Iverson
امتیاز واکنش
215

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• من همیشه این کارو با ایندیزاین انجام میدم .
    البته چون فایل های پی دی اف به صورت وکتور هست میشه توی نرم افزار های وکتوری مثل کارل و ایلستریتور این کارو انجام داد.
    اما سرعت و دفت کار توی ایندیزاین بیشتره.
    نکته این که فقط میشه سایزو تغییر داد ولی در متن نمیشه تغییراتی اعمال کرد.
    بعد از تغییر سایز چه کار دیگه ای میخواید انجام بدید؟
    چون داخل خود فتوشاپ میتونید فایل pdf رو باز کنید.
    و موقع باز کردن ازتون سایز و رزلوشن رو میپرسه و میتونید سایز و رزلوشن مورد نظرتون رو بدید تا با سایز جدید براتون باز کنه.
    manozreton az taghire size yani kamo ziad kardane hajme? age are ke b akhodet barname adobe axrobat mishe inkaro kard ba barname nuans ham mishe ke kheyli ghavi hast
    سلام
    آره عزیزم . منم افتر کار میکنم
    راستی اگه پروژه آماده که به درد عروسی بخوره داری لینک بده
    با تشکر....
    باور می کنی یادم رفته .
    برای چند ماه پیش بود .

ترکینگ خیلی مبحث حرفه ای ای هست .
    خیلی کارا میشه باهاش کرد البته می گم سخته
    سلام
    تو سعی کن تا موتونی خودت عین نمونه ویدئو کوپایلوت با دوربین خودت بگیری ( با خودت یا کس دیگه ) بعد همراه با آموزش رو پروژه خودت کار کنی .
    الان نگران نباش خیلی .
    یواش یواش اگه واقعا وقت بگذاری .
    خیلی راحت می تونی به افتر مسلط بشی .
    --------

ترکینگ در واقع رد یابی یه شئی یا سوژه یا هر چیز تو فیلم هست .
    اگر بخوای یه نوشته رو به دست یه طرف بچسبونی نمی تونی فریم به فریم جای متن رو عوض کنی چون به هیچ وجه دقیق در نمیاد و پرش پیدا می کنه .
    فقط باید با نرم افزارهای ترکینگ مثل mocha , boujou حرکت دست رو ردیابی کن و x,y,z حرکت دست تو هر فریم رو به بگیری و این مقادیر رو به مقادیر x.y.z. نوشته نسبت بدی و تمام . نتیجه جالبی به دست میاد .
    الان تو اکثر موزیک ویدئو ها استفاده میشه .
    این فقط یکی از کاربرداشه .
    خیلی کاربرای دیگه هم داره .
    مثلا تو همون ویدئو کوپیلوت چندتا جا عمل ترکینگ رو انجام میده .
    خودت تست کن ببین اگه انجام ندی چی میشه .
    متوجه میشی دقیقا .

موفق باشی .
    حماقت انسان از زمانی شروع شد که دین را راهی برای رسیدن به خدا دانستند! دکارت!
    فایل PDF بهترین فرمت برای چاپ متن هست. ولی همه ی PDF ها اینطوری که الان برای شما هست که نیستن!
    PDF رو از روی فایل Word میسازن. بستگی به این داره که فایل Word چطوری چیدمان شده باشه.
    در مورد ویرایشش هم بله توی فتوشاپ میشه یه کارایی کرد ولی خیلییییی وقتگیره! اصلا به صرفه نیست.
    تنها راه موجود اینه که بدید این کتاب رو مجددا با فرمتی که میخواید براتون تایپ کنن و بعد پرینت کنید.
    آهان من فکر میکردم کار شما زمینه ی رنگی داره و اون زمینه رو بصورت حاشیه دار چاپ میکنه!
    الان متوجه شدم مشکل چیه. بله اون کسی که کار رو چاپ کردن کاملا درست گفتن.
    فایل PDF قابلیت ویرایش نداره و همونطوری که هست چاپ میشه.
    به همین خاطر نمیشه تغییری توش داد و این حاشیه رو حذف کرد.
    مگر اینکه فایل بصورت Word ازش داشته باشید. یا اینکه بدید جایی مجددا براتون با ورد کل کتاب رو تایپ کنن
    و حاشیه ها رو داخل ورد تنظیم کنن و بعد چاپ کنن.

ولی در کل اگر نظر منو بخواید با توجه به عکسی که گذاشتید ، باید بگم الان اتفاقا جالب چاپ شده!
    من که به شخصه از اون حاشیه های کنار خوشم اومد! خودش یه سبک از چیدمان متن هست و اتفاقا
    الان خیلی از کتاب های روز و جدید هم به همین سبک چیدمان و چاپ میشن.
    سلام دوست من

در رابطه با پیامتون باید بگم من اطلاعاتی راجع به درخواست شما ندارم وگرنه در خدمت بودم.

موفق باشید
    ببینید اینطوری نمیشه نظر قطعی داد. باید اون فایل رو ببینم.
    ولی این چیزی که شما میگید ربطی به فایل pdf نداره. شما توضیح ندادید که این کتاب رو پرینت کردید یا با دستگاه چاپ ، چاپ کردید؟
    چون این مشکلی که فرمودید زمانی بوجود میاد که شما فایلتون رو پرینت کرده باشید. بیشتر از 90% پرینترهای معمولی قابلیت چاپ بصورت
    فیت و تمام صفحه رو ندارن و یک حاشیه ی سفید رنگ دور کار ایجاد میکنن. فرقی هم نمیکنه سایز کار چقدر باشه و پرنتر بصورت پیش فرض
    و خودکار این حاشیه رو ایجاد میکنه.
    متاسفانه برای حل این مشکل راه منطقی و بدون دردسری وجود نداره مگر اینکه از یکی از این روش ها استفاده کنید:

1- بجای پرینتر از دستگاه های چاپ برای چاپ کردن استفاده کنید. که البته اگر یک نسخه از اون کار رو بخواید این روش عملی نیست.
    چون دستگاه های چاپ فقط تیراژهای زیاد رو چاپ میکنن و بصورت تک نسخه چاپ نمیکنن.

2- کار رو بجای اینکه روی کاغذ a5 چاپ کنید ، با همون سایز رقعی روی کاغذ a4 چاپ کنید و بعد از پرینت بدید براتون برش بزنن. اینطوری
    کتاب دقیقا در سایز رقعی چاپ میشه.
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا