استقبال از سرویس وی پی اس صورت خواهد گرفت؟ Vps

آیا نسبت به ارائه سرویس VPS از طرف شرکت پارسه جنوب موافق ?

• بله

رای: 9 64.3%
  • خیر

رای: 5 35.7%

• مجموع رای دهندگان
    14
با عرض سلام خدمت شما دوستان و سروران گرامی
شرکت در نظر دارد با توجه به استقبال مورد قبولی که از سوی مشتریان قبلی خود به منظور ارائه سرویس وی پی اس صورت گرفته اقدام به ارائه این سرویس به صورت گسترده و رسمی تر کرده و اکنون قصد دارد نظر شما را در مورد اینکه تا چه حد با ارائه این سرویس از سوی ما موافق هستید و احساس میکنید میتوانید به ما اعتماد کنید مورد تحلیل قرار داده و سپس اقدام به انجام فرایندهای بعدی مد نظر گرفته شدهبرای این موضوع, کند.

دوستان میتوانند با ارسال ایمیل به آدرس زیر با موضوع order VPS کد تخفیف ( به منظور احتمال زیاد ارائه سرویس در آینده ) دریافت نمائید.
vps ( @ ) dreamdata . Net

webmizban.com

Active Member
حسین جان با تجربه و سابقه ای که شما دارید و سرویس دهی عالیتان و همچنین رضایت مشتریان 100% در زمینه ارائه سرویس Vps به صورت کسترده تر موفق خواهید بود

KITS

New Member
با سلام
با شناختی که من از آقا حسین صالحی دارم میدونم که این سرویس هم بیسار عالی و خوب ارائه میشه و در این کار موفق هستش انشا لله...
من با این که 1 سال بیشتر نیست با ایشون اشنا شدم اما قبلا هم با چند شرکت که سرویس ارئه میداد آشنا بودم
ایشون هم خیلی خوب پشتیبانی میکنه و خیلی هم تو کارش وارد هست
حسین جان انشا الله موفق باشی

با توجه به در نظر گرفتن شرایط , این سرویس به زودی ( 2-3 روز دیگر ) قابل دسترس خواهد بود!!!
مدت محدود : برای گرفتن کد تخفیف سرویس های وی پی اس به ایمیل زیر اطلاعات خود را شامل نام و نام خانوادگی و آدرس و کدپستی و تلفن همراه و ثابت و ایمیل معتبر خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمائید. متشکرم
salehi.webmaster [@] gmail.com

alilahoori

Member
سلام
حسین جان،
من که شخصا از سرویس هایی که تا به حال از شما گرفتم کاملا راضیم، و اگه روزی هم به وی پی اس احتیاج پیدا کنم، مطمئنا شرکت شما رو از بین شرکتهای بزرگ و کوچک برای راه اندازی این سرویس انتخاب خواهم کرد.
در ضمن من قبلا از این سرویس یه تجربه تلخ هم دارم که برای بار دوم مطمئنا در انتخابم اشتباهی نخواهم کرد.
همیشه از بابت پشتیبانی شما ممنونم.

جدیدترین ارسال ها

بالا