ارشد انیمیشن

oniya$

New Member
سلام.من دانشجوی ترم اخر مهندسی کامپیوترم.به انیمیشنم خیلی علاقه دارم .می خوام ارشد انیمیشن بخونم ولی راجع به درساش تو دانشگاه و امتحان عملیش اطلاعی ندارم.لطفا هرکی میتونه به من اطلاعات بده. ممنون

(MRE)

Well-Known Member
سلام در مورد دروس چیزی نمی دونم فقط می دونم که یکی از دوستان من توی امتحان اول خراب کرد ولی تو امتحان عملی رزومه ای که از طرح هاش فرستاده بود رو اجرا کرد بعد تهران قبول شد.

ولی.......
از من می شنوی تو رشته ی انیمیشن نرو / من یکی از اساتید بزرگ دانشگاه رو می شناسم که فقط کارش داوری و یا طرح ریزیه چون تو دانشگاه تولید درست حسابی یاد نمی دن و دانشجوی انیمیشن نهایتش استاد میشه نه تولید کننده.
مراکز خوب آموزش انیمیشن در دنیا هم آموزشکده ها هستند نه دانشگاه ها.

oniya$

New Member
بورسیه دانشجوها

من در مورد اینکه دانشگاههای ایران مثل امیر کبیر،شریف و تهران دانشجو هاشون رو بورسیه میکنن واسه کشور های خارجی خیلی شنیدم ، کسی اطلاعاتی داره به من بده؟

oniya$

New Member
سلام. من در باره ی دانشگاه هایی مثل امیر کبیر و شریف و تهران شنیدم که دانشجوهاشون رو بورسیه میکنن، واسه رشته ی انیمیشن که فقط دانشگاه تهران میدونم داره کسی اطلاعاتی داره به من بده؟

hosienmax100

3D Artist
دانشگاه هنر تهران /زير مجموعه سينماش فكر كنم انيميشن رو هم داشته باشه _آموزشكده تهرانش

البته من اطلاعي ندارم شما ميتونيد رو سايت اين دانشگاه به ادرس :

http://www.art.ac.ir

كمي سرچ كنيد /

تاپيك جديد هم نيازي نبود داداش من :wink:

موفق باشيد ./

بینا2011

New Member
سلام من امسال رشته انیمیشن شرکت کردم و شمال و تهران قبول شدم. خیلی سختی داره ولی شما اگه زبانت بالای70درصد بزنی موفق شدی بصورت عاللللییییی.مرحله دوم باید عملی و کتبی امتحان بدی باید بری کلاس و خیلی کار کنی.کاری نشد نداره اما رشته انیمیشن قبول شدنش سخته.بعدش هم بستگی به همت و علاقه دانشجو داره تا چیزی یاد بگیره یا فقط ایراد از استاد و دانشگاه بگیری.
موفق باشی

سلام من امسال رشته انیمیشن شرکت کردم و شمال و تهران قبول شدم. خیلی سختی داره ولی شما اگه زبانت بالای70درصد بزنی موفق شدی بصورت عاللللییییی.مرحله دوم باید عملی و کتبی امتحان بدی باید بری کلاس و خیلی کار کنی.کاری نشد نداره اما رشته انیمیشن قبول شدنش سخته.بعدش هم بستگی به همت و علاقه دانشجو داره تا چیزی یاد بگیره یا فقط ایراد از استاد و دانشگاه بگیری.
موفق باشی
سلام یه سوال ازتون داشتم شما واسه کارشناسی شرکت کردید یا برای فوق لیسانس ؟ اگه واسه لیسانس رفتید پیش دانشگاهی حتما باید گرافیک باشه ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا