ارتقاء سیستم

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
آقا در مورد کارت های workstation دبی پیدا میشه این کارتها؟! قیمتشون چنده اگه از اونجا بخرم؟یکی از آشناها داره میره میخوام بسپارم بهش از اونجا بگیره صرف میکنه؟!

phenom2

New Member
سلام
من قصد خرید یک لپتاپ تا سقف 1600 رو دارم ، بیشتر واسه تردی مکس و اتوکد مخصوصاً رندر گرفتن در مکس (با پلاگین وی ری)
چیزی که خودم توی سایتها پیدا کرم مشخصاتش اینه :
sony
model : F127-FX Corei7-6GB-640GB-BLU RAY
CPU : Corei7 740QM 2.9 GH - 6MB L2 CASH
MEMORY: 6GB
GRAPHIC: Geforce 330 M
آیا این لپتاپ جوابگوی رندرهای سنگین هست یا نه و اگه کسی با این محدوده قیمت لپتاپ بهتری میشناسه معرفی کنه

phenom2

New Member
سلام
من قصد خرید یک لپتاپ تا سقف 1600 رو دارم ، بیشتر واسه تردی مکس و اتوکد مخصوصاً رندر گرفتن در مکس (با پلاگین وی ری)
چیزی که خودم توی سایتها پیدا کرم مشخصاتش اینه :
sony
model : F127-FX Corei7-6GB-640GB-BLU RAY
CPU : Corei7 740QM 2.9 GH - 6MB L2 CASH
MEMORY: 6GB
GRAPHIC: Geforce 330 M
آیا این لپتاپ جوابگوی رندرهای سنگین هست یا نه و اگه کسی با این محدوده قیمت لپتاپ بهتری میشناسه معرفی کنه

ali_118

کاربر VIP
آقا در مورد کارت های workstation دبی پیدا میشه این کارتها؟! قیمتشون چنده اگه از اونجا بخرم؟یکی از آشناها داره میره میخوام بسپارم بهش از اونجا بگیره صرف میکنه؟!
ما قیمت جهانی و رفرنس قیمتمون برای کالا رو Amazon.com در نظر میگیریم اغلب ، در حالی که قیمت ها در نقاط مختلف دنیا با توجه به قوانین مالیاتی و اینا متفاوته.
میتونین قیمت های Amazon.com و Amazon.co.uk رو با هم مقایسه کنید، اختلاف قیمت های زیادی دارند با هم .
اون جنس مورد نظر اگه تو دبی پیدا بشه هر چی که باشه ارزونتر و مناسب تر از ایرانه (مخصوصا تو این بازار خراب) ، اما ممکنه تا 20 30 دلار و در رقم های بالاتر اختلاف بیشتری با قیمت های Amazon.com داشته باشن . . .
اگه میخوای بگی بیاره یهو چنتا قطعه اصلی سیستم رو انتخاب کن بده همشو با هم بیاره حالشو ببر :wink:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
ممنون حتما فقط چقدر فرق میکنه با ایران اگه چنتا قطغپعه بخرم یه رنج میتونین بگین

ali_118

کاربر VIP
ممنون حتما فقط چقدر فرق میکنه با ایران اگه چنتا قطغپعه بخرم یه رنج میتونین بگین
نمیدونم والا
قیمت بازار دبی دستم نیست
آقای حسینی سفارش میگیره قطعه وارد میکنه،خریداشون هم از نقاط مختلف انجام میدن، شاید بتونه راهنماییت کنه

جدیدترین ارسال ها

بالا