بی بی کد ------------آشپزخانه و پذیرایی -------------

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام وقت بخیر
1- پرده اصلا مدل خوبی نیست. با خیلی ضریف تر سبک تر باشه. پرده های viz people fabric خوبن
2- زاویه دوربین خوب نیست. باید ارتفاع عکس رو بیشتر کنی که پایین بالا بهتر دیده بشن
3- اسکیل خیلی از لوازم دست خرده. لوستر پرده. بهتر هست اسکیل دست نخوره. مدل آماده ها معمولا اوکی هستن.
4- انتخاب مدل ها باید خیلی با سلیقه تر باشه. برای بهتر شدن سلیقه خیلی باید کار ببینین. آرشیوتون هم باید کامل باشه.
مثلا تی وی اینطور تو بازار داریم؟ مدل کردن tv خیلی سخته؟ برو سایت lg ابعاد یه تی وی 55 یا هر اینچ رو در بیار. بعد کافی هست یه باکس بکشی با 2 تا inset توی ادیت پلی تمومه!
5- لوستر اصلا خوب نیست. هالوژن ها به شدت بزرگن. اگه میخواین بزرگ بزنی از آرشیو model plus model 4 استفاده کنی بهتره
6- جدا چیه توی بازار مد شده رنگ نور شلنگی نارنجی آبی ... خدا وکیلی خودمون حاضریم توی این خونه زندگی کنیم! بابا روز اول دانشگاه هارمونی رنگ همنشینی رنگ به ما یاد دادن!
الان تعداد رنگ توی صحنه شما چند تاست؟ توی کار حرفه ای خارجی یا سایت archdaily چند تاست؟؟؟
توی کار شما این همه رنگ چقدر با هم همخوانی دارن ؟ توی کار حرفه ای ها چطور؟!
همه مشکل ما از ندیدن هست. هینطور آرچ مدل مادر مرده رو باز میکنیم همه چی رو میریزیم توی گود. شما باید اول طراحی یاد بگیری.
از نقد من ناراحت نشو. می تونم با زدن یه کلید تشکر بی تفاوت از کنار کار رد بشم .اما شما کافی هست یه مقدار بیشتر تلاش کنی.
هیچ وقت دیر نیست.
از سایت archdaily شروع کن. سعی کن یکی از کارهاشو کپی بزنی.باید اینقدر بزنی تا کم کم دستت بیاد داستان چیه
اگه فکر میکنی استعداد طراحی خیلی قوی نداری ( مثل خود من ) دنبال یه همکار بگرد. من شخصا وقتی کارام بهتر شد که تیم سه بعدی خودم رو با تیم طراحی شرکتم مچ کردم. سطح کار یهو جهش پیدا کرد.
با این وضعیت 10 تا کار دیگه بزنی هیچ پیشرفتی دیده نمیشه.
اگه دقت کرده باشی اصلا وارد فنی کار نشدم مثل اینکه هیچ متریالی خوب نشده. بله رفلکت گلاسی دادن کار سختی نیست اما وقتی بدونی نور ها رفلکت ها کجا باشن خودشون رو نشون میدن.
تنظیمات رندر خیلی مهم نیست اما این چشم آدم که باید صحنه رو روشن ببینه. این خونه همه نورها روشن هست بازم تاریک شده.

حالا پیشنهاد ها...
اول از همه سچوریشن رو کم کن
زاویه دوریبن رو یه متری بزار لنز رو 24 اینها بزاری خوبه
وجنتگ رو از دوربین بردار
کف زمین چی هست اخه!! سرامیک سفید یا چوب پارکت خوش رنگ بزار.
رنگ تمام چوب ها یکی بشه یا آخرش 2 تا .. با پارکت کف روی هم 3 تا چوب نزدیک به هم داشته باشی
هالوژن های سقفی رو میخوای ببینی فردا مغازه لوستر فروشی 20 ثانیه برو داخل از نزدیک بیننی ابعاد دستت میاد
نور ها یکسان بشه شلنگی خیلی بد شده. ایکاش طراح های ما می دونستن با طراحی این سقف کاذب ها چه جنایتی در حق بچه ها میکنن! میدونستین اثبات شده کسانی که سقف کاذب دارن آمار ابتلاع بچه ها به آسم چند 30 درصد افزایش پیدا میکنه!؟! چون هیچ وقت تمیز نمیشه حشره ها میمیرن کم کم گرد میشن وتوی فضا معلق.مقالش نوشته شده. توی گوگل سرچ بزنین
رنگ مبل صندلی آشپزخونه سعی کنی یکی بشه و این توی پرده یه تیکه از رنگ مبل رو وارد کنی
کوسن ها سفید باشه با سفید پرده یکی بشه
دیوار ها رنگ سفید بشه یا کاغذ خیلی سفید. بهتر هست دیگه مثل قدیم همه جا یه کاغذ نشه و هر دیوار مختلف کار بشه
ببخشید دیگه خیلی تند رفتم. یاعلی

جدیدترین ارسال ها

بالا