آموزش ساخت Username و password و صفحه ورودی در ASP.net

hno

Member
سلام
من تا حالا چنیدین تاپیک باز کرده ام که هیچ کدومشون جواب نگرفتمند. خواهش می کنم یکی جواب این سوالمو بده.
من در حال یادگیری Asp.net با MSDN مکروسافت هستم . به یه بخش جدیدی رسیدم که در مورد ساخت صفحه ی Login است . از هیچ کدی برای آن استفاده نکرده و به یه روش دیگه گفته. گفته که از منوی website > asp.net configuration رو کلیک کن و بعدش تب Security می شه user جدیدی تعریف کرد که وقتی من این کار رو میکنم ارور میده و انجام نمی شه. خواهش می کنم یکی از دوستان نحوه ی کار رو به من آموزش بده .
با تشکر

zorig4fun

Member
اروور احتمالا برای کانکشن شما میباشد

درکل اگر شما شک وبسایت دارید که میخواهید از ممبر شیپ استفاده کنید در فریم ورک 2 یک ممبر شیپ قوی درنظر گرفته شده است
این ممبر شیپ پروایدر به صورت پیشفرض میباشد که میبایست تغییراتی در وب کانفیگ بدهید.

Server Error in '/' Application.

نداشتیما

اروور احتمالا برای کانکشن شما میباشد

درکل اگر شما شک وبسایت دارید که میخواهید از ممبر شیپ استفاده کنید در فریم ورک 2 یک ممبر شیپ قوی درنظر گرفته شده است
این ممبر شیپ پروایدر به صورت پیشفرض میباشد که میبایست تغییراتی در وب کانفیگ بدهید.

www.melorin.net

از سايتهای من هم ديدن کنيد
www.prapper.com
www.DrZ3D.com

zorig4fun

Member
این یکی از نقاط ضعف ای اس پی دات نت میباشد که امیدوارم در فریم ورک 3.5 اصلاح شده باشد

درکل این ارور راه حل کاملی ندارد و گاهی وقتها برای گرید ویو نیز اطفاق میفتد البته این ارور در سرور ایجاد شده و بر روی کامپوتر شخصی ایجاد نمیشود

من خودم اسم اپلیکیشن در ممبر شیپ را عوض کردم و دیگر این ارور را نگرفتم ولی کدی هست که در وب کانفیگ باید اضافه کنید که یادم نیست چی بود اگه پیدا کردم براتون میزارم ولی اون هم 100 درصد مشکل را حل نمیکند.

اگه با سرور خود هم تماس بگیرید و بگید که این مشکل را دارید شاید راهنمائی بهتری کنند.

سلام خدمت همه دوستان عزیز ... من یه سوالی داشتم

ما داریم یک سایت طراحی می کنیم که تو قسمت لاگین با یه مشکل برخوردیم و اینه که اگه افراد مختلف موقع ثبت نام ایمیل یکسان وارد کنند هیچ ایرادی نمی گیره ... یعنی یک نفر با یک ایمیل میتونه چندتا شناسه داشته باشه ... ممنون می شم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ..

نماز روزه ها قبول :rose:

rb_640

New Member
اگر از کنترل دات نت استفاده می کنید که تو وب کانفیک باید تنظیم کنید ولی اگر خودتون می نویسید باید اول یه سلکت بزنید و اگر وجود داشت پیغام مناسب رو میدید ولی اگر هم وجود نداشت که ثبتش می کنید.

یه سوال دیگه

چه کدی رو باید در صفحات یا مستر پیج بزنیم که سایت در همه browser ها درست نشون داده بشه ؟؟؟؟

مثلا الان تو فایر فاکس درست نمایش داده نمی شه؟؟

tarhebartar

Member
برای این کار اول باید با دیتا ریدر چک کنی بعد اجازه ثبت نام بدی

سلام خدمت همه دوستان عزیز ... من یه سوالی داشتم

ما داریم یک سایت طراحی می کنیم که تو قسمت لاگین با یه مشکل برخوردیم و اینه که اگه افراد مختلف موقع ثبت نام ایمیل یکسان وارد کنند هیچ ایرادی نمی گیره ... یعنی یک نفر با یک ایمیل میتونه چندتا شناسه داشته باشه ... ممنون می شم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ..

نماز روزه ها قبول :rose:

rb_640

New Member
خوب باید ببینی که چه کدی گذاشتی که صفغحاتت تو فایرواکس نشون نمیده.مثلا کدای جاوااسکریپت یا ...

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
شما از این کد استفاده کن تو web.config

<!--Membership-->
<membership>
<providers>
<clear/>
<add name="AspNetSqlMembershipProvider" type="System.Web.Security.SqlMembershipProvider, System.Web, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a"
connectionStringName="LocalSqlServer"
enablePasswordRetrieval="false"
enablePasswordReset="true"
requiresQuestionAndAnswer="false"
applicationName="/"
requiresUniqueEmail="true"
passwordFormat="Hashed"
maxInvalidPasswordAttempts="5"
minRequiredPasswordLength="5"
minRequiredNonalphanumericCharacters="0"
passwordAttemptWindow="10"
passwordStrengthRegularExpression=""/>