اشكال در نصب ماژول بر روي مامبو

paradiseway

New Member
اين ارور در نصب ماژول و مامبوت

Unable to create directory '/home2/vuhadith/public_html/media/install_43fc16492ab8d/images'Unable to create path for /home2/vuhadith/public_html/media/install_43fc16492ab8d/images/del.gif

mambolearn

Active Member
شاخه media باید پرمیشن write داشته باشه .
پرمیشن رو به 777 تغییر بدین . چک کنید ببینید مشکل حل میشه ؟

یا علی
فیروزمندان

paradiseway

New Member
فقط در يك فايل بنام phpmailer.php به safe mod اشاره شده بود و جايي ديگري چيزي نبود عبارت آن:

if ($this->Sender != "" && strlen(ini_get("safe_mode"))< 1)

همين

سوال فرعي كه بخاطر غير مرتبط بودن عذر خواه اما:
phpbb يا smf با فرض اينكه فارسي بودن كليه قسمتهاي آن و توانايي در نوشتن و مديريت مطالب فارسي مد نظر باشه كداميك قابل توصيه خواهد بود.
كماكان سپاسگزار از شما.

فکر کنم منظورشون این بود که خود سرور safe mode رو فعال کرده باشه که اون هم فقط می توانید در php.ini سرور اگر دسترسی دارید ببینید و یا در سی پنلتون.

mambolearn

Active Member
لازم نیست به PHP.INI دسترسی داشته باشید .

شما یک فایل با نام مثلا test.php ایجاد کنید و کد زیر رو در فایل قرار بدید و ذخیره کنید .

کد:
<?
phpinfo();
?>
این فایل رو اجرا کنید و ببینید Safe Mode فعال هست یا غیر فعال.

یا علی
فیروزمندان

paradiseway

New Member
ميتونيد تست كنيد
البته بعضي پارامترهاي safe mod فعال و بعضي غير فعال هستند.

آخرین ویرایش:

mambolearn

Active Member
safe_mode در سرور شما On هست . با پشتیبانی سرور تماس بگیرید و بگید برای سایت شما Safe_mode رو غیر فعال کنند .

( من چک کردم و متوجه شدم از enovin گرفتین . باهاشون تماس بگیرید و بگید safe mode رو Off کنند )

لطفا هر چه سریعتر این فایل test.php رو از روی سرور حذف کنید .

یا علی
فیروزمندان

paradiseway

New Member
با تشكر مشكل قبلي حل شد و الان بعضي ماژولها و كامپونتها نصب ميشوند اما در بعضي ديگر با اين ارور مواجه ميشم مشكل از كجاست؟

ERROR: Could not find an XML setup file in the package.

Black Prince

Active Member
paradiseway گفت:
با تشكر مشكل قبلي حل شد و الان بعضي ماژولها و كامپونتها نصب ميشوند اما در بعضي ديگر با اين ارور مواجه ميشم مشكل از كجاست؟

ERROR: Could not find an XML setup file in the package.

اين ارور كه يعني نميتونه فايل XML رو از داخل ماژول و يا كامپوننت پيدا كنه.

paradiseway

New Member
تا همينجاشون كه خودمم ميدونم اما سوال اينجاست كه چرا بايد بعضي ماژولها اين فايل رو نداشته باشند
مثل پوني گالري كه از سايت اصلي مامبو گرفتم

paradiseway

New Member
نه همين گالري را از يه سايت ديگه گرفتم و نصب كردم مشكلي نداشت اما مال مامبو دات آي آر چرا

mambolearn

Active Member
دوست من ۴ شنبه سايت مامبولرن بازگشايی ميشه . شما ميتونيد فايل های مورد نيازتون رو از سايت مامبولرن دانلود کنيد . فايلهای موجود در اين سايت قبل از انتشار کاملا تست شده و برای شما روی سايت قرار داده ميشه .

يا علی
فيروزمندان

جدیدترین ارسال ها

بالا