اساتید سرور - راه اندازی سرور

EMIRATES

Active Member
با سلام

چند وقت پیش به فکر راه اندازی سرور افتادم و برای همین کار خودمو شروع کردم.

بعد یک مدت تحقیق یک سیستم خیلی خوب که بشه سرورش کرد رو گرفتم .

مشخصاتش اینه:

CPU : Intell (R) Core 2 duo
Hard : Samsung 160 GB
RAM : 2 gig

خوب بعد با راهنمایی یکی از دوستان سیستم عامل CentOS 5 رو که 4 گیگ بود دانلود کردم.

سرعت اتصال سرور هم اینه :

آپلود : 200 | دانلود | 500

که در آینده بیشتر هم میشه.

حالا من به کمک اساتید مجید آنلاین نیاز دارم " من از لینوکس هیچی نمیدونم " و واسه همین میخوام فقط تا مرحله راه اندازی و نصب کنترل پنل اساتید و دوستان کمکم کنن.

تا بتونم از همینجا با کمک شما سرورم رو راه بندازم.

پس بهتره شما هم که این پست رو میخونید و میتونید کمک در راه اندازی سرور بکنید منو راهنمایی کنید.

دوستان من میخوام خودم از طریق راهنمایی شما این سرور رو راه بندازم.

با تشکر.

parsa_l

New Member
اساتيد مي خوام سرور راه بندازم واسه خودم

با سلام خدمت اساتيد .
من چند وقتي هست كه به سرم زده و مي خوام سرور اختصاصي داشته باشم ، ولي اطلاعات لازم راجع به اين كار رو ندارم متاسفانه.
البته اينم بگم كه اونقدرا هم بي اطلاع نيستم. الان يه سايت دانلود نرم افزار دارم و يه ريسلر كه خدمات هاستينك مي دم. ولي راسياتش مي خوام مستقل بشم البته با راهنمايي هاي شما اساتيد.

من مي خوام بدونم اين كار به چه لوازمي احتياج داره ( نرم افزاري ...)
از كجا بايد خريداري بشه.
چه جور اطلاعاتي لازم هست كه قبلش بايد داشته باشم.
چقدر هزينه مي بره اين كار.

ممنون مي شم دوستان يه توضيح مفصل بدن راجع به اين مطلب چون واقعا احتياج دارم و بايد واسه توسعه سايتم مستقل بشم.

با تشكر

mehriz

Active Member
با سلام خدمت اساتيد .
من چند وقتي هست كه به سرم زده و مي خوام سرور اختصاصي داشته باشم ، ولي اطلاعات لازم راجع به اين كار رو ندارم متاسفانه.
البته اينم بگم كه اونقدرا هم بي اطلاع نيستم. الان يه سايت دانلود نرم افزار دارم و يه ريسلر كه خدمات هاستينك مي دم. ولي راسياتش مي خوام مستقل بشم البته با راهنمايي هاي شما اساتيد.

من مي خوام بدونم اين كار به چه لوازمي احتياج داره ( نرم افزاري ...)
از كجا بايد خريداري بشه.
چه جور اطلاعاتي لازم هست كه قبلش بايد داشته باشم.
چقدر هزينه مي بره اين كار.

ممنون مي شم دوستان يه توضيح مفصل بدن راجع به اين مطلب چون واقعا احتياج دارم و بايد واسه توسعه سايتم مستقل بشم.

با تشكر
سلام دوست عزيز من جواب شما را در تاپيك زير داده ام.

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=101124

جدیدترین ارسال ها

بالا