اسپانسر برای سایت چت روم حرفه ای

vahidabaszadeh

New Member
با سلام
دوستان عزیز من یک چترومی طراحی کردم که برای هاست و دامنه این سایت دنبال اسپانسر میگردم
سایت من همچون سایت های www.chat4i.com و www.l4i.com هست لطفا هر کی میخواد برای سایت ما اسپانسر بشه پیام بده
تبلیغات شما به صورت بنر در پروفایل کاربران که پربازدید ترین صفحه در یک چتروم است میباشد .
ما یک سرور اختصاصی قوی برای این سایت میخوایم چون چت روم به دلیل داشتن کاربر زیاد نیاز به فضای زیادی داره و 3 دامنه com - net - ir نیاز داریم

سایت من آخر ماه فروردین 91 افتتاح میشه و اگر خواستین یه پیش نمایش از سایت رو بهتون نشون میدم

لطفا یک شرکت هاستینگ قوی و حرفه ای پیام بده

AYANDEHSAZ

Member
سلام .

برای اسپانسر شدن تقریبا باید چه قدر هزینه کرد . لطفا تا می تونید قیمت دقیق بدید

موفق باشی :rose:

vahidabaszadeh

New Member
البته اینم بگم که به مرور زمان چون کابر زیاد میشه فضای زیادی هم نیاز خواهیم داشت

eye arman

Member
اووووووووووووووو داداش یه ذره فکر کن مگه داری چی کار می کنی که یه وی پی اس می خوای ؟؟؟؟ مگه چقدر حجم می گیره ؟؟؟ فکر نمی کنی یه ذره زیادی داری میری اصلا اینجور چیز ها نیاز نیست

vahidabaszadeh

New Member
داداش من شما برو قیمت سرور های رو ببین بعد تو سایت آشیانه هاست نگاه کن
این چیزی که من میگم فضای زیادی میخواد وییس داره فضای زیادی رو اشغال میکنه
آرشیو پیام ارسال فایل و هر کاربر 4 تا عکس تو گالری خود داره
البته اینم بگم که فضا انقدا هم که شما میگید نه ما میخوایم رم و سی پی یو رو بالا بگیریم تا سرعت سایت افت نکنه
سایت الفور ای رو پارس انلاین پشتیبانی میکنه و یه سرور جدا گانه خیلی خیلی گنده بهش داده
چت روم با سایت های معمولی فرق داره

eye arman

Member
داداش من شما برو قیمت سرور های رو ببین بعد تو سایت آشیانه هاست نگاه کن
این چیزی که من میگم فضای زیادی میخواد وییس داره فضای زیادی رو اشغال میکنه
آرشیو پیام ارسال فایل و هر کاربر 4 تا عکس تو گالری خود داره
البته اینم بگم که فضا انقدا هم که شما میگید نه ما میخوایم رم و سی پی یو رو بالا بگیریم تا سرعت سایت افت نکنه
سایت الفور ای رو پارس انلاین پشتیبانی میکنه و یه سرور جدا گانه خیلی خیلی گنده بهش داده
چت روم با سایت های معمولی فرق داره

الان شما دامنه رو گرفتی ؟؟؟ راستی یه سوال کاربراتون رو چجوری دعوت می کنید مثلا خودتون تبلیغات می کنید ؟؟؟؟

vahidabaszadeh

New Member
نه دیگه داداش پول داشتم هم سرور رو میگرفتم هم دامین رو .
2 ماه اول خودمون تبلیغ میکنیم و کاربر جذب میکنیم اما بعد از 2 ماه هر کی بخواد ثبت نام کنه باید یکی از کاربرا بهش دعوت نامه ارسال کنه

با سلام
دوستان عزیز من یک چترومی طراحی کردم که برای هاست و دامنه این سایت دنبال اسپانسر میگردم
سایت من همچون سایت های www.chat4i.com و www.l4i.com هست لطفا هر کی میخواد برای سایت ما اسپانسر بشه پیام بده
تبلیغات شما به صورت بنر در پروفایل کاربران که پربازدید ترین صفحه در یک چتروم است میباشد .
ما یک سرور اختصاصی قوی برای این سایت میخوایم چون چت روم به دلیل داشتن کاربر زیاد نیاز به فضای زیادی داره و 3 دامنه com - net - ir نیاز داریم

سایت من آخر ماه فروردین 91 افتتاح میشه و اگر خواستین یه پیش نمایش از سایت رو بهتون نشون میدم

لطفا یک شرکت هاستینگ قوی و حرفه ای پیام بده
شما میتونید به سایت پشتوانه دات آی آر ( www.poshtovaneh.ir ) مراجعه کنی و اسپانسر مورد نظرتو اونجا پیدا کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا