[DataLife] آموزش طراحی قالب دیتالایف

itlor

Member

:tavajoh::tavajoh::tavajoh::tavajoh::tavajoh::tavajoh::tavajoh::tavajoh::tavajoh:

با سلام
ببخشید من میخواستم بگم لطفا تو به خدا پیر پیغمبر اگه میشه یه فیلم از آموزش طراحی قالبهای دیتالایف به زبانش هم کاری نداشته باشید که انگلیسی حرف میزنه یا زبان دیگه ای بزارید هر آموزشی رو دیدیم اصلا به دردنخور و آشغاله حداقل خودتون دست به کاربشین و فیلمش رو درست کنید به خدا فقط و فقط یه کم همت میخواد بابا پولش هم هرچی بود میدیم
باتشکر

progpars

progpars.com
والا کلاً همه دارند با همین آموزش یاد میگیرن و کارشون رو راه انداخته .
حالا یه کتاب میخواستم تالیف و به چاپ برسنونم البته نه به صورت pdf یک کتاب جامع تر .
ولی باید ببینم ارزششو داره که این کارو بکنم یا خیر

itlor

Member
با سلام برادر من اگه میخواید مخاطب بیشتری رو جذب کنید به صورت فیلم باشه فکر کنم فروشت بیشتر و بالاتر باشه آخه کتاب ها و جزواتی رو که من از اینترنت گیر اوردم همش گنگ و نامفهومه

restles20

Active Member
سلام
منم همچین مشکلی دارم البته نه به اندازه دوست خوبمون که این تاپیک رو ایجاد کرده
من مقداری با دستورات دیتالایف و همین طور html و css آشناییت دارم اما نمی دونم چه طوری باید شروع به کار کنم
به فارسی ترجمه کردن قالب های خارجی و یا اضافه و حذف کردن برخی از قسمت های یه قالب فارسی رو بلدم و مشکلی توش ندارم اما وقتی می خوام از صفر شروع به طراحی یه قالب دلخواه کنم به بن بست می خورم و اصلا نمی دونم باید از کجا و به چه صورتی شروع کنم
ممنونتون میشم دراین باره مقداری صحبت کنید
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا