از کار افتادن ماوس و کیبورد

ali.2

Active Member
من از کنترل پنل درایورهای hid compliant رو uninstall کردم الان ماوس و کیبوردم از کار افتادن سیستم هم ریستارت کردم پنجره یافتن سخت افزار جدید اومد ولی ماوس کار نمیکنه که بخوام انتخاب کنم تا سیستم درایورشو نصب کنه. راه دیگه ای بجز نصب ویندوز هست؟

ali.2

Active Member
کسی این درایورها رو داره تا به صورت اتوران رو فلش قرار بدم و نصبشون کنم

the_king

مدیرکل انجمن
کسی این درایورها رو داره تا به صورت اتوران رو فلش قرار بدم و نصبشون کنم
هر نسخه ویندوزی درایور های مخصوص خودش رو داره.

و اگر درایور فایل setup نداشته باشه و inf داشته باشه برای نصب کردنش یک فرمان شبیه به این لازمه :
کد:
pnputil.exe -i -a <driverinf>
مثلا :
کد:
pnputil.exe -i -a mousedriver.inf

ali.2

Active Member
یه فایل از لینکی که فرستادید برا ویندوز xp دانلود کردم. داخلش اینها هست
UsbFltr.sys
wt2kusb.cat
WT2Kusb.inf
حالا باید فلش اتوران بسازم تا با قرار دادنش اون فایل WT2Kusb.inf اتوماتیک اجرا بشه؟
تو فایل autorun.inf رو فلش باید دستور بنویسم تا WT2Kusb.inf اجرا بشه؟
اینطوری ماوسم برمیگرده؟ ماوسم کار کنه بقیه درایورهای حذف شده رو هم نصب میکنم

آخرین ویرایش:

ali.2

Active Member
همه اون سه تا فایل ب اضافه یه فایل autorun.inf رو تو فلش خالی بریزم بعد کاری کنم که بعد از قرار دادن فلش اون فایل WT2Kusb.inf اتوماتیک اجرا بشه؟ اینجا رو بلد نیستم. اگه ممکنه بگید تو autorun.inf چی بنویسم؟

the_king

مدیرکل انجمن
همه اون سه تا فایل ب اضافه یه فایل autorun.inf رو تو فلش خالی بریزم بعد کاری کنم که بعد از قرار دادن فلش اون فایل WT2Kusb.inf اتوماتیک اجرا بشه؟ اینجا رو بلد نیستم. اگه ممکنه بگید تو autorun.inf چی بنویسم؟
به.
این دستورو چجوری اجرا کنم؟
مثلا در فایل Autorun.inf این محتویات باشه :
کد:
[AutoRun]
shellexecute=pnputil.exe -i -a WT2Kusb.inf

ali.2

Active Member
ممنونم. فلشو با otg به تبلت وصل کردم و اون سه تا فایل UsbFltr.sys و wt2kusb.cat و WT2Kusb.inf رو تو فلش ریختم یه فایل متنی autorun.txt هم ساختم
[AutoRun]
shellexecute=pnputil.exe -i -a WT2Kusb.inf​
حالا که میخوام پسوند فایل متنی رو به inf تغییر بدم اندروید قبول نمیکنه. باید تو ویندوز اینکارو انجام بدم.

جدیدترین ارسال ها

بالا