Zend decoder

وضعیت
موضوع بسته شده است.

milads

Banned
مرسی از هم دردی شما jhoseini جان برات آرزوی موفقیت می کنم .
و همین طور برای بچه های انجمن PHP
که امیدوارم قوانین GNU-GPL رو رعایت کنن .
و اگر نرم افزاری رو پیدا کردن که به صورت Open Source بود سعی کنن که با دانش خود نرم افزار رو گسترش بدن و در اختیار عموم قرار بدن و نه اینکه فقط Copyright رو تغییر بدن به نام خودشون و سعی در فروشش کنن .

irdavidnet

Banned
به جای اینکار ها :
1- مبحث تاپیک رو رعایت کنید
2- لینک DE ZENDER بذارید برای دانلود .
3- اگر پولیه بگید تا Crack اش کنن .
با تشکر . اینجا جایی که نیایم بفروشیم چیزیو ، بیایید همدردی که یه دی زندر بذاریم تا ایرانیا استفاده کنن ازش

milads

Banned
به جای اینکار ها :
1- مبحث تاپیک رو رعایت کنید
2- لینک DE ZENDER بذارید برای دانلود .
3- اگر پولیه بگید تا Crack اش کنن .
با تشکر . اینجا جایی که نیایم بفروشیم چیزیو ، بیایید همدردی که یه دی زندر بذاریم تا ایرانیا استفاده کنن ازش

عزیزم مبحث تاپیک کاملا رعایت شده من دارم Dezender رو اما هیچ وقت برای دانلود نمی ذارمش چون بعضی از آدم های شرور سعی می کنن به Source دسترسی پیدا کنن و برنامه ها رو به نام خودشون بزنن .

vizz666

Member
عزیزم مبحث تاپیک کاملا رعایت شده من دارم Dezender رو اما هیچ وقت برای دانلود نمی ذارمش چون بعضی از آدم های شرور سعی می کنن به Source دسترسی پیدا کنن و برنامه ها رو به نام خودشون بزنن .
کارت درسته.

من dezender رو ندارم ولی سعی میکنم خودم پیداش کنم.
irdavidnet شما که میگید اینجا جایی که نیایم بفروشیم همه چی رایگان نیست که. و شما هم 100% چیزی رایگان به کسی نمیدی

آخرین ویرایش:

servers24

Member
دوستان عزیز،

نرم افزار Dezender موجود هست و رایگان هم هست !!!
اگر می خواید بگید تا بگذارم برای دانلود ...

آخرین ویرایش:

servers24

Member
اینم Dezender برای شما دوستان عزیز :

hxxp://rapidshare.com/files/82840583/servers24.rar.html

رمز بازگشایی آرشیو هم این هست : www.servers24.ir
خواهشی که دارم اینه که این نرم افزار رو نفروشید و برای Dezend و Null کردن استفاده نکنید، خصوصاً نرم افزار های ایرانی ...

در ضمن DeIonCube هم موجود هست، ولی متاسفانه امکان public کردن اون در شرایط فعلی نیست

همگی موفق و پیروز باشید ;)

نکته : محتویات این آرشیو باید در دایرکتوری به نام Dezenders در درایو C شما قرار بگیره

آخرین ویرایش:

servers24

Member
آقای servers24 خواهشا لینک دانلود Dezender رو بردار عزیزم .
اگه می خواستیم که همه دانلود کنن من خودم می ذاشتم .
آقا شما داری بدبخت می کنی شرکت های فروش اسکریپت رو .
حالا شما میگی باهاش Null نکنن کو گوشه شنوا!!!
علت اینکه من نرم افزار رو برای دانلود گذاشتم این بود که متاسفانه بارها دیدم با وجودی که چنین نرم افزاری هم اکنون رایگان قابل ارائه هست، باز دوستانی هستند که اقدام به فروش نرم افزار یا خدمات Dezending می کنند.

به هر حال به درخواست شما و بسیاری از دوستان دیگر، لینک دانلود حذف شد ...

vizz666

Member
واضحتر بگید
ربطی به dezender داره؟ اگه نداره یه تاپیک جدید بسازید، لینک بدید بیایم اونجا سخت پشتیبان باشیم
13.gif
خدایی اگه فکری که تو کلمه به نتیجه رسید اعلام میکنم
ولی چند تا کار دیگه هم هست
میتونید چند بار کد کنید با چند برنامه متفاوت ولی بازم احتمال خطا در فایل وجود داره

جلو کپی رایت رو بگیرید اصلا تا وقتی که قانون کپی رایت رعایت نشه هیچ راهی ارزش نداره.
میتونید یه سایت هم بزنید و البته نه کشکی یه سایت که قانونی هر کس برنامه ای مینویسه توش ثبت کنه و اگه کسی کپی رایت رو رعایت نکرد قانونی اقدام بشه هر چند میدونم کسی این کار رو انجام نمیده و تا وقتی کپی رایت قانون نداره این کار ارزش نداره.
همه چیز به قانون کپی رایت ختم میشه
ورژن جدید zend دیکد نمیشه . یعنی شاید بشه یه کدی قبل از کد کردن قرار داد که دیکد نشه. لطفا یکی پیگیر این عنوان باشده و میل بزنه به zend.com جواب بگیره

بازم میگم فقط دنبال کپی رایت قانون باشین

vizz666

Member
آقا یه کار توپ
من dezender رو ندارم کسی که داره و برنامه نویسی بلده روش کار کنه ضعفشو پیدا کنه تو برنامه نویسی کمکش میکنم پیام خصوصی بده راهنماییش میکنم.
100% ضعف داره و میتونیم با قرار دادن یه کد در سورس از دیکد راهت شیم.

کار کنید روش

servers24

Member
دوستان عزیز،

با توجه به اینکه همه مخالف پخش شدن این نرم افزار هستن، من هم تصمیم گرفتم لینک رو حذف کنم

موفق و پیروز باشید

milads

Banned
مگه حتما مدیران انجمن باید پست رو حذف کنن :mad:
ما خودمون باید رعایت کنیم.
از servers24 و دیگر اعضا می خوام لینک دانلود رو نذارن تا بیشتر از این به جامعه متن باز آسیب نرسه
حتی با زدن پیغام خصوصی
خواهش دارم از دوستان هرکسی این نرم افزار مخرب رو داره ازش استفاده نکنه

آخرین ویرایش:

vizz666

Member
منظورم اینه که یه حالت سخت برنامه نویسی رو پیش بگیرید.

ساده نباشه.
و یه چیز بهتر : اگه function ها یا class یا ... رو فارسی وارد کنیم درست دیکد نمیشه

miladmovie

Active Member
بسی حال داد این پاک کردن ها !
لطف کنید بحث رو عوض نکنید
تبلیغات نکنید و ...
بگم خدا چی کار کنه این پدارم رو اومد این تاپیک رو باز کرد و در رفت !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا