آموزش ساخت كاتالوگ در فلش

masiha_186

Member
سلام ميكنم به تمامي دوستان گلم:)
ممنونم كه اينقدر به من لطف دارين و وقت گذاشتين و جواب پيام منو دادين.
ضمن تشكر مجدد از همه شما عزيزان من ميخوام پروژمو خودم بنويسم چون موقع ارائه پروژه به مشكل بر ميخورم طراحي هاشو تمام كردم و فقط مونده يه سري كارهايي كه تو فلش بايد انجام بشه من بيشتر به آموزش فلش احتياج دارم تا پروژه آماده.
الانم كلي سوال از فلش دارم اما هيچ جوابي براش ندارم.
بلاخره از همتون ممنونم:rose:
سلام و خسته نباشید شدید خدمت شما دوست عزیز
من از نیت دیگر دوستان اطلاع ندارم و لی قصد من تنها همین بود که شما فرمودین و اصلا هم به دنبال این نبودم که پروژه رو براتون آماده کنم و بدم خدمتتون . در هر صورت بازم میتونین رو کمک من حساب کنین برای جواب به سوالاتون هم اگر در بخش آموزش سایت به نتیجه نرسیدین می تونین از کتاب آموزش حرفه ای فلش (انتشارات دیباگران) استفاده کنین . خیلی کتاب مفیدی میتونه باشه اگر هم مایل هستید من یک نمونه فایل براتون بذارم و شما با برسی اون بتونین فایل خودتون رو دست کنین بازم شرمنده اگه من منظورم رو بد رسوندم ببخشییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید:)

gole@sorkh

New Member
دوست عزيزم ممنون ميشم اگه اين كار رو بكنيد و نمونه فايل رو برام بزارين.
با تشكر :rose:

P.T

New Member
گل سرخ عزيز سلام
چه تاپيك باحاليد داريد
راستش من دارم يه پروژه طراحي مي كنم نياز به چندت انيميشن و باتن دارم كه لينك كنم به برنامه دلفي 7
اما هيچي بلد نيستم فقط مي دونم كه امكانش هست
گل سرخ اين جور كه از حرفاتون فهميدم پروژه شما هم يه چيزي تو همين مايه هاست.
ميشه كمكم كني يادم بدي بايد چيكار كنم؟
ممنون ميشم
از بقيه دوستان هم خواهش مي كنم اگه چيزي در اين رابطه مي دونن به من كمك كنن و ساخت انيميشن با فلش رو بهم ياد بدن.
از همه تون ممنونم
:rose:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

شما شروع به ساخت كنيد به هر كجا كه به مشكل برخورد كرديد مطرح كنيد تا توسط دوستان بررسي بشه

موفق باشيد

• Like
Reactions: P.T

P.T

New Member
ممنون از توجهت به مطلب من
راستش من هيچي از فلش بلد نيستم
لطفا بگيد بايد چيکار کنم؟
:sad:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

خوب براي شروع اگه زبان انگليسي خوبي داري بهترين مرجع Help برنامه است ولي اگه نه كتاب آموزش حرفه اي فلش / ديباگران هم

خوبه البته فقط براي اينكه راه بيفتي براي بقيش هم بايد با اكشن ها اينقدر كار كني تا راه بيفتي

هرجا هم به مشكلي برخورد كردي مطرح كن تا بررسي بشه تا راهنمايي بشي

موفق باشيد

gole@sorkh

New Member
گل سرخ عزيز سلام
چه تاپيك باحاليد داريد
راستش من دارم يه پروژه طراحي مي كنم نياز به چندت انيميشن و باتن دارم كه لينك كنم به برنامه دلفي 7
اما هيچي بلد نيستم فقط مي دونم كه امكانش هست
گل سرخ اين جور كه از حرفاتون فهميدم پروژه شما هم يه چيزي تو همين مايه هاست.
ميشه كمكم كني يادم بدي بايد چيكار كنم؟
ممنون ميشم
از بقيه دوستان هم خواهش مي كنم اگه چيزي در اين رابطه مي دونن به من كمك كنن و ساخت انيميشن با فلش رو بهم ياد بدن.
از همه تون ممنونم
:rose:

سلام دوست من
ممنونم نظر لطفتونه همونطور كه دوستمون گفتن بايد از پايه شروع كنيد البته من هم همينجا و به كمك يكي از دوستان ياد گرفتم كه بايد چه كاري انجام بدم من لينك باتن ها و كمي ساخت انيميشن رو ياد دارم البته در سطح مبتدي نه پيشرفته اگه كمكي از دستم بر مياد دريغ نميكنم سوالي هست در خدمتم شما امر بفرمايين من هم به كمك دوستان جواب ميدم.
آرزوي موفقيت دارم براتون:rose:

• Like
Reactions: P.T

P.T

New Member
سلام دوست من
ممنونم نظر لطفتونه همونطور كه دوستمون گفتن بايد از پايه شروع كنيد البته من هم همينجا و به كمك يكي از دوستان ياد گرفتم كه بايد چه كاري انجام بدم من لينك باتن ها و كمي ساخت انيميشن رو ياد دارم البته در سطح مبتدي نه پيشرفته اگه كمكي از دستم بر مياد دريغ نميكنم سوالي هست در خدمتم شما امر بفرمايين من هم به كمك دوستان جواب ميدم.
آرزوي موفقيت دارم براتون:rose:
'گل سرخ عزيز ممنون ميشم اگه کمکم کني و بگي براي شروع بايد چيکار کنم؟
راستش من هيچي بلد نيستم
ميشه لينک باتن ها رو بهم بدي؟
:cry:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

براي شروع بهتره يك كتاب آموزشي بخري كه با برنامه فلش بيشتر آشنا بشي

لينك چه Buttoni رو مي خوايد ؟

شما هرچي در مورد Button مي خوايد سرچ كنيد و اگه پيدا نكرديد همينجا مطرح كنيد

موفق باشيد

P.T

New Member