°● قوانین بخش ابزارها: پیش از ارسال پست خوانده شود ●°

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mandana

Active Member
خوب ازونجایی که احساس کردم یه تاپیک قوانین برای این ابخش هم مورد نیازه، این تاپیک رو زدم تا بعداً دوستان جدید الورود به مشکل برخورد نکنن. و منهم بدونم تکلیف چجوریه.چون اینجوری خیلی از دوستانی که جدید به انجمن میان تاپیکهایی رو میزنن که من مجبور میشم قفل کنم یا هر چی
دوستان لطف می کنن قبل از ارسال هر پست یا تاپیک این قوانین رو مطالعه می کنن و بعد اقدام به ارسال اون می کنن:

* تحت هیچ عنوان اقدام به بالا آوردن تاپیک های قدیمی نکنید.ممکنه خیلی ها تاپیک قدیمی رو بالا بیارند و در اون بپرسند لینک چرا خرابه! عزیز من لینکها مادام العمر نیستند.میتونین به چند نفر از کسانی که توی اون تاپیک پست زدن پیغام خصوصی بدید و ازشون درخواست کنید در صورتیکه اون رو دانلود کردند در اختیار شما قرار بدن یا لینک جدید به شما معرفی کنند

* حتی الامکان ابزارها رو جاهای آپلود کنید که مدت زیادی باقی بمونند

* حتما و حتما و حتما از ابزار یا پلاگین یا براش یا شیپی که میذارین یه عکس نمونه تهیه کنید و همراه لینک در تاپیکتون قرار بدید.در صورتی که حجم و کمی توضیحات هم در مورد لینک بدید هم خیلی بهتره

* ارسال پستها یا تاپیکهای تبلیغاتی در انجمن شدیداً ! و اکیدا! ممنوع می باشد.به زننده ی پستها یا تاپیکهای تبلیغاتی 2 عدد کارت زرد داده خواهد شد

* ارسال پستها یا تاپیکهای خلاف اخلاق یا مذهبی یا سیاسی ممنوع می باشد.به زننده ی اینگونه پستها یا تاپیکها 2 عدد کارت زرد داده خواهد شد

* این انجمن فقط برای گذاشتن ابزارها می باشد.سوالهای شما باید در این قسمت مطرح شوند:
http://forum.majidonline.com/forumdisplay.php?f=68

* فقط و فقط مجاز به گذاشتن لینکهای مستقیم می باشید.در صورتی که بر فرض شخصی لینک به سایت خاصی بده و بگه اینجا فلان چیز زیاده، باهاش برخورد خواهد شد

* اینجا مکانی برای گذاشتن ابزارهای مورد نیاز بچه هاست.نه محلی برای تعریف از سایتهاتون.خواهشمندم این مورد رو رعایت کنید و باز هم درخواست می کنمفقط لینک مستقیم در تاپیکهاتون قرار بدید

* از ارسال پستهایی که باعث ناراحتی یا توهین به کاربر دیگر می شود جداً! و شدیدا! خودداری کنید

* قبل از ارسال پست حتما سرچ کنید. و ابزارهایی که براشون تاپیک خاصی در نظر گرفته شده رو فقط ! در همون تاپیک قرار بدید.

با مراعات این قوانین و با همکاری هم انجمن بهتر و تخصصی تری خواهیم داشت
موفق باشید
im_033.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا