اشکال در زمان ریگ و بسته شدن خودکار مکس !

سلام

من مدلم رو که ساده هم هست در ماد باکس ساختم و برای ریگ و .. به مکس منتقل کردم.

یک Biped رو برای ریگ در داخل مدل تنظیم کردم. بعد از اِعمال مدیفایر اسکین به مدل و انتخاب بُن های بایپد، اومدم که ادامه تنظیمات رو انجام بدم، یهو مکس بسته شد! و پیغام ارسال خطا به اتودسک و از این حرفا..

دوباره و سه باره و چهار باره انتخاب کردم اما هر بار بعد اِعمال اسکین، نرم افزار با دادن ارور مثل تصویر زیر بسته شد!!

مشخصات کارکتر:
Vertices: 228582
Faces: 456626
تعداد پولیگانها در مادباکس به نیم میلیون هم نرسید. موقع کار تو مادباکس هم روون بود همه چی. و سیستم مشکلی در پردازش نداشت

مشخصات کامپیوتر :
Intel(R) Core(TM) i5-3330 CPU @ 3.00GHz (4 CPUs), ~3.0GHz
8192MB RAM
AMD Radeon HD 6570
Display Memory: 1762 MB
ضمنا به نظرتون کانفیگ این سیستم چطوره؟ الان قیمتش چنده؟

snap.jpg

sm_r

Member
توصیه همیشگی: قبل از حل هر مشکلی اول آپدیت های مکس را نصب کنید

توصیه همیشگی: قبل از حل هر مشکلی اول آپدیت های مکس را نصب کنید

سلام. مکس رو چطور باید آپدیت کنم؟ و از کجا آپدیت نسخه 2014 رو گیر بیارم؟ آیا این آپدیت همون سرویس پک 1 هست ؟ توی کرک و .. مشکل پیش نمیاد؟

با این کار مشکل حل میشه؟

با توجه به اینکه ورتکس ها نسبتا زیاد هست و بعضی از این پولی ها در هم تداخل دارند، احساس میکنم وقتی مثلا پای کارکتر رو که حرکت میدم پولی ها در هم فرو میرند و سریع نرم افزار بسته میشه

آخرین ویرایش:

sm_r

Member
- بله کلمه Update در بسته های به روز رسانی از ورژن 2014 به بعد به کلمه Servicepack تغییر کرده است.
- برای دانلود آپدیت بجای لینک دادن، مسیر کلی را عرض میکنم که همیشه مفید باشد ان شاء الله:
کافی است کلمات 3ds Max 2014 Update را در گوگل جستجو کنید. معمولا اولین لینک شما را به صفحه دانلود ها میبرد. جدیدا مثل این که دوباره تحریم شده ایم بنا بر این یا باید با همان نرم افزارهای "واجب تر از نان شب" دانلود کنید یا با اضافه کردن کلمه "دانلود" در سایت های فارسی به دنبالش بگردید. هنگام دانلود به Design بودن و نبودن و همچنین به 64 بیت و 32 بیت بودن (در وژن های قدیمی تر) دقت کنید.
- خیر. در کرک مشکلی پیش نمی آید.
- معمولا باگهای این چنینی با آپدیت رفع میشوند. تا جایی که به یاد دارم اسکین جزء پر باگترین مودیفایرهای مکس بود.
- در مورد جملات آخر بنده خیلی وقت است ریگ در مکس کار نکردم لذا متاسفانه نظری ندارم!

جدیدترین ارسال ها

بالا