استخدام نویسنده برای وبسایت دانلود پرپر

arsol76

New Member
سلام!

دوستان عزیز من برای سایتم نویسنده با شرایط و امکانات زیر می خوام.

امکانات :
- وی پی اس پر سرعت برای افزایش سرعت دانلود و آپلود
-لیچر با استفاده از acc پانزده فایل هاستینگ
-حقوق و مزایای ویژه
-امکان استفاده از امکانات خاص سایت مثل وی پی اس و لیچ برای استفاده شخصی

شرایط:
-عدم کپی از وبسایت های دیگر
-ترجمه متون خارجی
-ارسال 3 مطلب در روز
-آشنایی با سیستم های مدریریت محتوا مانند وردپرس

اون دسته از عزیزنی که مایلند با ما همکاری کنند می تونن یا در این تاپیک اعلام کنند یا به بنده پیغام خصوصی ارسال کنند.

در آخر اینم سایت ما : www.download-parpar.com

موفق باشین

آخرین ویرایش:
سلام.مبلغ پیشنهادیتون چقدره؟اگر نمی خواهید از جایی کپی کنید مطالب و فایل هاتونو از کجا می خواهید تامین کنید؟

arsol76

New Member
سلام.مبلغ پیشنهادیتون چقدره؟اگر نمی خواهید از جایی کپی کنید مطالب و فایل هاتونو از کجا می خواهید تامین کنید؟

خیلی ممنون از سوال تون

اول اینکه مبلغ پیشنهادهی رو کسی که می خواد همکای کنه بگه چون ما مبلغ خاصی مد نظرمون نیست

و منبع هم ما خودمون یه سری سایت خارجی داریم که می تونن از اونجا استفاده کنن و کپی هم از وبسایت های ایرانی گفتم نه خارجی

آخرین ویرایش:
من راستش نمی دونم مبلغش تو چه حدوده من دانشجو هستم وقتم هم خالیه.به پول هم احتیاچ دارم.خودتون اگر یک مبلغی رو بگید شروع کنیم.شمارم رو واستون تو پیام خصوصی میزارم.
ممنون

arsol76

New Member
ما همچنان بندبال نویسنده هستیم و پیدا نکردیم اگه کسی علاقه داره می تونه اعلام کنه

armin39

New Member
عزیز من میتونم با شما همکاری کنم لطفا اطلاعات تماس و قیمت رو برای من پیغام خصوصی کنید.....

haftir

New Member
سلام بنده با وردپرس آشنایی کامل دارم اما فعلا مشکل آپلود دارم . ولی اگه مایلید مثل سایت های دانلود مشابه انجمن گفتگویی مشابه همین انجمن داشته باشد تا کاربراتون بتونن به بحث و تبادل نظر در مورد نرم افزار ها یا موارد دگه بپردازن . من در خدمتم . بنده با ویبولتین آشنایی کامل دارم . در ضمن از نظر گرافیک هم می تونم کمکتون کنم. ایمیلم رو براتون ارسال می کنم.

فقق

Banned
سایت

سلام من یک سوال داشتم آیا این سایت را شما به وسیله خرید یک هاست ایجاد کردید و یا اینکه به وسیله وب سایت

های رایگان باز کردید ؟ کدامشان ؟

arsol76

New Member
خوب سایت ما یه مدتی برای انتقال سرور خاموش بود
و الان دیگه کاملاً آماده ایم برای استخدام نویسنده
کسی گه هست می تونه یا پیام بده یا اینجا بزاره

onala

New Member
بنده با هر مبلغی آماده همکاری هستم. با سیستم های مدیریت محتوا کار کردم و شبانه روزی به اینترنت متصل هستم.

nvshparia

Member
سلام

لطفا مبلغ پیشنهادی خودتون رو همزاه با توضیح تفصیلی برام پیغام خصوصی کنید

arsol76

New Member
عجب...یک سال هست که دنبال نویسنده هستیم!
خوب دوستان این دیگه برای بار 4-5 هست که فراخوان میدیم و اینبار امکانات ویژه تری مانند
استفاده بیشتر از وی پی اس و سرعت بالاتر به همراه سایر امکانات اختصاصی رایگان برای تیم تحریریه که اینجا جاش نیست دربارشون صحبت کنیم.
از کسانی که می تونند با سیستم های مدیریت محتوایی مثل وردپرس کار کنند و توانایی ترجمه متون انگلیسی و کار اندکی با نرم افزار فتوشاپ دارن و به مقدار خیلی کمی با HTMl آشنایی دارند ، در تیم دانلود پرپر استقبال گرمی خواهد شد.
برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید و یا با [email protected] در تماس باشید...

arsol76

New Member
دوستان ما هنوز هم نویسنده ای پیدا نکردیم!
اگه کسی هست که شرایط رو داره می تونه با ما در تماس باشه!

جدیدترین ارسال ها

بالا