آموزشDirector MX

efatima

New Member
سلام.من فاطیما هستم.هر چی تو نت گشتم مبحث یا مقاله حسابی تو دایرکتور ندیدم.من کتاب دایرکتور موسسه فرهنگی دیباگران نوشته شهلا واحد رو دارم.اما کافی نیست.من مرجع فارسی نمونه پروژه دردایرکتور میخوام و مقالهای که روال یادگیری رو تسریع کنه.ممنون که کمکم کنید.

nima_dir

Active Member
سلام دوست عزیز
ورودتون رو میتبریکم.
خوب برای اموزش فارسی تنها یه کلمه میتونم بگم:متاسفم.
البته یه کتاب فارسی هست که فکر کنم 10 فصل از یه کتاب 24 فصلیه انگلیسی رو ترجمه کرده(طرف سوادش تا همین حد بوده) دیگه اون بهترین کتابه فارسیه. میتونین از میدون انقلاب پیدا کنین.
بعدشم سعی کنین انگلیسی بخونین چون کاملتره
سوالی هم بود مطرح کنین
موفق باشین

efatima

New Member
نمونه پروژه در director

ممنون .از لطف و راهنماييتون.راستي اسم اون كتاب رو نگفتيد.من بيشتر نظرم رو نمونه sample هست.پروژه هاي كوچك در Director

nima_dir

Active Member
سلام دوست عزیز
والله اسم اون کتاب فکر کنم دایرکتور ام ایکس 2004 باشه و اگر پیدا کردین یه سی دیه مثال هم داره
موفق باشید

متاسفانه در زمینه دایرکتور در ایران منابع خوبی وجود نداره چند تا سی دی آموزشی و کتاب از همه اینها بهره ببر
یادت باشه بهترین یادگیری تمرین، تمرین و تمرین هستش
توقع نداشته باش یک هفته ای همه چیو یاد بگیری مطالبی وجود داره که توی هیچ سایت، کتاب، سی دی و ... گفته نشده اونم تجربه هستش
بازم می گم از هر ابزاری استفاده کن ولی شرط موفقیت فقط تمرین هست.
یه دعای کوچکم واسه ما بکن

nimadb54

Member
آموزش Director توسط Director

برای آشنایی با قابلیتهای دایکتور برای ایجاد برنامه های مختلف یک سری به سایت www.learninweb.com بزنین
در این سایت با استفاده از دایرکتور تقریبا 83 برنامه آموزشی تولید شده است
نکته جالب در این برنامه ها اینه که فایلهای دایرکتور مربوط به هر نرم افزار آموزشی از اینترنت بصورت خودکار دریافت میشه!

برای مشاهده لیست سرفصلهای آموزش دایرکتور به لینک زیر میتوانید مراجعه کنید.
http://www.learninweb.com/product_detail.php?uid=45

جدیدترین ارسال ها

بالا