zeidler residence آثار ارسالی نهایی

*farshid*

کاربر VIP
سلام خدمت دوستان عزیز
کار ها بدون نام اینجا قرار میگیره میتونید در مورد کار ها به بحث و تبادل نظر بپردازید...
ترتیب قرار گیری آثار هم به ترتیب زمان ارسال آثار میباشد
:rose:
کار شماره 1

attachment.php

attachment.php

کار شماره 2
attachment.php

کار شماره 3
attachment.php

کار شماره 4
attachment.php

کار شماره 5
The%20Zeidler%20Residence_render.jpg

کار شماره 6

attachment.php

attachment.php

attachment.php

کار شماره 7:
final-final.jpg

پیوست ها

• 33.jpg
    33.jpg
    157.5 کیلوبایت · بازدیدها: 598
  • zoomed.jpg
    zoomed.jpg
    98.4 کیلوبایت · بازدیدها: 577
  • 6.jpg
    6.jpg
    569.8 کیلوبایت · بازدیدها: 696
  • 5.jpg
    5.jpg
    173.5 کیلوبایت · بازدیدها: 578
  • 8888888.jpg
    8888888.jpg
    140.1 کیلوبایت · بازدیدها: 591
آخرین ویرایش:

E-power

کاربر متخصص
سلام دست همه درد نکنه واقعا کارها عالی ان :rose::shock:
خوب شد شرکت نکردم :green:
.
.
از کار اول و دوم خیلی خوشم اومد. نسبت به هم یه سری نقاط ضعف و قدرت دارن . نمیشه گفت کدومش بهتره.:)
.
البته بقیه ی کارها هم خیلی خوبه :paint:
.
همگی موفق باشید.

*farshid*

کاربر VIP
منم همین نظر رو دارم واقعا نمیشه گفت کدومش بهتره ...

امیدوارم تجربه خوبی برای شرکت کننده ها بوده باشه :rose:
دوستان نظر بدین .. این تاپیک واسه نظر دادن شماست...

پیوست ها

• 6a.jpg
    6a.jpg
    232.5 کیلوبایت · بازدیدها: 562
  • 6b.jpg
    6b.jpg
    254.6 کیلوبایت · بازدیدها: 564
  • 6c.jpg
    6c.jpg
    68.4 کیلوبایت · بازدیدها: 491
آخرین ویرایش:

nightlord

Well-Known Member
الان نمیتونم زیاد بنویسم دارم میرم بیرون . بعدا میام کلی مینویسم.
ولی همه کارا قشنگ شدن و حسابی روشون کار شده . سطح مسابقه از مسابقه قبلی به مراتب بالاتره که خیلی جای امیدواری داره .
همه کارها عالی شدن ولی آب کار شماره 5 خیلی خوب در اومده . آب رفرنس راکد بود ولی اینم خیلی عالی شده.

.:BehzAd:.

Active Member
اول یه خسته نباشی د بگم به همه بچه ها چه شرکت کنند چه اونایی که تاپیک رو دنبال میکردن به غیر از کاره خودم از همشون خوشم اومد و عالی کار شده و واقعا سطح مسابقه نسبت به قبلی خیلی خیلی رفته بالا تر مرسی از کاره خوب بچه ها

اگه بخوام بگم کدوم بهتر در حق اون یکی ظلم میشه چون واقعا همه خوب کار شدن پس فعلا نظر نمیدم.

راستی فرشید جان گفتی 6 نفر شرکت کننده این که 5 تاست؟

مرسی از کاره خوب بچه ها

منتظر نقد داور های عزیز اول ایرانی ها یعد اون خارجی ها هستیم وکه نقطه قوت و ضعف هر کارو بگن تاتو مسابقه های بعدی رفعشون کنیم.

من خودم تو این مسابقه تجربه خوبی کسب کردم.

در آخر هم از دوستان شرکت کننده بیان و هر کدوم یه توضیحی راجب کارشون بدن.موتور رندر تایمش مراحل کار و هرچیزه دیگه که یه نظرتون میرسه این رو فرشید جان هم خواسته بود آها مشخصات سیستم رو هم خواسته بود.

