ارتباط با بانك اطلاعاتي بر روي هاست

naeim_crack

Active Member
سلام

من يك ديتابيس روي يك هاست دارم كه مي خوام از روي سيستم خودم به اون ديتا بيس وصل بشم مثلا قسمت امين سايت رو با ويژوال بيسك بنويسم و با اين برنامه بتونم سايت رو كنترول كنم ايا اين امكان وجود داره كه بتونم به ديتابيس وصل بشم
مرسي

naeim_crack

Active Member
اقا سرچ این سایت کار نمیکنه اگه میشه یا توضیح بده یا یه لینک در این باره بده فقط خئد شما یک با گفتی باید سرور این اجازه رو به شما بده

یا حق

naeim_crack

Active Member
سلام
اقا اسد از اين نكته بسيار مهمي كه ياد آوري كرديد منون هستم اگه ميشه بيشتر توضيح بده تا از تجربيات شما استفاده كنيم (امين =======>ادمين )

اقا مي دونم از اينجا سرچ مي كنن ولي هر چي كه براي سرچ ميزني اين پيغام مياد
Sorry - no matches. Please try some different terms.

لينك تاپيك رو بده

golden

Member
اکثر سرور ها remote access به دیتابیس را میبندند اما جدیدا دیدم که بعضی از نرم افزار ها از ssh برای اجرای دستوراتشون بر روی دیتابیس استفاده میکنند.

oxygenws

Active Member
یه پنجره dos باز کن و توش بنویس:
telnet YYYY.XXX 3306

و enter بزن و منتظر بمون، اگر خروجی نسبتا عاقلانه ای دیدی، بدون پورت بازه و در غیر این صورت نه.
(ممکنه بعد از اجرای این دستور و سفید (سیاه) شدن صفحه لازم باشه 1-2 بار enter بزنی)

farshid_n25

New Member
من از روشی تونستم هر یکساعت ( یا هر مدت زمان دلخواهی ) از دیتابیس بکاپ بگیرم ، حالا مشکلم اینه که چطوری به طور اتومات این بکاپ برام ایمیل بشه و برای دانلودش مجبور نشم مدام وارد سی پنل و بعدش دیتابیس بشم ، کسی میتونه راهنمایی کنه منو ؟

the_king

مدیرکل انجمن
من از روشی تونستم هر یکساعت ( یا هر مدت زمان دلخواهی ) از دیتابیس بکاپ بگیرم ، حالا مشکلم اینه که چطوری به طور اتومات این بکاپ برام ایمیل بشه و برای دانلودش مجبور نشم مدام وارد سی پنل و بعدش دیتابیس بشم ، کسی میتونه راهنمایی کنه منو ؟
نرم افزار هایی مثل backup2mail کارشون همینه ولی اغلب نرم افزاری مرتبط با اینکار بخاطر محدودیت حجم پیوست ایمیل، ایمیل اطلاع رسانی ارسال می کنند و محل آپلود خود فایل پشتیبان جای دیگری مثل Google Drive یا یک میزبان ftp ئه.

جدیدترین ارسال ها

بالا