آهنگ سازی الکترونیک

cyclops

New Member
کمک کنید....................جبران میکنم.......................کمک کنید......................................کمک کنید............
سلام من تازه امروز عضو این سایت شدم تا بلکه یکی بتونه چند تا برنامه ی توپ به همراه آموزش هاش رو بهم معرفی کنه
البته من به سبک سایت هایی شبیه همین سایت وارد نیستم چون تازه داشتم یه چیزی یاد میگرفتم که کنکور پیش اومد مجبور شدم یه سال کامپیوتر رو جمع کنم و..........
در هر صورت استعداد خفنی تو موسیقی دارم (دوستام و اطرافیان میگن) ترانه سرایی میکنم تجربه ی آهنگ سازی با دنس ای جی هم دارم نزدیک به دو تا سر رسید ترانه ی خفن دارم و باید خیلی فوری آهنگ سازی یاد بگیرم چون با دو تا از دوستام گروه زدیم و قراره ترانه ها و آهنگ ها کار من باشه لطفا کمک کنید!!!!!!!!
هر کی تو این راه کمکم کنه قول میدم هم اسمشو تو شوهامون بنویسیم (یکی از اعضای گروهمون ویدئو سازه خفنه) هم به روش خودم جبران میکنم(هر کاری در زمینه ی ترانه و موسیقی داشته باشه کوتاهی نمیکنم) تا زیر دین کسی نمونم.
قول میدم تو آینده اسممو زیاد میشنوین(حالا نگین چه از خود راضیه ولی حقیقته ببینین کی گفتما)
کمکم کنید از خجالتتون در مییام(اجرتون با امام حسین)
البته من دارم میرم سفر(مکه) چند وقت دیگه کمکاتون رو میخونم
چاکر همگی
babak cyclops:twisted::twisted::razz:

aj-graphic

Member
سلام منم موسیقی کار می کنم ولی در کل نفهمیدم چی می گی؟واضح تر بگو

cyclops

New Member
یعنی یه سایتی یا جایی که برنامه های آهنگ سازی و میکس و افکت گذاری رو صدا رو به صورت رایگان به همراهه آموزش هاش داشته باشه
یه برنامه هایی با امکانات بیشتر از دنس ای جی و حرفه ای تر از اون

mostafa_cs

Well-Known Member
سلام آقا بابک.
ببین دوست گلم اینجا انجمن گرافیک هستش و طبیعتا افراد کمتری سررشته از موسیقی دارند شما واسه اینکه بتونید پاسخ خوبی دریافت کنید بهتر بود توی سایر قسمتهای سایت میگشتید تا بخش مربوط به موسیقی رو پیدا کنید(که البته همچین انجمنی رو توی مجیدآنلاین ندیدم)
در واقع این کار شما یعنی رعایت نکردن تعهدی که هنگام عضو شدن باهاش موافقت کردید.
من یه سایت سراغ دارم که انجمن موسیقی داره.
پیغام خصوصیتون رو چک کنید لینکش رو واستون گذاشتم.
فعلا یا حق...

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خوش اومديد.
toyou.gif

لطفا قبل از پست زدن به انجمني كه انتخاب ميكنيد بيشتر دقت كنيد.

منتقلش ميكنم به بخش ميكس و مونتاژ شايد بچه هاي اونجا بتونن كمكتون كنن.

DJ3_mohammad

New Member
برنامه لیزری کردن صدا می خوام . ملودین رو اونم با کرکش. اگه لوتف کنید ممنون می شم.

DJ3_mohammad

New Member
از دیروز تا حالا کسی یه برنامه ی کوچولوی ملودین رو لینکی چیزی نکرده؟ بابا آخه نیاز دارم.

جدیدترین ارسال ها

بالا