Hamed

Active Member
سلام
همه خسته نباشید بخصوص فرشید،من همون چیزی که انتظار رفت رو میبینم ، کارا در لول های حرفه ای که میرن واقعا فاصله هاشون از هم زیاده...نمیگم بده ها خدایی نکرده خیلی عالین ولی تفاوت ها زیادن...بجز سه تا کار....کاره اول و کار آخره عالین و کاره شماره دو...بین این سه تا رقابت شدیده...

در کل عالی عالی عالی

علی یاره همتون

*farshid*

کاربر VIP
کار هفتم
جا داره از خالق این کار تشکر کنم ...به خاطر مشکلاتی که داشت نتونسته رندر مد نظرشو بگیره ... ولی مردونگی کرد و کارشو فرستاد
به افتخارش کف و هوووورا

پیوست ها

• p999_1.jpg
    p999_1.jpg
    191.9 کیلوبایت · بازدیدها: 41
آخرین ویرایش:

3D Art

Member
درود دوستان
تشکر میکنم از همه شرکت کننده ها و شرکت نکننده ها
واقعا در ادامه همین مسابقه هاست که دوستی ها پر رنگتر میشه ولی همچنان همه سعی میکنن بهترین کارشون رو ارائه بدن . . .
تکنیک من برای کار های مسابقه ای اینه که ابتدا رو دیتیل کار زوم میکنم و تا میتونم دیتیل میدم و از فاصله نزدیک تست میگیرم . . .
تا اینکه کار روش کم بشه و کم بیاره :)
من برای اینکار از انجین bf و lc استفاده کردم رندر تایم حدود 40 دقیقه فقط مشکل رم داشتم و من فقط درخواست رم دارم :)

.:BehzAd:.

Active Member
میتونم حدس بزنم کارت کدومه افشین جان اگه حدسم درست باشه عالی کار کردی. دستت طلا

کاره حسین و فرشید جان هم عالی شده بهشون تبریک میگم از باقیشم خوشم اومد و هر کدوم رو یه چیزی تمرکر کرده و خوب کار شده

آخرین ویرایش:

nightlord

Well-Known Member
خوبه افشین جان . خوشمان آمد از تکنیکت آقا پسر ، خوب ما هم میدانیم کدام طرح مال شماست آقا پسر . مچت راگرفتیم:lol:

ولی خوب کار کردی افشین جان دمت گرم .:rose:

منم یه توضیح بدم راجع به کارم و نحوه رسیدن به هدف : من تمام سعیم به اینه که شبیه رفرنس کار کنم . میام کل کارو دقیق مدل میکنم
_ بعد بهترین زاویه و لنز دوربین رو سعی میکنم پیدا کنم_بعد نسبت به زاویه دوربین دیتیل اضافه میکنم_ و بعد نورپردازی و رسیدن به رنگ مورد نظر آسمون_ بعد متریال و شیدرینگ و مرحله آخر نورپردازی داخلی_و بعد کار کردن و تست گرفتن با تنظیمات مختلف vray تا بعد از چنتا تست رندر به بهترین وضعیت برسم .
بعد رندر نهایی
موتور رندر رو هم که گفتم VRAY 2.1
زمان رندر هم هوالی 1 ساعت شد . دقیق یادم نیست

فرشید جان بهتر بود تصویر رفرنس رو هم میزاشتی تو پست اول

آخرین ویرایش:
یا قرآن
می خواین دفعه بعدی اسم مسابقه رو بزارین مسابقه عکاسی؟:green:
کار شماره 1: خیلی عالیه می گم کاش درختاش مثل رفرنس بود فکر کنم
خیلی خیلی عالیه ببخشید ولی حس کردم یکم کنتراستش کمتر بود فرق می کرد الیته خیلی ببخشید بی احترامی نشه کارتون عالیه ولی
خیلی ازش خوشم اومد و گفتم اگه میشه یکم نورشو تغییر بدم خیلی ببخشید
2 کارشو شماره دو که دیگه واقعا حرف نداره از عکس خود رفرنس بهتره
و بقیه کارها هم خیلی خیلی عالیه
نقد کار به عهده بزرگان بقیه بیان این کارارو ببینن حتما دفعه دیگه شرکت میکنن

آخرین ویرایش:

ROHAM WEB

Well-Known Member
سلام
بچه ها همتون خسته نباشید.چقدر کاراتون عالی شده.البته باید دقیق تر بگم رندر هاتون عالیه.بهمتون تبریک می گم البته من یه سوال هم دارم این مسابقه مدلسازی هست یا مسابقه رندر؟اگه اولیه چه جوریه که همتون تونستید از مدلهای آماده استفاده کنید؟نباید خودتون همه چیز رو مدل می کردید؟

3D Art

Member
در ضمن من از آسمان خود وی ری استفاده کردم برای بکگراند . . . با چند تکنیک کوچولو که اگر عمری باقی بود حتما میگم . . .
خیلی تجربه خوبی بود آسمان بسیار خوبی شده
من از دوربین استاندارد استفاده کردم بدون وایت بالانس . . . یکم سخت تر هست بالانس کردن نورهاش ولی خوبه :neutral:
نور پردازی هم دایرکت لایت و vray sky (البته همون یک گراند با برایت متفاوت . . . )
در ضمن تایل های سمت راست هم فقط نرمال بامپ دارند . . .
به شیشه ها دقت کنید ... محل تقاطع شیشه ها میبینید تیره هست اون هم یک تکنیک داره که همیشه نمیشه استفاده کرد . . . تو وی ری یکم ار فرای سخت تره این کار :green:
در ضمن اکثر متریال ها چند لایه هستند نمیدونید چه معجزه ای هست این blend .... WOW WOW !!!!!
اگر خوب استفاده کنید ازش محشره اگر بد استفاده کنید فقط رندر تایم میره بالا . . .
خوب این از من بقیه هم اول از کار خودشون بگن بعد تحلیل کار دیگران
در ضمن اون متریال شیشه مشجر رو تازه من ریسلو کردم چه طور باید ساختش :lol:
فرشید کارت محشر شده حتما توی فروم رندوم کنترل آپلود کن . . . دست ما رو هم بگیر :paint:
کار شماره 2 هم بی نهایت زیباست خیلی دوستش دارم
کار شماره 3 خیلی خوبه آفرین دوست من فقط آسمون باید روشن تر میشد و اینکه همیشه تو کارت کنتراست نوری داشته باش بسیار زیبا
کار شماره 4 بالانس نور ها خیلی خوب پیشرفته ولی انگار آخرش خسته شده :rose: یکم حوصله بیشتری میگذاشتی عالی میشد ولی خوبه که توی مسیر درست حرکت کردی بسیار عالی
کار شماره 5 هم عالی شده از جسارتت خوشم اومد که آب رو معوج درست کردی و بسیار هم خوب درست کردی من همچین جسارتی ندارم خیلی عالی شده
و یک تشویق جانانه برای کار شماره هفت که بزرگی کردن کارشون رو رسوندن

hesam_sn

کاربر VIP
همه کارا خوب هستن. به همه خسته نباشید میگم
کار 1 و 2 و 6 خوب شده. کار 4 هم خوبه. حالا یکم اشکال بگیرم دلم خنک بشه:lol: ( فقط با عکس اصلی مقایسه میکنم)
کار 1 : تو مقایسه با عکس اصلی درختاش کمه. متریال دیوار سمت راست روشن تره. رفلکت آب بلور شده تو عکس اصلی رفلکت توی آب بلور نیست. پنجری بالای اون صندلی قاب چوبی کرم رنگ داره اما اینجا سیاه شده. با نور لامپ هم که احتمالا با knoll light factory اونجوری شده مشکل دارم.یکم زیاده روی شده چون لامپ رو سقفه و به سمت زمینه ولی اینجوری به نظر میاد منبع روشنایی به سمت دوربین هست. زیر پنجره بزرگ کنار علفا هم یه لامپ مستطیلی هست که فراموش شده.

کار 2 : دیوار سمت راست خیلی دون دون شده . توی آب نویز دیده میشه. تو این کار هم اون لامپ مستطیلی فراموش شده. حاشیه پنجره کوچیک رو دیوار سفید نسبت به عکس اصلی باریکتره

کار 3 : چیزکه اول به چشم میاد دیوار سمت راسته که متریالش جالب نشده و 4تا لامپی که اونجا نیست. تایل بندی رو ساختمون هم خیلی بزرگه. پنجره کنار صندلی عمودی گذاشته شده که باید افقی باشه. اون ستون هم فکر میکنم فراموش شده

کار 4 : متریال شیشه باید بلور تر میشد. الان پشتش معلومه. درختش طبیعی نیست و اون قسمت مسطتیلی که بالای شیشه هست فراموش شده. حاشیه پنجره کوچیک هم خوب نشده و شیشه همون پنجره هم خراب شده. یه مقدار نویز هم رو کار دیده میشه

کار 5 : تایل بندی ها درشت شده.رنگها طبیعی نیست علف ها هم ارتفاعشون زیاده و طبیعی به نظر نمیاد

کار 6: فقط شیشه یه مقدار تیره شده و به نظر میاد قطر نداره

کار 7 : با این حرکتی که انجام داد باید کاپ اخلاق رو بگیره:oops:
ببخشید اگر اشکال الکی گرفتم. فقط با عکس اصلی مقایسه کردم. من از نور پردازی و رنگ کار 4 خوشم اومد

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
یا قرآن
می خواین دفعه بعدی اسم مسابقه رو بزارین مسابقه عکاسی؟:green:
کار شماره 1: خیلی عالیه می گم کاش درختاش مثل رفرنس بود فکر کنم
خیلی خیلی عالیه ببخشید ولی حس کردم یکم کنتراستش کمتر بود فرق می کرد الیته خیلی ببخشید بی احترامی نشه کارتون عالیه ولی
خیلی ازش خوشم اومد و گفتم اگه میشه یکم نورشو تغییر بدم خیلی ببخشید
2 کارشو شماره دو که دیگه واقعا حرف نداره از عکس خود رفرنس بهتره
و بقیه کارها هم خیلی خیلی عالیه
نقد کار به عهده بزرگان بقیه بیان این کارارو ببینن حتما دفعه دیگه شرکت میکنن
من خوشم نمیاد کسی کارمو دستکاری کنه! ولی این بار خیلی خوشم اومد ...
:wink:
من رو لپتاپ رو پست پروداکشن کار کردم بعدا که تو مونیتور دیدم متوجه شدم ای دل غافل کارم شبیه زغال شده! :green:
مرسی سعید خان .. دفعه بعد زودتر بیا باهات کرکسیون کنیم :wink:
سلام
بچه ها همتون خسته نباشید.چقدر کاراتون عالی شده.البته باید دقیق تر بگم رندر هاتون عالیه.بهمتون تبریک می گم البته من یه سوال هم دارم این مسابقه مدلسازی هست یا مسابقه رندر؟اگه اولیه چه جوریه که همتون تونستید از مدلهای آماده استفاده کنید؟نباید خودتون همه چیز رو مدل می کردید؟
این مسابقه نه مسابقه مدلینگه نه مسابقه رندرینگ ... مسابقه ای که برگزار کردیم مسابقه شبیه سازی معماری بود ... تو قوانین مسابقه هم میتونید ببینید باید ها و نباید های مسابقه رو بخونید
ببخشید اگر اشکال الکی گرفتم. فقط با عکس اصلی مقایسه کردم
خوب کاری کردی :wink:
دست ما رو هم بگیر :paint:
:)
اسمایل خجالت کشیدن!
با نور لامپ هم که احتمالا با knoll light factory اونجوری شده مشکل دارم
نه نه نه نه
با فرای رندر بوده

جدیدترین ارسال ها

بالا