wall paper به مناسبت عید مبعث ( اساتید چطوره ؟)

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اقای اقبال میشه بگید کدوم یکی از بقول شما مراجع و منابع دینی گفتن که رنگ مثلا نارنجی یا بنفش یا ... با دین مغایرت داره؟
297.gif

در ضمن قبلنا افراد باسابقه و پیشکسوت یه احترامی براشون قائل بودن! ولی ...
301.gif

بسم الله الرحمن الرحیم

آقا دستت درد نکنه
هر انسان یه تعریف از عشق و عاشقی داره
شما عشقتو اینجوری تعریف کردی و جز خدا و امام حسین (ع) خالص بودن این عشقو
درک نمیکنه اسلام دین مهرباینه که در کار شما به خوبی مشخصه مخصوصا کار حضرت محمد (ص)
امام حسین سرور جوانان بهشته که شما به خوبی با رنگ نارنجی این مطلبو نشان دادی
از شما عاجزانه تقاضا دارم به این کارهاتون ادامه بدید بخصوص که میلاد و مناسبتهای خوبی این هفته ها
پیش رو داریم من کار شمارو روی کامپیوترم ذخیره کردم تا همیشه داشته باشم.
برای دین هر کاری میتونید بکنید بخصوص شیعه چون دشمن زیاد داره (تاثیر گذار باشید)

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
عاشورای عزیز خوشحالم که شما رو تو این تاپیک میبینم. کارای قشنگ شما رو تو اون تاپیکتون دیده بودم.

خوشحالم کسی که نسبت به موضوع دین اشراف بیشتری داره چنین دیدی هم نسبت به اون داره.

موفق باشی
سارا

eqbal اولین اخطار اینجانب به شما برای لحن صحبتتون . یا از کسانی که مخاطبتون بودن عذرخواهی میکنین یا مجبور میشم نام کاربری تون رو به مدیریت سایت گزارش بدم .
بحث های کاربران این تاپیک دوستانه هسش . شما هم اگه بحثی دارین دوستانه تر بیان کنین .

مخلصیم
مصطفی

آقا مصطفی من از تذکرت ممنونم ولی هنوز روی اون حرفم هستم که اگر ایشون جواب قانع کننده و روشنی ارائه بدن من از ایشون معذرت خواهی میکنم

mostafa_az

Well-Known Member
مرتضی جان من با ایشون یه نیمچه صحبتی داشتم . اما به قول شما اگه بازم دلیلی داشتن از نظر من مشکلی نیست که به طور دوستانه اون رو بیان کنن .

مخلصیم
مصطفی

danial_psv1

Member
به نظر من شما کار اشتباهی نکردی که بخوای از ایشون معذرت خواهی کنی؟؟؟؟حتی اگه ایشون دلیل و استدلال محکمی داشته باشه.
شما باید این تایپیک رو با کارهایه قشنگت پر کنی.
من باعث افتخارمه که یکی از دوستانم در سایت مجید آنلاین انقدر زیبا در رابطه با مسائل ائمه اطهار و...
کارهایی رو ارائه می دن.
من از شما ممنونم و امید وارم که کارهای خوبتون ادامه داشته باشه.
یا حق

cold

Member
البته دوستان من فکر میکنم دوستمون نظرشون رو بد بیان کردن وگرنه منظوری نداشتن . اما همیشه عنوان کردن دلایل مخالفت یا موافقت باعث میشه دوستانی مثل من که این سوال براشون پیش اومده چرا استفاده از این رنگ ها مشکل داره از حالت ابهامی که براشون ایجاد شده خارج بشن . :wink:

با تشکر .

جدیدترین ارسال ها

بالا