w32.jeefo ویروس قدرتمند

navidba

Well-Known Member
سلام ...برو بچ ... کامپیوتر من دیروز ویروسی شده بود ... چون آپدیت آنتی ویروس من واسه دو ماه پیش بود نتونست شناساییش کنه دیدم که سرعت کامپیوتر اومده پایین . سریع رفتم آپدیتش رو گرفتم دیدم بله ... ویروس
می چسبه و آلوده می کنه... به همین ترتیب exe گرفته کامپیوترم ... این ویروس هم به فایل های W32.jeefo
حدود 7 گیگابایت از برنامه های من پاک شد...حالا کامپیوترم درست شده من خیلی مشتاقش شدم... اولین ویروسی بود که تونسته حال منو بگیره... و منو ضربه فنی کرد... من همیشه برای تروجان و بک دور آماده بودم ولی این زد تو حالم.....
سوال من:
که این سیستم این می چسبه؟؟؟
و با چه برنامه ای نوشت شده؟؟
پس نباید تو لینوکس کار کنه؟؟؟؟

emad_67

Member
این ویروس خیلی وقته که اومده و آنتی ویروسشم هست. چون به فایل های exe میچسبه و اونا رو آلوده میکنه آنتی ویروسا درست نمیتونن از بین ببرنش و برای از بین بردن اونو پاک میکنن که در نهایت برنامه هایی هم که این ویروس به اونا چسبیده پاک میشه.
آنتی ویروسشم یه فایل exe هست که میاد کل دارایو ها رو چک میکنه و فایل هایی که آلوده شدن رو به اصطلاح dis infect میکنه یعنی اون ویروس رو از برنامه جدا می کنه.توی یه جایی هم خوندم که تو لینوکس کار نمیکنه ولی نفهمیدم که با چه زبانی نوشته شده.
اگه خواستین بگین تا آنتی ویروسشو بزارم.

Ocarina

Member
این ویروس پدر سوخته ، یه سال آویزون من بود(خودم خبر نداشتم)
و البته یکی از شایع ترین ویروسها تو ایرانه...
برای پاک کردنش هم توصیه میکنم از remover های رایگان که مخصوص این ویروس هست اسفاده کنی....اون زمان هیچ آنتی ویروسی پاک نمیکرد ، دست آخر هم با همین ریمور ها پاک کردم
کافیه کلمه jeefo remover رو جستجو کنی....

navidba

Well-Known Member
هیچ کدوم جواب سوال منو ندادین...
هرچی خودم گفتم دو باره گفتین....
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا