Hossein.59
امتیاز واکنش
17

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• [h=3]آغاز مسابقه نور پردازی Exterior شماره 1[/h]
    سلام داش حسین :rose:
    خوب با رفیق ما گرم گرفتیا !!! :)تا میتونی ازش استفاده کن که دریای اطلاعات همراه معرفت و بزرگواریه ... :neutral:
    خیلی باهاش خودمونی شدی من که چندساله میشناسمش اینجوری باهاش حرف نمیزنم !!! دمت گرم :lol:
    از آشنایی با شما خوشحال میشم.
    فقط متوجه نشدم که الان من قراره چه کاری برای شما بکنم؟ (منظورم از موضوع اینه، نه اینکه چه مبحثی توی ام ام بی مد نظرتونه)
    به نظرم این مقدمه ها لازم نیست، بدون تعارف و راحت باشید.
    دقیقا برای چه کاری؟
    به طور عمومی من تقریبا هر موقع که در توانم باشه برای کمک یا راهنمایی در خدمتم و اگر از دستم بر بیاد به هر کسی که باشه در هر زمانی قطعا دریغ نمی کنم.
    شما موضوع خاصی مد نظرتونه؟
    عزیزم لطفا از این لحن های اغراق آمیز استفاده نکنید. شما خیلی لطف دارید. و بنده رو خیلی خیلی شرمنده می کنید.
    همونطور که گفتم واقعا چیز خاصی نمی دونم. ولی اگر چیزی بدونم و کسی بپرسه حتما دریغ نمی کنم.

موفق باشید انشاءا...
    سلام عزیزم.
    آسا لطف دارن. من رو شرمنده کردن. اینطوریام نیست. :-?
    من هنوز دارم خودم میام اینجا و یاد میگیرم. بهترین کار اینه که تشریف بیارید توی انجمن ام ام بی و سوالاتتون رو مطرح کنید. دوستان بسیار خبره ای هستند که حتما پاسخ می دن. البته در نظر داشته باشید که ابزار هایی مثل ام ام بی کم کم دارن از رده خارج میشن.(متاسفانه)
    من هم در خدمتتون هستم. هم اینجا میام. هم ایمیلم هست ([email protected]) هم موبایلم اگه خواستید.
    موفق باشید.
    سلام شرمنده نیستم کمی درگیر دنیا شدم ... ما دوست داریم داداش ...:wink:
    یاعلی ... :rose:
    سلام حسين جونم
    خيلی ممنون که ازم ياد کردی:rose:
    فکر ميکردم که تو هم همراه سيد و آسا از سايت رفتی...
    خب... خوبی،خوشی،سلامتی؟
    :rose::rose::rose:
    علیک السلام
    یا مرتضی علی ...:rose:محتاج دعاییم برادر ...
    سلام
    یک کار در حال انجام و چند آموزش, خوشحال میشم ازشون دیدن کنید.

[IMG][IMG][IMG][IMG]

ممنون و موفق باشید
    ممنونم حسین جان ....
    میبینم که با حامد ما خوب گرم گرفتیدا !!!! :wink:
    واقعا استاده تا میتونی ازش درس بگیر ... اویل درسشم اخلاق خوبشه که همهرو جذب خودش میکنه ....:green:
    یاعلی ...
    :rose::rose::rose:
    استاد خودتی،کوچولو ها رو بزرگ ميبينی...:rose:
    اسمشون رو بگو ،وجه مشترک پيدا کنيم:)
    سلام حسين جان:)
    مخلصيم،آقا با کدوم نرم افزارها کار ميکنی؟تری دی کار هستی يا در بخشهای ديگه فعاليت داری...:rose::rose::rose:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا