اجرا نشدن مکس

AM3d

Active Member
سلام
من به یه مشکلی خوردم .
وقتی مکسم رو باز میکنم بعد از لود کردن دو تا پیغام میاد و بعد نرم افزار بسته میشه . عکس پیغام هشو هم فرستادم .
مکس رو un هم کردم و دوباره نصب کردم ولی درست نشد . :shock::cry:

پیوست ها

• 012.png
    012.png
    161.1 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • Untitled.png
    Untitled.png
    222.4 کیلوبایت · بازدیدها: 14
احتمال زیاد یک پلاگین رو اشتباه نصب کردید یا به درستی کرک نکردید و فایل های مکس رو بهم ریخته

Bertali

Member
سلام

منم بعضی اوقات همین مشکل رو دارم ! شده حتی مکس رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم نتیجه نداده و مجبور شدم ویندوز عوض کنم !

نظر شخصیم اینه که موقعی که اینترنت وصل میشیم خود شرکتAutodeskhttps://www.google.com/search?clien...a=X&ei=Ol3eU-m7OOi80QXBvYGYBA&ved=0CBsQvwUoAA نسخه های کرک و غیر اورجینال رو شناسایی میکنه و اوا رو از دسترسی خارج میکنه !

سلام

منم بعضی اوقات همین مشکل رو دارم ! شده حتی مکس رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم نتیجه نداده و مجبور شدم ویندوز عوض کنم !

نظر شخصیم اینه که موقعی که اینترنت وصل میشیم خود شرکتAutodesk نسخه های کرک و غیر اورجینال رو شناسایی میکنه و اوا رو از دسترسی خارج میکنه !
فکر نمیکنم اینطور که میگید باشه چون من الان چند ساله اینترنتم مستقیم وصله و همچین مشکلی واسه برنامم پیش نیومده

AM3d

Active Member
کلا منبا مکس 2014 خیلی به این مشکلات می خورم . از طرفی هم نمیشه همش ویندوز عوض کرد . نمیدونم چی کار کنم . 2015 اومده ؟

کلا منبا مکس 2014 خیلی به این مشکلات می خورم . از طرفی هم نمیشه همش ویندوز عوض کرد . نمیدونم چی کار کنم . 2015 اومده ؟
آره مکس 2015 هم اومده ولی اونم کم ایراد نیست. یه سری زیادی از پلاگینا هنوز واسش مچ نشدن و همخونی ندارن. من که همون 2014 رو ترجیح میدم

AM3d

Active Member
بعد از تعویض ویندوز درست شد و بعد از چند وقت دوباره اینطور شد
جالب اینجاست نسخه انگلیسیش ارور میده و نسخه های دیگش که نصب شدن مثل فرانسه بدون مشکله
:shock:

جدیدترین ارسال ها

بالا