احتیاج به یک برنامه نویس برای یک برنامه تحت وب

roberto

New Member
دوستان عزیز سلام

(هزینه برنامه هم به روی چشم)

من به یه برنامه نویس احتیاج دارم که برنامه ای کی میخوام بنویسه برام هم مهم نیست با چه زبان برنامه نویسی فقط میخوام کار کنه

من خودم از برنامه نویسی سر در نمیارم ولی توضیح دادم به یکی از دوستام تو چت گفت که کاره سختی نیست ولی خودش هم وارد نیست زیاد

برنامه که میخوام مربوط میشه به یک سری سایت که همه از یک اسکریپت php استفاده کرده اند که وقتی با لینک رفرال یک user name وارد سایت میشی , موقع signup کردن ایمیل یوسر نیمی که با لینک رفرال اون وارد شدی با کلیک راست کرن مشخص میشه
و میشه copy کرد

همه user name های سایت هم داخل یک صفحه خود سایت هست که همه میتونند ببینند

من خودم به صورت دستی ایمیل ها رو در میارم که ساعتی 120 تا معمولا در میارم که کاره خیلی وقت گیری هست

حالا میخوام یه نفر برنامه بنویسه برام که کار من راحت تر بشه مثلا user name ها رو بدم به برنامه خودش ایمیلهاشون را در بیاره لیست کنه

هزینه برنامه هم به روی چشم پرداخت میکنم

امیدوارم توضیح کامل داده باشم ولی اگر کسی سوال داشت و دقیق تر خواست بدونه من رو add کنه :
[email protected]

منتظر جوابتون هستم

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
ببخشيد از كجا بايد بخونه ايميل ها رو
يورنيم ها كجا هستند
لطفا" كامل تر توضيح بدين !!!!!!!!!!
ببينم چي ميشه؟ :wink:

hoom

Active Member
سلام

این چیزی که شما احتیاج دارین لازم نیست حتما تحت وب باشه (که برای خود شما هم مشکل نباشه که وب سرور نصب کنین که بخوایین اجراش کنین)، هر برنامه ای که بتونه یه درخواست وب بفرسته و بعدش نتایج صفحه خوانده شده رو آنالیز کنه و ایمیلهای شما رو از توش دربیاره، میتونه باشه، نوشتنش هم زیاد سخت نیست.

ارادتمند

جدیدترین ارسال ها

بالا