Domanjiri
امتیاز واکنش
359

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام و وقت بخیر

من در حال کار کردن و به روز کردن افزونه ای که شما برای پارس پیک نوشتین، برای یکی از مشتری هام هستم.
    ممنون میشم اگه بتونید در این زمینه راهنمایی یا کمک کنید.

با تشکر از شما
    سلام مرسی تو خوبی ؟
    خیلی وقته نبودی ! خوش اومدی
    با آرزوی موفقیت
    به من در جشنواره وب ایران رای دهید.
    وبسایت سرزمین عجایب کاندیدای بهترین انیمیشن http://directory.iranwebfestival.com/website/wonderlandmashhad.com
    وب سایت سروش رئوف کاندیدای بهترین انیمیشن http://directory.iranwebfestival.com/website/soroushraouf.com
    وب سایت فست فود باباطاهر کاندیدای بهترین سایت رستوران http://directory.iranwebfestival.com/website/babatahergorgan.com
    با تشکر از شما دوست عزیز
    هر چند حال و روز زمین و زمان بد است
    یک تکه از بهشت در آغوش مشهد است
    حتی اگر به آخر خط هم رسیده ای
    آنجا برای عشق شروعی مجدد است

تولد امام رضا رو به شما دوستای گلم تبریک میگم !
    ما هنوز زحمات شما یادمون نرفته انشا الله برگشتید که دیگه
    یا هنوز کار دارید
    من می خوام یک سیستم امتحان انلاین بنویسم هنوز شروع نکردم مزاحمت میشم
    نگید بخاطر همین احوالپرسی کردا
    ما همیشه محبت شما یادمون هست
    راستی میل تو به ما بده هرچند یکبار احوالتونو بپرسیم
    داش ما که همیشه در مقابل استادانی مثل شما شاگردیم ...
    در هر صورت خودم را محک می زنم در صورتی که من اولین بارم است که می خواهم توی این مسابقات شرکت کنم
    داش راستی این مسابقه فقط در زمینه html-javascript-css-jquery است ؟
    داش این از آقایی خودته که چه کنیم به دل ما نشسته ایی ما هم عین کنه ولکنت نیستیم ....:rose:
    چند وقتی که نبودی دلمان خیلی خیلی برایت تنگ شده بود می خواستم کلا انجمن ترک کنم (اینجا خیلی سرد شده بود) گروه پی اچ پی مجید آنلاین خیلی کم کارنند البته مدیران زحمت خودشان را می کشنند اما دست تنها .... بگذریم ...دلمان پره ...:green:
    امیدوارم توی این مدتی که نبودی کارهایت و دغدغه هایت به خوبی و خوشی پایان یافته باشد و پاینده و موفق باشی :rose:
    داش داشتم امضاتو نگاه می کردم به طراحی برخوردم ما که html-java بلدیم می تونیم تو بازی شرکت کنیم ...:green:
    به به به به سلام داداش گلم
    وقتی اسمتو توی لیست کاربران آنلاین دیدیم نگو داش چقدر خوشحال شدم ....
    ورود مجددتو به انجمن تبریک می گویم داش ....:rose:
    سلام دوست عزيز امروز داشتم همينجوري گشتي تو انجمن ميزدم ديدم جواب تاپييو دادين خوشحال شدم انشا ا.. هميشه موفق باشي اگه كاري داشتي و من مي تونم كمكت كنم بگو در خدمتيم
    داش سلام دیدم آنلاینی گفتم گپی بزنیم !!!!!
    خیلی ناراحت شدم دیدم داری خودتو بازنشسته می کنی
    بی تو انجمن پی اچ پی صفایی نداره
    زمانی که خودت بودی سوالات بچه ها زود تر به جواب می رسید
    اما چه کنیم به کی شکایت کنیم ..... قابل توجه مدیران:green:
    :rose: :rose:
    یه مدتی نیستم من... اگه پ.خ فرستادین و جوابی نگرفتین، دیگه بدونید جریان اینه...
    آقا تو روت شرمندم ميشه كل اون صفحه اي كه نوشتينو زيپ شدشو بزاريد من اومدم همه $row رو با $this_year
    عوض كردم اما ريخت به هم راستي شرط while هم ديگه حذف كردم
    عكس جوري كه ميش رو توي تاژيك براتون گذاشتم بازم ميگم تو روت شرمندم عرق شرم داره از سر و روم ميچكه:cry:
    آقا سلام من هر كاري كردم نشد يك خواهش دارم البته نگين زياد خواه شده
    من فايلو گذاشتم فكر نكنم وقت زيادي از شما بگيره خواهشا يك نگاه بندازيد اگه اين درست نشه كل كارم زير سوال رفته پس لطف بفرماييد يك دنيا ممنون:rose:
    سلام دوست خوب
    فقط بدون ارادت بهت زیاد پیدا کردم من اهل شیرازم اگر اومدی شیراز پیامم بزار در خدمتت هستیم بدون تعارف:wink:
    اگه اجازه بدین:green:
    دوست دارم اون تاپیکو ادامه بدیم سوال گذاشتم ممنون میشم نگاهی بهش بندازی آخه من با این تاپیک خیلی چیزا یاد میگیرم
    سلم دوست عزيز لطفا يك سري به سوالم بزنيد بدجوري منو ريخته به هم
    سلام
    با عرض پوزش شايد من سوالم رو بد نوشتم كاملا توي پست توضيح دادم كه چه اروري ميده لطفا ببنيد:)
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا