اتصال کارت گرافیک جداگانه به لپتاپ

ali.2

Active Member
من یک لپتاپ DELL D630 دارم که کارت گرافیکش خراب شده و کسی هم درست تعمیر نمیکنه. این لپتاپ رم 2GB داره. میخوام یه کارت گرافیک از نوع دسکتاپ با حافظه 512MB بهش وصل کنم و از این کارت گرافیک استفاده کنم. چطوری میتونم کارت گرافیک خود لپتاپ رو کور کنم و به جاش از این کارت گرافیک استفاده کنم؟

the_king

مدیرکل انجمن
من یک لپتاپ DELL D630 دارم که کارت گرافیکش خراب شده و کسی هم درست تعمیر نمیکنه. این لپتاپ رم 2GB داره. میخوام یه کارت گرافیک از نوع دسکتاپ با حافظه 512MB بهش وصل کنم و از این کارت گرافیک استفاده کنم. چطوری میتونم کارت گرافیک خود لپتاپ رو کور کنم و به جاش از این کارت گرافیک استفاده کنم؟
خرابی میتونه از کابل نمایشگر و سوکت و منبع تغذیه و ... هم باشه اما اگه خرابی از خود کارت گرافیکی باشه، دارید در مورد Intel Graphics Media Accelerator X3100 صحبت می کنید که روی مادربورد لپ تاپ تون قرار داره. نه لپ تاپ تون جایی برای نصب شدن کارت گرافیکی دسکتاپ داره و نه توان تغذیه کردنش رو داره. اگه خرابی از خود Intel GMA X3100 باشه باید از روی یک مادربورد مستعمل یا لپ تاپ خراب دیگه ای براتون یه سالمشو پیدا کنند، چیزی نیست که همینطوری از بازار بخرید.

ali.2

Active Member
شما تبریز کسی رو سراغ داری که بتونه تعمیرش کنه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا