آقا مجيد چي شد؟

ied

Member
سلام!تيم چي شد براي فارسي كردن!ر ضمن يه سوال داشتم مي دونم بي ربطه ولي حالا مي پرسم!
من می خوام یه سایت بزنم با نوک می شه یه راهنمایی بکنین که چجوری باید اونو نصب کنم اگه می شه کامل توضیح بدین!!!ممنون می شم پیامای من نرسید!!!1 قالب +قسمت ادمین فارسی شده رو براتون فرستادم یا علی

ied

Member
آقا مجيد من دارم روي اينا كار مي كنم خوشحال مي شم كمكم كنيد فعلا دارم زباناش رو فارسي مي كنم از امشب شروع مي كنم!
xoop
geeklog
phpx
خوشحالم می کنید اگه کمک کنید! :oops: :roll: :wink:

swi

Member
سلام عزيز
براي نواك بهترين سايت اينجاست . www.farsinuke.com فارسي هم هست . هر موردي كه مشكل داشتي تو انجمن هاش برو بپرس . راستي اگه بتوني يه مقاله در مورد فارسي كردن اين ها و طرز فارسي كردنش بنويسي خيلي باحال ميشه . مقاله قبليت خيلي حال كردم .

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
ied جان راستش من هنوز نرفتم پيغامهامو چك كنم اما مطمئنا اومده..
فقز خواهشي كه داشتم اينه كه اينجور مسايل كه حالت شخصي داره رو به همون صورت پيغام خصوصي يا ايميل ارسال كنيد اگر هم در جواب دادنش هم دير كردم معذرت ميخوام اما جواب رو ميدم بهتون حتما

در مورد تيم فارسي سازي من كه حرفي ندارم آخه كسي كه اعلام آمادگي نميكنه بچه ها بايد جمع بشن و يك گروه تشكيل بديم

مجيد

kami_mz

Well-Known Member
سلام.
ببخشيد اين حرفمو حمل بر فضولي نكنيد مي خوام زحمتتون كمتر بشه از بين اين سيستم هايي كه گفتيد xoops فارسي شده. توي سايت www.iranphp.net هم قابل دريافت هستش. ولي اون geeklog چيز باحاليه حتما اين كار رو بكنيد.
موفق و پاينده باشيد :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا