آشنایی کامل با phpbb و شناخت فایلها،کلاسها،توابع و ..

به یاد او::

امروز خیلی خیلی شارژم:oops: و از اونجایی که هر بار این طوری هستم یه کار جالب و جدید انجام میدم امروز تصمیم به این گرفتم که شروع کنم و برای دوستان عزیز که با phpbb کار میکنند به معرفی فایلها،کلاسها،توابع و خلاصه هر چیزی که تو این phpbb3 پیدا میشه بپردازم.:shock:

اگه اشتباه نکرده باشم تا امروز کسی دست به انجام همچین کاری نزده.

نکته مهم اینه که استفاده از مطالب این پست با ذکر نام نویسنده یعنی خودم بلا مانع هستش وگرنه کوفتتون بشه:D

خوب نکته مهم و اساسی این هستش که در phpbb با این همه عضمت فقط سه قسمت مهم وجود داره که اگه شما روی اونها مسلط بشید به راحتی میتونید اون رو به سلیقه خودتون پیشرفت بدید و به اصطلاح برای اون مد بنویسید!

این سه قسمت عبارتند از ::کلاسها،توابع،فایلها که در این تاپیک دونه به دونه رو معرفی میکنیم.

یه نکته کوچولو بگم و اون هم این هست که من اصلا وقت ندارم و ممکنه که بین آموزش ها کمی وقفه زمانی ایجاد بشه پس اصلا برای یاد گیری عجله نکنید!

و همچنین به خاطر همین کمبود وقت اصلا نمیشه که به سوال شما دوستان جواب بدم .پس سعی کنید که خودتون مطالب رو یه جوری بفهمین وگرنه که مشکل خودتونه:wink:(این دیگه چه جورشه!)

منتظر اعلامیه های بعدی ما باشید !!!

آخرین ویرایش:
به یاد او::

همه کلاس های به کار رفته در phpbb رو به عنوان شروع معرفی میکنم.نمیدونم کلاسی از قلا افتاهد یا نه اگه این طور بود لطفا برای تکمیل شئن لیست اون رو هم معرفی کنید ::

auth
auth_admin
bbcode
bbcode_firstpass
bitfield
compress
compress_tar
compress_zip
custom_profile
custom_profile_admin
fileerror
filespec
fileupload
ftp
ftp_fsock
jabber
messenger
parse_message
phpbb_hook
p_master
queue
session
smtp_class
template
template_compile
transfer
user

BetaMaster

Member
پیشنهاد 1 : فقط و فقط از دکمه
post_thanks.gif
استفاده شود.

پیشنهاد 2ز : پست های اضافی پاک شود (از جمله پست خودم)

جدیدترین ارسال ها

بالا