آموزش FrontPage

وب

Member
Ghamnevis گفت:
سلام

وب عزيز باز هم ممنون !

من براي شما يك پ.خ فرستادم اما هنوز در Outbox مونده و ارسال نشده !!! الآن 2 روزه !

براي همين اينجا خدمتتون عرض كنم كه من در حد توانم و فرصتم به شما كمك ميكنم !

راستي بهتره كه آموزش را در يك تاپيك جديد شروع كنيد نه در يك تاپيك كه موضوع اصليش درخواست هست ! ميشه از مدير انجمن پيمان بخواهيم كه يك تاپيك را در بالاي انجمن قرار بده به صورت مهم و قفلش كنه بصورتي كه فقط شما امكان ارسال داشته باشيد ! يا اصلا قفل هم نكنند !

به هر حال موفق باشيد

سايان

من با شما کاملا موافقم

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام..

شرمنده به خدا انقدر گرفتار بودم كه نشد.. من با پيمان صحبت ميكنم تا تاپيك را ايجاد كنه..

شما فعلا همينجا ادامه بديد تا بعدا پستها را از اينجا به تاپيك آموزش منتقل كنيم ;)

سايان

وب

Member
Ghamnevis گفت:
سلام..

شرمنده به خدا انقدر گرفتار بودم كه نشد.. من با پيمان صحبت ميكنم تا تاپيك را ايجاد كنه..

شما فعلا همينجا ادامه بديد تا بعدا پستها را از اينجا به تاپيك آموزش منتقل كنيم ;)

سايان
حتما

تا بعد

lestrange

Member
اجازه هست من هم نظر بدم؟
با اجازه
من از بچگی که کارخونه دارو گر بود ;) كتاب هايي كه خوندم همیشه اول اموزش تاریخچه اون برنامه رو میگفت بعدش بار ها شو معرفی میکرد ش بعد تر ش میومد گزینه های هر کدوم رو معرفی میکرد وقتی تموم میشد در اون موضوع یه ادم حرفه ای میشد طرف وسلام و گرنه ادم بخواد فرونت پیج رو به صورت که طرف یاد بگیره یاد بگیره دو سوته میگه کد ها خالی میکنی حالا جا به جا شون کن درس ما تموم شد :))
اینجا هم قابلیت رنگی داره میتونید با عکس توضیح بدید خیلی برای اموزش کمک میکنه
این هم نظر یه کوچیک تر امید وارم بی مورد نگفته باشم فعلا

وب

Member
درست است دوست عزيز
بايد اينو در پيرو گفته اي شما عرض كنم كه در اين تاپيك سطح رو من و دوستان از يك متوسط استفاده كرده ايم.
به دليل اينكه اكثر دوستان آشنايي جزي با اين نرم افزار دارند.

در آموزش گرافيك يا همان عكس يكي از بهترين راه هاي آموزش است ولي اينرو بايد در نظر گرفت كه بعد از اين كار سرعت بارگزاري صفحه براي گروهي از دوستان ما به دليل نداشتن خطوط پر سرعت با مسكل مواجه مي كند.

در آخر از شما تشكر مي كنم پيشنهاد عالي بود.
البته سعي همه اين است كه بهترين ها را در يام فروم قرار دهند.

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
سلام
من يه خورده دير به اين تاپيك رسيدم
مشكل من اينه كه چون تمام زير و بم فرانت پيچ رو بلدم و تا حالا تمام سايتهايي كه بستم با فرانت پيچ انجام شده و پابليش اونها رو هم با فرانت پيچ انجام دادم نمي دونم آموزش رو از كجا شروع كنم .
فقط تنها فكري كه به نظرم اومد اينه كه دوستان با فرانت پيچ كمي كار كنند يا نمونه هايي رو از سايتهاي مختلف ببينن و مشكلات خودشون رو مطرح كنن يا آدرس اون سايت به خصوص رو قرار بدن تا مشكل اونها حل بشه و در اون زمينه به خصوص آموزش داده بشه.
با اين روش كم كم آموزش كامل مي شه (البته به شرط اينكه سوالات تكراري پرسيده نشه)
به نظرم اين روش براي كساني كه با كامپيوتر كمي آشنايي دارند بهترين روشه تا اين كه به قول دوستمون تازه بخواهيم از صفر شروع كنيم و بگيم حالا مثلا اين منوي Open يا اين منوي Save يا مانند آموزشهاي ديگه بخواهيم از ابتدا شروع كنيم.
به نظر من هم فرق فرانت پيچ با فتوشاپ و نرم افزارهاي ديگه اينه كه به قول آقا سايان ايده زياد مطرح نيست و شما ايده هاي گرافيكي اجرا شده در برنامه هاي گرافيكي ديگه رو در اين برنامه پياده مي كنيد و چيزي كه در اين پياده كردن افكار ممكنه وجود داشته باشه مشكلات احتمالي است.
پس حل اين مشكلات و جواب دادن به آن بهترين راه براي آموزش فرانت پيجه . آلبته به نظر من
در هر صورت براي رفع مشكل و نه آموزش از ابتدا من در خدمتم . همه جوره

موفق باشيد

مهدي

kurbi

New Member
سلام عزیزیان یک کتاب برای آموزش front page یا expression web میتونید معرفی کنید. تشکر

arashonline

Well-Known Member
با سلام !
برای ساختن کامپوننت های برنامه فرات پسج مثلا ارسال نظر و بقیه چکار باید کرد !
وقتی میسازی یه پیغامی رو صفحه میزنه !
من دقیقا نمیدونم !

جدیدترین ارسال ها

بالا