پيشنهاد ميشه(گرچه بعضي از دوستان عقيده ديگري دارند)،دامنه مرتبط،سرعت سايت،محتويات خوب و ايجاد شبكه اي از لينك ها در داخل سايت.استفاده از sitemap و ...

موفقيت
دوتا سوال در مورد اصول سئو.

اول اینکه اگه عنوان توی تگهای عنوان (h1,h2,h3) لینک به خود مقاله رو قرار بدم، مشکلی پیش نمی یاد؟

دوم اینکه منظور از رعایت سئو در صفحات سی اس اس چی هست. من در این حد می دونم که باید از صفحات سی اس اس خارجی استفاده کنیم. دیگه چه مسائلی رو باید برای سی اس اس صفحات رعایت کنم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا