kooolk

از آنجائیکه این شهرک در مازندران جزء شهرک‌های قدیمی محسوب می‌شود و در بهترین منطقه مازندران نزدیک ساحل ساخته شده است، طرفداران زیادی دارد. این شهرک در منطقه ساحلی قرار گرفته و گزینه‌های مختلفی را با قیمت‌های متفاوت برای خرید ویلا شهرکی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. برای افرادی که به خرید ویلاهای بزرگ چند خوابه با امکانات محوطه سازی و فضای سبز زیبا اهمیت می‌دهند، ویلاهای شهرک خانه دریا می‌توانند این نیاز را برای آن‌ها برآورده کنند.

خرید ویلا شهرکی در مازندران مزایای زیادی را برای زندگی به همراه دارد. زمانیکه در ویلاهای شهرکی زندگی می‌کنید از امنیت شهرک مطمئن هستید. همچنین به نوار ساحلی دسترسی دارید و می‌تواند یک فضای مناسب برای پیاده‌روی روزانه شما باشد. از طرف دیگر خرید ویلاهای شهرکی یک سرمایه‌گذاری مناسب در مازندران محسوب می‌شود.

شهرک خانه دریا در محدوده بین سرخرود و محمودآباد در استان مازندران ساخته شده است. اگر بخواهیم دقیق‌تر آدرس این شهرک را به شما بگویم، این منطقه در ۱۲ کیلومتری سرخرود به محمودآباد قرار گرفته و وسعت کل آن حدود ۲۵۰ هکتار است. این شهرک جزء بهترین و قدیمی‌ترین شهرک‌های مازندران محسوب می‌شود.

عملیات ساخت شهرک در سال ۱۳۵۱ تا ۱۳۵۲ به پایان رسید. شرکت شهرک خانه تمام مراحل طراحی اجرا و ساخت و ساز این شهرک بزرگ را بر عهده داشته است. تمام ویلاهای شهرک خانه دریا در مازندران از بهترین معماری و زیباترین طراحی بهره گرفته اند، بنابراین اگر به دنبال خرید ویلا ساحلی در سرخرود املاک جاوید هستید پیرامون این شهرک می‌توانید برنامه‌ریزی کنید.

در شهرک خانه دریا مازندران، ۱۴۰۰ قواره ملک وجود دارد و بیشتر از ۱۰۰۰ آپارتمان به تدریج در آن ساخته شده است. برخی از ویلاهای شهرک ویلایی خانه دریا در چند سال اخیر ساخته شده و معماری شیک و لوکس دارند. از آنجائیکه این منطقه جزء شهرک‌های قدیمی، متعلق به دوران شاهنشاهی، محسوب می‌شود، بنابراین ویلاهایی که در قواره اول شهرک ساخته شده‌اند معمولاً بافت قدیمی‌تری دارند.

به طور کلی قواره‌های زمین داخل شهرک دارای متراژ مختلف هستند؛ این متراژ می‌تواند از ۶۰۰ متر تا ۱۴۰۰ متر متغیر باشد. در مواردی که قواره زمین در شهرک خانه دریا محدودتر باشد، محدوده متراژ از ۶۰۰ متر شروع می‌شود و می‌تواند در مقادیر ۶۵۰ متر، ۷۵۰ متر و ۹۰۰ متر تغییر کند. قواره‌های متوسط زمین در این شهرک از ۶۰۰ متر تا ۱۰۰۰ متر معرفی شده است. در مناطقی که محدودیت قواره زمین وجود نداشته باشد، متراژ آن تا ۱۴۰۰ متر هم موجود است.
تاریخ تولد
Dec 2, 1998 (سن: 23)
تخصص
  1. سخت افزار
جنسیت
مرد
بالا