استفاده از کدهای مامبو در یک صفحه دیگر

با سلام خدمت اساتید گرامی
امیدوارم بتونم منظورم رو واضح بیان کنم: از کد های مامبو (مثل مطالب و تبلیغ ) توی یه صفحه دیگه (home page) میخوام استفاده کنم. چون این صفحه جزو قالب مامبو نیست. و قالب مامبو در اصل صفحات داخلی سایت منو تشکیل میدن.و اصلا این کار اصولی هست یا نه؟
و یه سوال دیگه؟
اصلا برای یه سایت معرفی محصولات چند تا شرکت مامبو مناسبه یا اینکه اصلا برم سراغ یه برنامه دیگه؟

rezazero

Member
مامبو نیاز شما رو بر طرف میکنه

برای استفاده از مطالب مامبو در صفحاتی غیر از خود مامبو میتونید از rss مامبو خروجی بگیرید و در صفحه مورد نظرتون load کنید.

ممنون. ببینم میتونم انجام بدم یا نه. برای تبلیغات چی؟ برای اون چیکار باید کرد.؟

البته باید راهی داشته باشه.. php , java, ..... یا راههای دیگه....
منظورمو یه بار دیگه به صورت ساده تر بیان میکنم: مثلا شما سایتی بر پایه مامبو دارین، من میخوام با استفاده از چند تا کد از اخبار و تبلیغات سایت شما در سایت خودم (که البته مامبو نیست) استفاده کنم.
ممنون میشم اگه مدیران بخش یا سایر دوستان یه راهی به من نشون بدن...

الهی ، سر هیچ مدیری رو شلوغ نگردان. آمین!

شوخی کردم..... ولی من همچنان منتظر جواب این سوال و یه سوال دیگه در مورد فرمهای توی مامبو که توی یه پست دیگه نوشتم هستم.

itgate.ir

Member
می تونین از سیستم دروپال یا جوملا هم استفاده کنید

آخرین ویرایش:

mambolearn

Active Member
سلام

مشکل شما رو که دوستان جواب دادن

الان دقیقا مشکل شما چیه ؟

لطفا به صورت دقیق - کامل و واضح مشکل رو بفرمایید .

ممنون

یا علی

با سلامی دوباره.
سایتی که دارم روش کار میکنم صفحه اولش مامبو نیست در اصل من از این صفحه میخوام به چند تا از محتویات مامبو لینک بدم. ولی داخل این صفحه میخوام از اخبار یکی از مجموعه هام و همینطور تبلیغاتم استفاده کنم.. تاکید میکنم تبلیغات خیلی برام مهمه..! (مثل سایتهایی که با یه کد جاوا شما میتونید اخبار و تبلیغشون رو بزارید توی سایت خودتون) شاید بگید چرا همون مامبو رو home page نمیزاری؟ جواب: چون بعضی از object های صفحه اصلی فعلی رو نمیخوام توی مامبو داشته باشم ، حالا دلیلش بماند چرا!....

اصلا آیا این کار اصولی هست یا نه؟

Mohammadreza

Well-Known Member
آهان شما مي خواين براي مثال تبليغات رو بيارين تو صفحه ي اصلي سايت كه استاتيك هست ؟
درسته ؟
من روش كار مي كنم اگه به جواب رسيدم خبرتون مي كنم !

آهان شما مي خواين براي مثال تبليغات رو بيارين تو صفحه ي اصلي سايت كه استاتيك هست ؟
درسته ؟
من روش كار مي كنم اگه به جواب رسيدم خبرتون مي كنم !

با سلام .منون از جوابتون .
بله تقریبا منظورم همینه... حالا استاتیک یا داینامیک ، مهم اینه که مامبو نسیت..

Mohammadreza

Well-Known Member
ببخشين اين چند روز سرم شلوغه !
ولي اين مسئله براي خودمم سوال شده
حتما پييگيري مي كنم و در هفته هاي آينده جوابشو بهتونمي دم

mambolearn

Active Member
سلام

این کار به صورت پیشفرض و در حالت عادی امکان پذیر نیست

مگر اینکه شما برنامه نویس باشید و یا سفارش این کار رو به برنامه نویس بدید .

یا علی

h.khafan

Active Member
من یه مدت با e107 کار کردم میشد برای براش یه صفحه ی اصلی که خودت طراحی کردی تعریف کنی.
ولی بازم نفهمیدم چی میخوای.

mambolearn

Active Member
دوست عزیز ایشون میخوان با مامبو این کارو انجام بدن ... که جواب مربوطه بهشون دتده شد

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا