آموزش گذاشتن دكمه روي اشيا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

black-die

Active Member
دوستان لطفا از موضوع اين تاپيك خارج نشين :دالبور..دالبور
----------------------------------------------
ماندانا جان خيلي خوب بود ...
ممنون.

anti-life

Active Member
بابا انگاري انتي برگشته ها ...... اين چيزا ديگه براي تو كه بلك باشي بايد آشنا باشه پسر

اين انتي و ماندانا به هم ميرسن نميدونم چرا دعوا شون ميشه همش .
بابا تفاهم ندارين چرا ميرين تو تاپيك همديگه پس.
ماندانا جون دستت درد نكنه جالب بود

Mandana

Active Member
چشم من ساكتم....از همه دوستان ممنون لطف دارن.سالار جان همونطور كه نوشتم آموزشو از يه سايت ديگه گرفتم پس عكسها هم مال همونجاس.در مورد فايل psd بگم كه والا اونجا نداشت كه براتون بذارم.ولي امشب سرچ ميكنم تا خدا چي بخواد
++++++++++++++++++++++++++++

anti-life

Active Member
خوب ماندانا يك فايل pds بساز بده ... ديگه اينم فكر كردن داره ......

در مورد پيمان جون بگم كه بابا سعي خودم رو ميكنم ولي به خدا تقصير من نيست ..... اين حركات عاديه ...... :قزميت

Mandana

Active Member
اولا pds نه و psd .ثانيا چشم گفتم كه.ولي خودم بسازم؟خود سالار بهتر ميسازه كه!

anti-life

Active Member
د آخه شما يه چيز ديگه ميسازي ..... در ضمن اين سوتيا كه ميگيري عاديه .... د چند بار بگم اينا مادر زاديه . :قد قد

anti-life

Active Member
نه اينجوري نميشه ..... ماندانا ميره براي من آدم جمع ميكنه :دي ......

بابا دارم شوخي ميكنم سارا چي جدي گرفتي ..... انگاري ما رو يادت رفته ها ....... :اشكول تپه

anti-life

Active Member
نه ترس ..... من بخوام قفل ميشه ..... تازه چيزي نگفتم كه بخواد اينم قفل شه ...... نترس ....

Mandana

Active Member
مرسي سارا جان.آنتن توهم بيخيال.سارا امشب از تختخواب افتاده پايين.در ضمن سارا خودتو ناراحت نكن تاپيكهاي من عادت دارن به قفل شدن.آنتن كارتو بكن

Masih

Well-Known Member
آنتي فكر كنم از 761 ارسالي كه داشتي (تا اين لحظه) 753 تا توي اين تاپيك بوده. لطفا تموم كن بحث رو و شما هم ماندانا.

مسيح.

anti-life

Active Member
والا مسيح جان خوبه ديگه من رو تو بايد بشناسي .... من خيلي وقته تاپيك ول ميدم ...... بخوام جواب دارم بدم ...... ولي آخه سوالي نميبينم كه جواب بدم ........

در ضمن ما كه كاري به كار كسي نداريم ...... اگه خيلي سختهتونه ميتونم دوباره هم از اينجا برما ... مثل همين يه ماهي كه نيومده بودم .!

Peyman-Pop

Active Member
آنتی جان اینجور تاپیک ها رو درست نیست منحرف کنی‌ ‌.

اگه باز هم از اینجور ارسال ها تو این تاپیک بکنی‌ مجبورم تمامی‌ ارسال هات تو این تاپیک رو پاک کنم .

ماندانا آموزش تو هم جالب بود، خسته نباشی‌ .

پیمان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا