از نمایندگی لنوو خرید کنم یا استوک بگیرم؟

qschalchi

New Member
من کلا تا حالا همه‌ی تجهیزات کامپیوتری رواز اچ پی گرفتم. اما ظاهرا الان اچ پی های خوب همه مدل‌های گرون هستند. نیاز دارم که لپ تاپ مدت طولانی برام کار کنه. سنگین ترین نرم افزاری که استفاده می‌کنم احتمالا پرمیر باشه. توی این نمایندگی لنوو یکسری از لپتاپ‌هاش رو دیدم اما چند تا مسأله مبهمه برام. یکی این که لنوو برند خوبیه واقعا؟ من سال ۹۳-۴ که لپ تاپ قبلی رو گرفتم تا حالا دیگه از وضع بازار خبر نداشتم. اون زمان لنوو بد نبود. الان هم خیلی ها مثل اون زمان می‌گن ایسوس بگیر اما من کلا از این برند خوشم نمیاد. حس میکنم زود خراب میشه یا این که تعمیر پذیریش بالا نیست. یه چیز مثل سامسونگ که صفخه و برد اصلی‌اش یکینو اگه یکی رو بشکونی اون یکی هم خراب میشه. ایسر هم به همچنین.
بودجه ام الان حدود ۱۵ تومنه اما اگه خیلی فرق بکنه تو سخت افزاری که می‌گیرم تا ۲۰ هم می‌تونم بیشترش کنم. معیارهای دیگه‌م اینان
سی پی یو و کارت گرافیک حتما اینتل و انویدیا باشند.
هرچی نازکتر باشه بهتره.
پرت هاردش از ساتا ۳ بهتر باشه.
آپشن استوک رو هم خیلی ها بهم پیشنهاد کردن اما یک مقدار نگرانم می‌کنه. استوک چی هست اصلا؟ اگه فردا یکهو خراب شد چی میشه؟ ارزشش رو داره کلا؟ اینا مثل گوشی های رفرش نیستند؟ قطعات حتما اصلی اند داخل لپ تاپ یا این که چی؟

fariman69

New Member
اگه میخوای لنوو رو بگیری به خاطر قیمت پایین که خب همون استوک اچ پی یا ایسوس که بگیری بهتره

مهم‌ترین مزیت خرید لپ تاپ استوک، قیمت بسیار پایین‌تر آن در مقایسه با لپ تاپ‌های نو است. به طور کلی، قیمت لپ تاپ‌های استوک بانه بین 50 تا 70 درصد قیمت لپ تاپ‌های نو ارزانتر است
فروشگاه رایانم ارکت جزو معتبرترین فروشگاه های فروش لپ تاپ استوک است

جدیدترین ارسال ها

بالا