اجرای برنامه قبل از ورود به ویندوز

bitaroos

Member
سلام دوستان

می خواستم بدونم میشه کاری کرد که وقتی کاربر هنوز log in نکرده، بر نامه ما اجرا بشه یعنی کاربر کامپیوتر رو روشن کرده ولی وارد ویندوز نشده، و رفته پی کار و زندگیش.

حالا من می خوام مثل جدول زمان بندی یه برنامه ای بنویسم که هر سه ساعت یک بار اجرا بشه حتی اگر کاربر login نکرده باشه

سوالتون خیلی گنگه.میشه واضح تر بگید.فکر نکنم.باید اون پروسه و ترد ها پردازش بشه یا نه؟؟؟؟؟؟این امر هم فقط موقع اجرای کامل ویندوز امکان پذیره.البته با استفاده از توابع ویندوز میشه به بخش های مختلف ویندوز دستور دادو........بهتره سوالتون رو در انجمن دلفی در سایت برنامه نویس بپرسید.

the_king

مدیرکل انجمن
سلام دوستان

می خواستم بدونم میشه کاری کرد که وقتی کاربر هنوز log in نکرده، بر نامه ما اجرا بشه یعنی کاربر کامپیوتر رو روشن کرده ولی وارد ویندوز نشده، و رفته پی کار و زندگیش.

حالا من می خوام مثل جدول زمان بندی یه برنامه ای بنویسم که هر سه ساعت یک بار اجرا بشه حتی اگر کاربر login نکرده باشه

قاعدتا شما نمی توانید با ظاهر گرافیکی نرم افزار تان کار کنید، مگر اینه که یک سیستم سازگار با Microsoft Graphical Identification and Authentication یا به عبارتی GINA
ساخته باشید، اما به هر حال اگه صرفا هدف اجرا کردنه :
ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید R را فشار دهید ( WinR.gif ) و عبارت gpedit.msc را در پنجره Run بنویسید و OK کنید.
در پنجره Local Group Policy Editor بخش Computer Configuration و داخلش Windows Settings و درون آن گزینه (Scripts (Startup/Shutdown را پیدا کنید.
روی گزینه (Scripts (Startup/Shutdown کلیک کنید تا گزینه هایش در سمت راست پنجره آشکار شود.
روی گزینه Startup دوبار کلیک کنید تا پنجره Startup properties باز شود. از دکمه Add استفاده کرده و مسیر نرم افزار یا نرم افزار های مورد نظر را مشخص کرده و اضافه کنید.

bitaroos

Member
الان که خوب دقت کردم، دیدم سوالم رو واقعا بد پرسیدم

اینجوری بگم که:
فرض کنید من 2 تا رایانه دارم که به هم شبکشون کردم (tcp ip)
رایانه1 رو روشن میکنم، ولی user و pass رو وارد نمی کنم (وارد ویندوز نمی شم)
با استفاده ار رایانه 2 یکسری فایل روی رایانه 1 می ریزم (از طریق شبکه)
حالا می خوام یه برنامه ای یا یه سرویس یا هر چیز دیگه (که خودم نوشتمش) روی
رایانه شماره 1 اجرا شده باشه (توجه رایانه شماره یک وارد ویندوز نشده)

حالا این برنامه یا سرویس و یا هر چیزی که اسمش رو بزاریم ( که خودم برنامه نویش کرده ام)
براش یه مسیر تعریف شده که مدام چکش کنه (با استفاده از تایمر) اگر حجم پوشه ی مورد نظر
از یک حدی بالا تر رفته باشه، فایل های داخلیش رو به یه فولدر دیگه انتقال بده.

می خوام با C# این کار رو بکنم، و تنها زمتنی که وارد ویندوز بشیم نیاز به حالت گرافیکیش هست
که بتونیم تنظیماتش رو تغییر بدیم.

سپاس

the_king

مدیرکل انجمن
نرم افزاری که می نویسید با اون شیوه که عرض کردم اجرا میشه، اما اینکه قادر به انجام چه کارهایی هست یا نیست رو باید امتحان کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا