بی بی کد waiting for spring

Hamed

Active Member
درود
وقت نشد بیام...واقعا خوب شده...لایقه تاپ گالری هست...مبارکه....

علی علی

saeedmagic

Member
سعید رندر جدید اصلا جالب نشده روراست میگم خیلی خام نشون میده ..

رندر وسطی هم در انتخاب بک باید به نظرم کمی تجدید نظر کنی اینکه اصلا به این تم نمیخوره ..

ولی سمت راستی رو خیلی دوست دارم _i love it.. :d

چطوری سری اول ایرادهارو ندیدین؟

hosienmax100

3D Artist
خودمم نمی دونم :دی خب دقت نکردم زیاد چون حقیقتش من گالری که میام پی کارهای _کاراکتر و یا گیم هستم زیاد روی کارهای دیگه تمرکز ندارم ..

ضمن اینکه استفاده از برف رو بیش از هر چیزی دوست داشتم توی این کار ..

یهرصورت امیدوارم ناراحت نشده باشی که ../

موفق باشی /

saeedmagic

Member
خودمم نمی دونم :دی خب دقت نکردم زیاد چون حقیقتش من گالری که میام پی کارهای _کاراکتر و یا گیم هستم زیاد روی کارهای دیگه تمرکز ندارم ..

ضمن اینکه استفاده از برف رو بیش از هر چیزی دوست داشتم توی این کار ..

یهرصورت امیدوارم ناراحت نشده باشی که ../

موفق باشی /

نه آقا چرا ناراحت بشم مرسی از نقد شما ایرادهای وارده به این کار رو قبول دارم چون 3روز نیمه وقت جمعش کردم

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
آخی دیر دیدمش، خیلی خیلی قشنگ شده سعید جان. با اجازه ت من دو تا ایراد دیدم که اگر برطرف بشن عالی میشه.
اولیش آسمونه که خیلی آبیه، آسمون هوای برفی یا سفیده یا آبی خیلی کمرنگ
دومی هم بوته های روی زمینه که انگار مو شده و یکم غیر طبیعیه.
تاپ گالری هم تبریـــک، موفق ـباشی

emad04

Well-Known Member
سلام .
کار خیلی زیبایی بود و قبلآ هم یه کار برف دیگه هم زده بودی که اونم عالی بود . ( به نظرم اون در نوع خودش بهتر بود )
تاپ گالری هم مبارک
خسته نباشی

SinaTR

Well-Known Member
سلام کار خوبی شده ولی می تونست خيلی بهتر از اينا باشه
يه سری ايراداتو دوستان گفتن، مثلا تکسچر استفاده شده واسه تير برق اصلا خوب نيست يا سوزنی شدن علفا
ولی مشکل اصلی که من می بينم خود برفه، يه سری تناقض می بينم، مثلا ارتفاع برف رو سقف بيشتر از بقيه جاها به نظر مياد، يا اينکه برفی که رو زمين نشسته نشون می ده که برفش تازه نيست ولی اونطور که رو شاخه های درخت و سيم برق نشسته انگار 1 ساعت پيش اومده! نشستن برف کناره های تير، بغل نرده و دور شاخه خيلی غير طبيعيه، همينطور من نمی دونم چطوری برف توی قسمتی که چراغ تير برق هست نشسته...

پیوست ها

• final-sunny.jpg
    final-sunny.jpg
    363.5 کیلوبایت · بازدیدها: 19

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام چه کار خوبی شده.من تازه دیدم.
دیتیل کار خیلی بالاست. واقعا روش زحمت کشیده شده. از برف هایی که روی زمین هست تا روی تیر چراغ برق
نور پردازی کار خیلی خوب شده.البته یه کمی باید تیز تر و شفاف تر باشه.چون خاصیت برف همینه.
رندر شب که فوق العاده شده.
زاویه خیلی خوبی انتخاب شده.
نمی دونم تاحالا تاپ رفت یا نه اما به نظرم می تونه نمره تاپ گالری رو بیاره.موفق باشی.

آخرین ویرایش:

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
ارزش حضور در تاپ گالری رو داشت. فقط یه سوال : بدون موتور رندر حرفه ایی مثل vray یا mental ray می شه یه همچین برفی رو در آورد؟ فقط متریال برف البته.

جدیدترین ارسال ها

بالا